NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-B1 Wifi (juodas)

Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-B1 Wifi (juodas)
Teirautis
Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-B1 Wifi (juodas)
13.69€
Be mokesčių: 13.69€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-TS10-B1
  • Prekės kodas: 47940

Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-B1“ 1 krypčių TUYA (juodas)

Avatto N-TS10-B1 jutiklinis jungiklis bus naudojamas kiekvienuose namuose, biure ar viešbutyje. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti apšvietimą, o taip pat valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę TUYA / Smart Life. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl galite jį valdyti balso komandomis. Gaminys jungiasi per Wi-Fi ir jame yra 1 mygtukas. Jį labai lengva montuoti, jis pasižymi šiuolaikišku, stilingu dizainu.

Avatto/N-TS10-B1/1

Valdykite šviesą per atstumą

Jaučiate, kad prieš išeidami iš namų pamiršote išjungti šviesą? Jokių problemų – dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Avatto jungiklis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, kuri, be kita ko, leis nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti šviesas iš bet kurios vietos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti savo telefoną! Jei norite, bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais, kad jie taip pat galėtų juos valdyti nuotoliniu būdu.

Avatto/N-TS10-B1/3

Papildomos galimybės

Programėlė taip pat leidžia sukurti konkrečių įrenginių veikimo grafiką. Nustatykite, kad apšvietimas automatiškai įsijungtų ryte, kai atsikeliate, ir užgestų naktį, kai einate miegoti! Taip pat galite naudoti laikmačius ir valdyti pasirinktus prietaisus grupėse. Taip pat galima susieti jungiklius su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, jutikliais, kad būtų sukurtos išmaniosios scenos. Pasirūpinkite, kad šviesos įsijungtų automatiškai, kai tik įeisite į namus!

Avatto/N-TS10-B1/5

Suderinamumas su balso asistentais

Gulite patogioje lovoje, po ranka neturite telefono ir norite išjungti šviesą? O gal tiesiog ką nors gaminate ir galėtumėte papildomai apšviesti, bet jūsų rankos užimtos? „Avatto“ jungiklis įrodys savo vertę šiose ir daugelyje kitų situacijų! Įrenginys suderinamas su Google Assistant ir Amazon Alexa asistentais. Taigi galite valdyti jį balsu – įjungti arba išjungti šviesą pakanka paprastos komandos!

Avatto/N-TS10-B1/4

Aukštos kokybės dizainas

Avato jungiklis fantastiškai papildys bet kurio kambario dekorą – jis pasižymi stilingu minimalistiniu dizainu. Jame yra stiklo plokštė, kuri yra atspari įbrėžimams ir lengvai valoma – tiesiog nuvalykite dulkes. Įrenginį taip pat labai paprasta įdiegti ir nustatyti. Jungiklis taip pat turi švelnų foninį apšvietimą, kad būtų lengva rasti vietą tamsoje. Jei norite, galite jį išjungti, kad netrukdytų miegoti.

Avatto/N-TS10-B1/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-W3
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-W3“ 3 krypčių TUYA (balta)Avatto N-TS10-W3 jutiklinis jungiklis bus naudojamas kiekvienuose namuose, b..
18.18€
Be mokesčių:18.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-B3
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-B3“, 3 krypčių TUYA (juodas)Avatto N-TS10-B3 jutiklinis jungiklis bus naudojamas bet kuriuose namuose,..
18.18€
Be mokesčių:18.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-W2
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-W2“ 2 krypčių TUYA (balta)Avatto N-TS10-W2 jutiklinis jungiklis bus naudojamas kiekvienuose namuose, b..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-B2
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-B2“, 2 krypčių TUYA (juodas)Avatto N-TS10-B2 jutiklinis jungiklis bus naudojamas bet kuriuose namuose,..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-W1 Wifi (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-W1
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-W1“ 1 krypčių TUYA (baltas)Avatto N-TS10-W1 jutiklinis jungiklis bus naudojamas kiekvienuose namuose, ..
14.38€
Be mokesčių:14.38€
Teirautis