NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Multiprotocol Gateway Avatto GW02 Zigbee 3.0 & BLE & Sig Mesh

Multiprotocol Gateway Avatto GW02 Zigbee 3.0 & BLE & Sig Mesh
Teirautis
Multiprotocol Gateway Avatto GW02 Zigbee 3.0 & BLE & Sig Mesh
17.72€
Be mokesčių: 17.72€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: GW02
  • Prekės kodas: 43134

Multiprotocol Gateway Avatto GW02 Zigbee 3.0 & BLE & Sig Mesh

Jūsų išmaniųjų namų širdis. Avatto GW02 šliuzas leidžia sujungti visus išmaniuosius įrenginius į vieną sistemą. Jis palaiko ZigBee 3.0 protokolą ir Bluetooth. Savo įrenginius galite patogiai valdyti naudodami Tuya programėlę, Smart Life, taip pat Google Home ir Alexa balso asistentus. Taip pat yra kryžminio protokolo susiejimo galimybė. Įrenginys taip pat išsiskiria lengvu ir kompaktišku dizainu, todėl jį valdydami neturėsite problemų.

Vienas įrenginys – daug galimybių

Šliuzai leidžia į vieną sistemą įtraukti išmaniuosius įrenginius, pagrįstus ZigBee protokolu ir Bluetooth. Tai leidžia patogiai valdyti įvairią įrangą, pvz., termostatą, temperatūros jutiklį ar šviesos jungiklį su vienu šliuzu. Jūsų galimybės beveik neribotos!

Patogus valdymas

Įgykite dar daugiau galimybių naudodami programą! „Tuya Smart“ ir „Smart Life“ programėlė leis patogiai valdyti visus įrenginius, prijungtus prie šliuzo. Tiesiog atsisiųskite jį į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad galėtumėte pasiekti svarbiausią informaciją ir valdyti ją iš bet kurios vietos. Be to, įrenginius taip pat galite valdyti paprastomis komandomis – šliuzas suderinamas su „Google Home“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais balso asistentais.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W2 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 2 kanalų kanalų jungiklį, gal..
11.35€
Be mokesčių:11.35€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 4 kanalų išmanųjį jungiklio m..
14.14€
Be mokesčių:14.14€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-4
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
12.13€
Be mokesčių:12.13€
Į krepšelį