NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išorinė baterija Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (juoda)

Išorinė baterija Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (juoda)
Išorinė baterija Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (juoda)
23.27€
Be mokesčių: 23.27€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Baseus
  • Modelis: PPBD050101
  • Prekės kodas: 38274

Išorinė baterija Baseus Bipow 20000mAh, 2xUSB, USB-C, 15W (juoda)

Baseus Bipow powerbank leis įkrauti kelis įrenginius vienu metu – nebereikės savęs riboti! Sudėtinga apsaugos sistema efektyviai apsaugo nuo bet kokios žalos, todėl powerbank naudojimas yra visiškai saugus. Integruotas LED ekranas leidžia lengvai valdyti gaminį, o kompaktiškas dydis, lengvas svoris ir atitiktis tarptautiniams oro transporto standartams leidžia jį pasiimti su savimi beveik bet kur.

Greitas įkrovimas

Powerbank palaiko kelis greito įkrovimo protokolus. Jis suderinamas su FCP, QC ir AFC, be kita ko. Todėl puikiai tinka Huawei, Xiaomi ar Samsung išmaniesiems telefonams maitinti. Tai taip pat leidžia, pavyzdžiui, greitai įkrauti „iPhone“, planšetinį kompiuterį, ausines ar „Switch“. Taigi jūsų įrenginiai gali būti greitai paruošti naudoti. O kaip su pačiu powerbanku? Visiškai įkrauti 15 W užtrunka tik 8,5 valandos.

Nereikia savęs riboti

Įrenginyje yra keli prievadai, todėl vienu metu prie jo galite prijungti iki 3 įrenginių! Gaminyje yra 2 USB 15 W išvesties prievadai, 1 mikro USB 10 W įvesties prievadas ir USB-C 15 W įvesties/išvesties prievadas. Ką tai reiškia praktiškai? Pavyzdžiui, naudodami maitinimo bloką, galite vienu metu maitinti planšetinį kompiuterį ir 2 išmaniuosius telefonus – nebereikia laukti, kol bus įkrautas pirmasis įrenginys, prieš prijungiant kitą!

Naudojimo saugumas

Aukštos kokybės polimero jonų akumuliatorius garantuoja ne tik greitą, bet ir saugų įkrovimas. „Baseus“ siūlo apsaugą nuo viršįtampio, viršsrovių, perkrovimo ir trumpojo jungimo, be kita ko. Powerbank taip pat turi NTC temperatūros jutiklius, kad būtų išvengta perkaitimo. Gaminys sumaniai aptinka prijungtus įrenginius ir pritaiko prie jų įkrovimo srovę, apsaugodamas juos nuo pažeidimų. Be to, BPS technologija leidžia įrenginiui automatiškai reguliuoti įtampą, elektros srovę ir galią.

Sukurta jūsų patogumui

Powerbank korpusas pasižymi malonia liesti tekstūra, atsparia prakaitui ir pirštų atspaudams, todėl įrenginys visada atrodys tvarkingai. Gaminyje yra lengvai įskaitomas LED ekranas, kuris realiu laiku rodo esamą baterijos lygį. Jums nebereikia galvoti, kada prijungti maitinimo bloką, kad galėtumėte įkrauti!

Svajonių kelionių kompanionas

Pasidarykite sau patikimą energijos šaltinį, kuris gali jus lydėti beveik visur. Baseus powerbank yra lengvas ir patogus – jo transportavimas nesukels jums problemų. Šį praktišką įrenginį galite atsinešti net į lėktuvą – jis atitinka visus būtinus reikalavimus. „Baseus“ suteikia galimybę patogiai įkrauti įrenginius, kur tik reikia.

Keli naudojimo būdai

Powerbank nebūtinai turi būti naudojamas tik telefonui įkrauti! „Baseus“ prekės ženklo įrenginys tinka daugeliui skirtingų programų. Ar trokštate šiek tiek atsivėsinti karštą vasaros dieną? Prijunkite nešiojamąjį ventiliatorių ir mėgaukitės maloniu vėjeliu! Nutrūko maitinimas, jūsų nešiojamasis kompiuteris netrukus išsikraus, o jums reikia užbaigti svarbų projektą? Powerbank ateina į pagalbą! Jo ilgas darbo laikas ir nešiojamas dizainas tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Įtraukta:

  • Powerbank
  • Įkrovimo laidas

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išorinė baterija Baseus Bipow Pro 10000mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5W (mėlyna) Išorinė baterija Baseus Bipow Pro 10000mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5W (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: PPBD040003
Powerbank Baseus Bipow Pro 10,000 mAh, 2xUSB, USB-C, 22.5 W (blue) Get the ability to conveniently charge up to 3 devices simultaneously. The Baseus B..
31.82€
Be mokesčių:31.82€
Teirautis
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (žalia)
Teirautis
Gamintojas: Acefast Modelis: M2 mountain mist
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series, 20000mAh, 30W (žalia).Ieškote patogaus maitinimo bloko, kuris vienu metu per trumpą laiką papildytų keli..
31.00€
Be mokesčių:31.00€
Teirautis
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (rožinė)
Teirautis
Gamintojas: Acefast Modelis: M2 cherry blossom
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series, 20000mAh, 30W (rožinė)Ieškote patogaus maitinimo bloko, kuris greitai papildytų kelių įrenginių energiją..
28.18€
Be mokesčių:28.18€
Teirautis
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (violetinė)
Teirautis
Gamintojas: Acefast Modelis: M2 alfalala purple
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series, 20000mAh, 30W (violetinė)Ieškote patogaus maitinimo bloko, kuris vienu metu papildytų kelių įrenginių en..
26.82€
Be mokesčių:26.82€
Teirautis
USB-C laidas, skirtas USB-C Baseus Glimmer serijai, 100 W, 2 m (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: CADH000802
Baseus Glimmer USB-C į USB-C laidas, 100 W, 2 m (baltas)Įkraukite reikalingus įrenginius ir perkelkite failus vienu metu. USB-C į USB-C Baseus Glimmer..
6.30€
Be mokesčių:6.30€
Teirautis