NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis radijatoriaus termostatas Meross MTS150HK (HomeKit)

Išmanusis radijatoriaus termostatas Meross MTS150HK (HomeKit)
Išmanusis radijatoriaus termostatas Meross MTS150HK (HomeKit)
24.49€
Be mokesčių: 24.49€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Meross
  • Modelis: MTS150
  • Prekės kodas: 30247

Meross MTS150HK išmanusis termostatas (ES)

Padarykite savo namus maloniai šiltą ir atsisveikinkite su pernelyg didelėmis šildymo sąskaitomis. Išmanusis Meross termostatas leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir planuoti per programėlę. Jis taip pat palaiko valdymą balsu ir yra suderinamas su Apple HomeKit, Google Assistant ir Amazon Alexa. Įrenginys taip pat gali automatiškai išjungti šildymą, kai aptinka atidarytą langą. Kad termostatas tinkamai veiktų, reikalingas atskirai parduodamas Meross išmanusis Hub (nepridedamas).

 

Aptinka atidarytus langus

Jums nebereikia jaudintis dėl per didelių šildymo sąskaitų. Jei termostatas aptinka atidarytą langą, jis iš karto išjungs šildytuvą. Taip išvengsite labai didelių sumų mokėjimo. Net jei pamiršite, kad įjungtas šildymas ir nuspręsite butą šiek tiek vėdinti, Meross įrenginys tuo pasirūpins, kad išvengtumėte rūpesčių.

 

Sukurkite šildymo grafikus

Kaip kitaip išvengti didelių sąskaitų ir sutaupyti pinigų? Tai lengviau nei skamba! Meross termostatas leidžia kurti darbo grafikus per programėlę. Tai leidžia lengvai pritaikyti šildymą pagal savo poreikius ir gyvenimo būdą. Jums nebereikės jaudintis, kad grįšite iš darbo į šaltus namus ar be reikalo įjungsite šildytuvą išėjus!

 

Patogus nuotolinio valdymo pultas

Dabar viską, ko reikia, turite po ranka. Galite nuotoliniu būdu valdyti termostatą naudodami Meross programėlę. Įrenginys taip pat veikia su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant ir Samsung SmartThings. Dėl suderinamumo su balso asistentais galite jį patogiai valdyti paprastomis komandomis. Neturite su savimi išmaniojo telefono arba jūsų rankos užimtos? Vos keliais žodžiais galite pritaikyti šildymą pagal savo poreikius!

 

Šildymas, kurio jums reikia

Naudodami kelis termostatus galite lengvai nustatyti kiekvieno kambario temperatūrą, puikiai atitinkančią jūsų poreikius. Kaip tai veikia? Kiekvienas įrenginys valdomas atskirai. Taigi galite išlaikyti savo vaiko kambarį maloniai šiltą apie 25°C. Virtuvėje, kurioje veikia orkaitė ir dujinė viryklė, užtenka apie 18°C. Išlipę iš karštos vonios nenorite sušalti? Vonioje nustatykite maždaug 20°C temperatūrą!

 

Lengva įdiegti ir konfigūruoti

Bijote sudėtingos įrenginio konfigūracijos? Nebūk! Termostatas itin lengvai ir greitai sumontuojamas, o dėl pridedamų adapterių išsiskiria plačiu suderinamumu. Reikia tik 2 AA baterijų (į komplektą neįeina). Norint tinkamai veikti, reikia įsigyti Meross išmanųjį šakotuvą. Norite nuotoliniu būdu valdyti įrenginius, nustatytus „Apple Home“? Tiesiog nustatykite „HomePod“, „Apple TV“ arba „iPad“ kaip savo namų centrą.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Meross Modelis: MTS150H
Meross MTS150HK išmanusis termostatas (ES)Padarykite savo namus maloniai šiltą ir atsisveikinkite su pernelyg didelėmis šildymo sąskaitomis. Išmanusis..
40.42€
Be mokesčių:40.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: TRV06
Išmanusis termostatinis vožtuvas Avatto TRV06 Zigbee 3.0 TUYAPadarykite savo butą maloniai šiltą. „Avatto TRV06“ išmanusis termostatinis vožtuvas leid..
19.00€
Be mokesčių:19.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: TRV07
Išmanus termostatinis vožtuvas Avatto TRV07 Zigbee 3.0 TUYAAvatto TRV07 termostatinis vožtuvas yra praktiškas įrenginys, kuris leis patogiai valdyti š..
22.57€
Be mokesčių:22.57€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: TRV07-WIFI
Išmanus termostatinis vožtuvas Avatto TRV07 WiFi TUYAAvatto TRV07 termostatinis vožtuvas yra praktiškas įrenginys, kuris leis patogiai valdyti šildymą..
27.21€
Be mokesčių:27.21€
Į krepšelį