NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZCSM01-2 TUYA

Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZCSM01-2 TUYA
Teirautis
Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZCSM01-2 TUYA
16.36€
Be mokesčių: 16.36€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-ZCSM01-2

ZigBee išmanusis roletų valdiklis Avatto N-ZCSM01-2 TUYA

Išmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą kasdieniame gyvenime. Naudodami nuotolinį valdymą per Smart Life/Tuya Smart programėlę, galite valdyti savo namų žaliuzes bet kur ir bet kada naudodami telefoną ar planšetinį kompiuterį. Valdiklis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“ balso asistentais, suteikia galimybę reguliuoti žaliuzių atidarymo laipsnį, taip pat sudaryti grafikus. Pažiūrėkite, kaip tai patogu!

Avatto/N-ZCSM01-2/1

Koreguoti atidarymo laipsnį

Žaliuzių atidarymo laipsnio reguliavimo funkcija leidžia tiksliai nustatykite lango ekspozicijos lygį naudodami procentinę juostą arba balso komandas. Toks sprendimas padės sureguliuoti į patalpą patenkančios šviesos kiekį ir sukurti tinkamą atmosferą jūsų veiklai!

Avatto/N-ZCSM01-2/2

Sugrupuokite įrenginius

Avatto ZigBee žaliuzių valdiklis leidžia sugrupuoti kelis įrenginius, todėl vienu metu galėsite valdyti žaliuzes skirtingose patalpose. „Linkage“ funkcijos dėka valdiklis gali dirbti su kitais namuose esančiais moduliais, jutikliais ir įrenginiais, todėl galite sukurti skirtingus scenarijus, tokius kaip miego režimas, darbo režimas, vakarienės režimas ar grįžimas namo.

Avatto/N-ZCSM01-2/3

Sukurkite darbo grafiką

Valdiklis taip pat turi planavimo funkciją, todėl galite suplanuoti automatinį žaliuzių valdymą pagal savo poreikius. Kad žaliuzės atsidarytų kasdien tuo pačiu metu, jūsų pažadinimas būtų malonesnis. Išmanieji namai prisitaikys prie jūsų ritmo!

Avatto/N-ZCSM01-2/4

Bendras valdymas

Funkcija „Šeimos bendrinimas“ leidžia keisti leidimus ir leisti kitiems naudotojams pasiekti roletų valdymą. Taip visi namų ūkio nariai galės mėgautis išmaniaisiais namais ir be vargo reguliuoti žaliuzių atidarymo laipsnį pagal savo pageidavimus.

Avatto/N-ZCSM01-2/5

Lengvas diegimas

„ZigBee Avatto“ išmanųjį roletų valdiklį lengva įdiegti. Tačiau prieš montuodami turite išjungti elektros maitinimą. Diegimas nesukels daug rūpesčių ir neužims daug laiko.

Avatto/N-ZCSM01-2/6

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis WiFi Avatto N-CSM01-1 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-CSM01-1
Išmanusis WiFi roletų valdiklis Avatto N-CSM01-1 TUYAIšmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą ka..
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-CSM01-2
Avatto N-CSM01-2 TUYA išmanusis „WiFi“ roletų valdiklisIšmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir komfortą ..
13.08€
Be mokesčių:13.08€
Į krepšelį
Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZDMS01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZDMS01-2
Išmanusis šviesos reguliatorius „ZigBee Avatto“ N-ZDMS01-2 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą..
21.00€
Be mokesčių:21.00€
Teirautis
Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZCSM01-1 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZCSM01-1
ZigBee išmanusis roletų valdiklis Avatto N-ZCSM01-1 TUYAIšmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą..
12.27€
Be mokesčių:12.27€
Teirautis