NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYA

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYA
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYA
12.36€
Be mokesčių: 12.36€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: ZWSM16-W3
  • Prekės kodas: 47974

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYA

Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulį, galite valdyti savo šviesas nuotoliniu būdu – naudodami TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai veikti, reikalingas ZigBee šliuzas (parduodamas atskirai).

Avatto/ZWSM16-W3/1

Daug galimybių naudojant programą

Jūs nebeturite turite susirūpinti, jei pamiršote išjungti šviesą prieš išeidami iš namų – dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Programėlė TUYA/Smart Life leidžia įjungti ir išjungti šviesas nuotoliniu būdu. Tai taip pat leidžia sugrupuoti jungiklius ir vienu metu valdyti daugiau jų. Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais namų ūkio nariais. Tokiu būdu jie taip pat galės valdyti šviesas nuotoliniu būdu! Taip pat yra blokavimo funkcija.

Avatto/ZWSM16-W3/7

Papildomi įrenginiai

Pritaikykite savo namų šviesas pagal jūsų tvarkaraštį. Naudodamiesi programėle galite lengvai nustatyti laikmatį arba tvarkaraštį, kad šviesos automatiškai įsijungtų tuo metu, kai paprastai atsikeliate, ir išsijungtų, kai einate miegoti. Taip pat turite galimybę susieti daugiau įrenginių ir automatizuoti jų veikimą. Jungiklis taip pat gali prisiminti paskutinius nustatymus ir juos atkurti, jei, pavyzdžiui, nutrūktų maitinimas.

Avatto/ZWSM16-W3/5

Įdiegimas be rūpesčių

Dėl kompaktiškumo dizaino, ZWSM16-W3 yra suderinamas su įvairių tipų jungikliais ir tinka iki 95% rinkoje esančių instaliacinių dėžučių. Taip pat galite pritvirtinti prie lempos. Jo įdiegimas nesukels jums problemų ir neužims per daug laiko. Be to, galite naudoti 2 jungiklius, kad valdytumėte vieną lempą, kuri idealiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptinės. Tokiu būdu galite patogiai įjungti šviesą pirmame aukšte ir išjungti, kai lipate į viršų!

Avatto/ZWSM16-W3/3

Valdymas balsu

Jūs minkote pyragą , jūsų rankos užimtos ir jums reikia papildomos šviesos? O gal jau guli lovoje ir nori miegoti, bet vis tiek reikia išjungti šviesą? Su Avatto viskas tampa daug lengviau – ZWSM16-W3 jungiklis suderinamas su balso asistentais Amazon Alexa ir Google Assistant. Tai leidžia valdyti apšvietimą paprastomis komandomis! Dabar tereikia kelių žodžių, kad išjungtumėte arba įjungtumėte apšvietimą – jums net nereikia siekti telefono.

Avatto/ZWSM16-W3/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W1
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis Avatto 1 kanalo jungiklis ortakyje leidžia va..
8.93€
Be mokesčių:8.93€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W2 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 2 kanalų kanalų jungiklį, gal..
11.35€
Be mokesčių:11.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W1 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 1 kanalo išmaniojo j..
8.68€
Be mokesčių:8.68€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 4 kanalų išmanųjį jungiklio m..
14.56€
Be mokesčių:14.56€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W2 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 2 kanalų išmaniojo j..
10.68€
Be mokesčių:10.68€
Į krepšelį