NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis termostatas Meross MTS200BHK(EU) (HomeKit)

Išmanusis termostatas Meross MTS200BHK(EU) (HomeKit)
Išmanusis termostatas Meross MTS200BHK(EU) (HomeKit)
63.18€
Be mokesčių: 63.18€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Meross
  • Modelis: MTS200BHK(EU)

Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas

Modernus Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas leis patogiai valdyti vandens temperatūrą namuose. Suderinamas su populiariausiais katilais ir vandens šildymo sistemomis, išsiskiria lengvu valdymu ir ypatingu patogumu. Jis veikia su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant ir SmartThings. Jis išsiskiria 0,5 ℃ tikslumu, o planavimo funkcija sumažina šildymo išlaidas.


Pilna kontrolė

Meross MTS200BHK Wi-Fi Smart termostatas yra puikus būdas valdyti vandens temperatūrą jūsų namuose. Prietaisas yra itin tikslus ir užtikrina 0,5 ℃ tikslumą bei leidžia nustatyti temperatūrą nuo 5 iki 35 ℃. Svarbu tai, kad termostatas turi funkciją, kuri aptinka atidarytą langą – tokiu atveju jis automatiškai sustabdo šildymą, o tai padeda sumažinti sąskaitas.


Patogus veikimas

Termostatas suderinamas su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Hey Google ir Smart Things – todėl galite patogiai valdyti jo veikimą iš savo išmaniojo telefono. Viskas, ko jums reikia, yra įrenginys, kuriame veikia iOS 13.0 ir naujesnė versija arba Android 6.0 ir naujesnė versija. Jums net nereikia keltis nuo sofos, kad pakeistumėte pasirinktą temperatūrą, be to, galite sudaryti tvarkaraščius, kurie optimaliai atitiktų jos veikimą su jūsų šeimos gyvenimo būdu.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras