NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-W2 Wifi (baltas)

Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-W2 Wifi (baltas)
Išmanusis jungiklis Avatto N-TS10-W2 Wifi (baltas)
16.36€
Be mokesčių: 16.36€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-TS10-W2
Batų džiovintuvas Deerma DEM-HX10W Batų džiovintuvas Deerma DEM-HX10W
Teirautis
U-shaped design for improved performance  For shoes to last a long time, proper care is needed. During rainy weather, shoes get wet and as a resu..
46.50€
Be mokesčių:46.50€
Teirautis
Deerma HS200 - The ideal ironing aid   The Deerma HS200 MFP is both an iron and a steamer and can be used according to your needs and preferences..
50.45€
Be mokesčių:50.45€
Į krepšelį
Deerma Air Humidifier ST635W Did you know that proper ambient humidity levels have a big impact on your health? Air humidifier Deerma ST635W will allo..
39.09€
Be mokesčių:39.09€
Į krepšelį
Dulkių siurblys Deerma CM1300
Teirautis
  Deerma CM1300 Get rid of mites and vacuum the whole house  The Deerma vacuum cleaner handles dust and mites perfectly, allowing you t..
58.00€
Be mokesčių:58.00€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Dreame Bot L10 Pro Dulkių siurblys robotas Dreame Bot L10 Pro
Teirautis
The Dreame Cleaning Robot The L10 Pro is an extremely powerful device that will not only vacuum your floors, but also clean them. The slim shape gives..
419.00€
Be mokesčių:419.00€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Dreame Bot L10 Pro ( white ) Dulkių siurblys robotas Dreame Bot L10 Pro ( white )
Teirautis
Dreame Bot L10 Pro robot vacuum cleaner The Dreame Bot L10 Pro is an extremely powerful device that not only vacuums your floors, but also washes them..
419.00€
Be mokesčių:419.00€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Dreame Bot W10 smart Dulkių siurblys robotas Dreame Bot W10 smart
Teirautis
Let technology do the cleaning for you, with the Dreame Bot W10 Packed with two swivel attachments and a maximum suction of up to 4000 Pa-it's guarant..
924.00€
Be mokesčių:924.00€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Dreame D10 Plus Dulkių siurblys robotas Dreame D10 Plus
Teirautis
Robot vacuum cleaner Dreame D10 Plus Make yourself comfortable while cleaning. You will be helped by the Dreame D10 Plus cleaning robot that vacuums, ..
413.00€
Be mokesčių:413.00€
Teirautis

Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-W2“ 2 krypčių TUYA (balta)

Avatto N-TS10-W2 jutiklinis jungiklis bus naudojamas kiekvienuose namuose, biure ar viešbutyje. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti apšvietimą, o taip pat valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę TUYA / Smart Life. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl galite jį valdyti balso komandomis. Gaminys jungiasi per Wi-Fi ir turi 2 mygtukus. Jį labai lengva montuoti, jis pasižymi šiuolaikišku, stilingu dizainu.

Avatto/N-TS10-W2/1

Valdykite šviesą per atstumą

Jaučiate, kad prieš išeidami iš namų pamiršote išjungti šviesą? Jokių problemų – dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Avatto jungiklis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, kuri, be kita ko, leis nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti šviesas iš bet kurios vietos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti savo telefoną! Jei norite, bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais, kad jie taip pat galėtų juos valdyti nuotoliniu būdu.

Avatto/N-TS10-W2/3

Papildomos galimybės

Programėlė taip pat leidžia sukurti konkrečių įrenginių veikimo grafiką. Nustatykite, kad apšvietimas automatiškai įsijungtų ryte, kai atsikeliate, ir užgestų naktį, kai einate miegoti! Taip pat galite naudoti laikmačius ir valdyti pasirinktus prietaisus grupėse. Taip pat galima susieti jungiklius su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, jutikliais, kad būtų sukurtos išmaniosios scenos. Pasirūpinkite, kad šviesos įsijungtų automatiškai, kai tik įeisite į namus!

Avatto/N-TS10-W2/5

Suderinamumas su balso asistentais

Gulite patogioje lovoje, po ranka neturite telefono ir norite išjungti šviesą? O gal tiesiog ką nors gaminate ir galėtumėte papildomai apšviesti, bet jūsų rankos užimtos? „Avatto“ jungiklis įrodys savo vertę šiose ir daugelyje kitų situacijų! Įrenginys suderinamas su Google Assistant ir Amazon Alexa asistentais. Taigi galite valdyti jį balsu – įjungti arba išjungti šviesą pakanka paprastos komandos!

Avatto/N-TS10-W2/4

Aukštos kokybės dizainas

Avato jungiklis fantastiškai papildys bet kurio kambario dekorą – jis pasižymi stilingu minimalistiniu dizainu. Jame yra stiklo plokštė, kuri yra atspari įbrėžimams ir lengvai valoma – tiesiog nuvalykite dulkes. Įrenginį taip pat labai paprasta įdiegti ir nustatyti. Jungiklis taip pat turi švelnų foninį apšvietimą, kad būtų lengva rasti vietą tamsoje. Jei norite, galite jį išjungti, kad netrukdytų miegoti.

Avatto/N-TS10-W2/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras