NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)

Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
Išmanusis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
18.64€
Be mokesčių: 18.64€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: LZTS02-EU-W1
  • Prekės kodas: 47933

Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-W1, 1 kryptis be neutralaus TUYA (balta)

Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W1 puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gaminys turi 1 mygtuką ir palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai veikti, reikalingas papildomas ZigBee šakotuvas (nepridedamas).

Avatto/LZTS02-EU-W1/1

Nuotolinio valdymo pultas su programėle

Nežinote, ar prieš išeidami iš namų išjungėte šviesą? Jums nebereikia stebėtis – tiesiog ištieskite savo telefoną! Jungiklis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, todėl šviesas galite įjungti arba išjungti nuotoliniu būdu iš savo išmaniojo telefono. Taip pat įgyjate galimybę kurti laikmačius ir darbo grafikus savo įrenginiams. Ar dažniausiai keliasi 7:00 ryto ir eini miegoti 23:00? Nustatykite, kad apšvietimas tuo metu automatiškai įsijungtų ir išsijungtų.

Avatto/LZTS02-EU-W1/6

Dar daugiau galimybių

Programėlė siūlo daug daugiau galimybių. Pavyzdžiui, galite prijungti savo įrenginius ir valdyti juos grupėmis. Taip pat galima susieti jungiklius su kitais įrenginiais, kad būtų sukurtos išmaniosios scenos. Pasinaudokite, pavyzdžiui, papildomu judesio jutikliu ir įėjus į namus nustatykite, kad šviesos įsijungtų automatiškai! Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais šeimos nariais, kad jie taip pat galėtų juos valdyti iš savo išmaniojo telefono.

Avatto/LZTS02-EU-W1/4

Balso kontrolė

Ar turite užimtas rankas gamindami maistą ir galėtumėte naudoti papildomą apšvietimą? O gal gulite patogioje lovoje ir norite išjungti šviesą? Jokių problemų – „Avatto“ jungiklis suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais. Taigi galite valdyti balso komandomis! Dabar tereikia kelių žodžių, kad greitai įjungtumėte arba išjungtumėte šviesas.

Avatto/LZTS02-EU-W1/5

Patobulintas dizainas

Jungiklis pasižymi stilingu, minimalistiniu dizainu – jis puikiai papildys bet kokį dekorą. Dėl paprastos konstrukcijos jį taip pat labai lengva valyti – tiesiog retkarčiais nuvalykite nuo dulkių. Jis taip pat išsiskiria dideliu patvarumu ir atsparumu blukimui, įbrėžimams ir kitokio pobūdžio pažeidimams. Be to, jungiklis yra atsparus vandeniui – jį galite be rūpesčių sumontuoti vonios kambaryje. Prietaisas taip pat aprūpintas foniniu apšvietimu, kurį galima bet kada įjungti arba išjungti.

Avatto/LZTS02-EU-W1/2

Paprastas montavimas – malonus veikimas

Prietaiso montavimas neužtruks per ilgai ir nesukels jums problemų – nulinis laidas nereikalingas. Jungiklis taip pat gali prisiminti savo būseną – net ir dingus maitinimui, pasibaigus gedimui jis automatiškai atkurs paskutinius nustatymus. Be to, gaminio mygtukas yra labai malonus liesti ir leidžia patogiai valdyti.

Avatto/LZTS02-EU-W1/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-W3
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-W3 3 krypčių be neutralaus TUYA (balta)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W3 puikiai tinka jūsų..
20.45€
Be mokesčių:20.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B3
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B3, 3 krypčių, be neutralaus TUYA (juodas)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-B3 puikiai tiks jū..
19.09€
Be mokesčių:19.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-W2
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-W2 2 krypčių be neutralaus TUYA (balta)Jutiklinis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B2 puikiai tiks jūsų i..
19.09€
Be mokesčių:19.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B2
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B2 2 krypčių, be neutralių TUYA (juodas)Avatto ZTS02-EU-B2 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B1
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B1 Vienpusis be neutralus TUYA (juodas)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-B1 puikiai tinka jūsų..
17.28€
Be mokesčių:17.28€
Į krepšelį