NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)

Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B3 Zigbee (juodas)
17.67€
Be mokesčių: 17.67€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: ZTS02-EU-B3
  • Prekės kodas: 47931

Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-W3 3 krypčių TUYA (juoda)

Avatto ZTS02-EU-W3 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti apšvietimą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami balso asistentus Amazon Alexa ir Google Assistant. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gaminys turi 3 mygtukus ir palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – tinkamam veikimui reikalingas papildomas ZigBee šakotuvas (nepridedamas).

Avatto/ZTS02-EU-W3/3

Nuotolinio valdymo pultas su programėle

Nežinote, ar prieš išeidami iš namų išjungėte šviesą? Nebereikia stebėtis – tiesiog pasiekite savo telefoną! Jungiklis suderinamas su TUYA / Smart Life programėle, todėl galite įjungti arba išjungti šviesas nuotoliniu būdu iš savo išmaniojo telefono. Taip pat įgysite galimybę kurti savo prietaisų laikmačius ir tvarkaraščius. Ar dažniausiai keliasi 7 val., o miegoti eini 23 val.? Nustatykite, kad tokiu metu apšvietimas automatiškai įsijungtų ir išsijungtų.

Avatto/ZTS02-EU-W3/6

Dar daugiau galimybių

Programėlė siūlo daug daugiau galimybių. Pavyzdžiui, galite susieti įrenginius ir valdyti juos grupėse. Taip pat galima susieti jungiklius su kitais prietaisais, kad būtų sukurtos išmanios scenos. Pavyzdžiui, naudokite papildomą judesio jutiklį ir nustatykite, kad įėjus į namus automatiškai įsijungtų šviesa! Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais šeimos nariais, kad jie taip pat galėtų juos valdyti išmaniuoju telefonu.

Avatto/ZTS02-EU-W3/7

Balso kontrolė

Ar turite užimtas rankas gamindami maistą ir galėtumėte naudoti papildomą apšvietimą? O gal gulite patogioje lovoje ir norite išjungti šviesą? Jokių problemų – „Avatto“ jungiklis suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais. Taigi galite valdyti balso komandomis! Dabar tereikia kelių žodžių, kad greitai įjungtumėte arba išjungtumėte šviesas.

Avatto/ZTS02-EU-W3/5

Patobulintas dizainas

Jungiklis pasižymi stilingu minimalistiniu dizainu – jis puikiai papildys bet kokį interjerą. Dėl paprastos konstrukcijos jį taip pat labai lengva valyti – tiesiog retkarčiais nuvalykite nuo dulkių. Jis taip pat išsiskiria dideliu patvarumu ir atsparumu blukimui, įbrėžimams ir kitokiems pažeidimams. Be to, jungiklis yra atsparus vandeniui, todėl jį be rūpesčių galėsite montuoti vonioje. Prietaisas taip pat aprūpintas foniniu apšvietimu, kurį galima bet kada įjungti arba išjungti.

Avatto/ZTS02-EU-W3/2

Paprastas surinkimas – malonus veikimas

Prietaiso surinkimas nesukels jums problemų ir neužtruks per ilgai. Taip pat galite naudoti du jungiklius, kad valdytumėte vieną lempą, kuri idealiai tinka, pavyzdžiui, ant laiptų. Tokiu būdu galite lengvai įjungti šviesą pirmame aukšte ir išjungti, kai lipate į viršų! Be to, gaminio mygtukai yra labai malonūs liesti ir leidžia patogiai valdyti. Atkreipkite dėmesį: norint tinkamai sumontuoti jungiklį, reikalingas nulinis laidas.Avatto/ZTS02-EU-W3/4

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-W3 Zigbee (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZTS02-EU-W3
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-W3 3 krypčių TUYA (balta)Avatto ZTS02-EU-W3 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems na..
14.99€
Be mokesčių:14.99€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZTS02-EU-W2
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-W2 2 krypčių TUYA (balta)Avatto ZTS02-EU-W2 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems na..
13.29€
Be mokesčių:13.29€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-W1 Zigbee (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZTS02-EU-W1
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-W1 1 krypčių TUYA (balta)Avatto ZTS02-EU-W1 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems na..
14.63€
Be mokesčių:14.63€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZTS02-EU-B1
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-B1 1 krypčių TUYA (juodas)Avatto ZTS02-EU-B1 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems n..
12.15€
Be mokesčių:12.15€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B2 Zigbee (juodas) Išmanusis jungiklis Avatto ZTS02-EU-B2 Zigbee (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZTS02-EU-B2
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto ZTS02-EU-B2 2 krypčių TUYA (juoda)Avatto ZTS02-EU-W2 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems na..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Teirautis