NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis akių masažuoklis ANLAN ALMYY06-02

Išmanusis akių masažuoklis ANLAN ALMYY06-02
Išmanusis akių masažuoklis ANLAN ALMYY06-02
28.19€
Be mokesčių: 28.19€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: ANLAN
  • Modelis: ALMYY06-02

Išmanusis akių masažuoklis ANLAN ALMYY06-02

Padarykite sau atpalaiduojantį masažą namuose. Reguliariai naudojant, jūsų oda atsipalaiduos ir taps lygi. Prietaisas turi 3 tipų šviesas – raudoną, geltoną ir mėlyną. Ar kovojate su elastingumo stoka ir suglebusia oda? Jų pagalba galite pataisyti ir padaryti odą elastingesnę. Be to, dėl reguliuojamos temperatūros (38 - 45 ℃) galite panaikinti tamsius ratilus po akimis. Masažuoklis turi pasvirusį 45º dizainą, kad būtų patogiau naudoti.

Termoterapija

Didelis vibracijos dažnis – 11500 2000 aps./min. – suteikia unikalią patirtį. Prietaisas išlygina smulkias raukšleles ir patinimą vos per 20 dienų. Reguliarus naudojimas stimuliuoja kraujotaką ir maitina, todėl pakylėja veido spalva, pašviesėja akių sritis ir atsiranda atsipalaidavimo pojūtis.

Kartą ir visiems laikams įveik savo problemas

Masažuoklis padeda maistinėms medžiagoms įsisavinti daug giliau ir geriau, nei tai darytume rankiniu būdu. Galite atsisveikinti su tamsiais ratilus, raukšles ar maišelius po akimis.

Trispalvė šviesos terapija

Naudodami raudoną šviesą pagerinsite ląstelių funkciją, padidės kolageno stimuliacija, todėl oda taps elastingesnė ir švelnesnė. Mėlyna šviesa naikina bakterijas, ji gerai gydo spuogus. Dėl tinkamo melanino pasiskirstymo įgausite švelnią ir blizgančią veido spalvą, kuri padės geltona šviesa.

Paprasta naudoti

Prieš naudodami masažuoklį, kruopščiai nuvalykite veidą ir pasirinkite jus dominantį režimą. Judinkite voleliu pirmyn ir atgal, darydami mažus apskritimus nuo nuo centro iki apatinio voko. Perkelkite iš apatinės akies vidinės pusės į viršutinės akies vidų. Produktą galite naudoti visam veidui, įskaitant lūpas.

Naudokite kur tik reikia

Įrenginys budėjimo režimu gali veikti iki 3 valandų. Tačiau jis automatiškai išsijungs po 15 minučių. Kampinis dizainas, kurio kampas yra 45 ±, leidžia puikiai priglusti prie odos ir pasiekti geresnių masažo rezultatų.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha