NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Belaidė žaidimų klaviatūra BlitzWolf BW-KB0 RGB (juoda)

Belaidė žaidimų klaviatūra BlitzWolf BW-KB0 RGB (juoda)
Teirautis
Belaidė žaidimų klaviatūra BlitzWolf BW-KB0 RGB (juoda)
51.36€
Be mokesčių: 51.36€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-KB0 Black RS

BlitzWolf BW-KB0 belaidė žaidimų mechaninė klaviatūra

Ar ieškote klaviatūros, kuri neužimtų per daug vietos ant jūsų stalo, bet tuo pačiu suteiktų pranašumą per kitą žaidimai? Blitzwolf BW-KB0 modelis bus tinkamas pasirinkimas! Jame yra 61 raktas su OUTEMU Red jungikliais, kurie garantuoja sklandų ir patikimą veikimą. Jame taip pat yra spalvingas RGB foninis apšvietimas su 20 režimų, iš kurių galima pasirinkti. Jis taip pat leidžia programuoti mygtukus ir palaiko 2 prisijungimo būdus – kabeliu arba belaidžiu ryšiu.

Sukurta žaidėjams

BW-KB0 klaviatūra išsiskiria 60 % išdėstymu, o tai reiškia, kad joje yra 61 svarbiausias klavišas. Tai neužims per daug vietos ant jūsų stalo! Be to, nepaisant kompaktiško dydžio, gaminys suteikia daug įdomių galimybių. Jo OUTEMU Red mechaniniai jungikliai garantuoja greitą reakcijos laiką ir patikimą veikimą – dabar galite būti tikri, kad kiekvienas klavišo paspaudimas bus užregistruotas teisingai. Su „Blitzwolf“ be vargo įveiksite savo priešininkus ir sumušite dar vieną rekordą!

Prijungsite 2 būdais

Klaviatūrą galima prijungti 2 būdais. Jei norite, naudokite pridedamą USB-C laidą. Arba galite prisijungti prie pasirinktos aparatinės įrangos belaidžiu būdu – per Bluetooth 5.0. BW-KB0 suderinamas su nešiojamaisiais kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, kuriuose veikia Windows, Mac OS, Android ir iOS. Taip pat galima vienu metu susieti klaviatūrą su 3 įrenginiais ir greitai juos perjungti.

Spalvotas RGB foninis apšvietimas

Ši unikali klaviatūra taip pat gali fantastiškai papuošti jūsų stalą. Jis aprūpintas spalvingu RGB foniniu apšvietimu, kurio stilių galite lengvai pritaikyti pagal savo pageidavimus, pasirinkdami iš iki 20 galimų režimų. Taip pat galite reguliuoti šviesos ryškumą ir efektų greitį. Be to, klaviatūra įgauna dar įdomesnį pobūdį dėl pakabintų klavišų.

Tinkinkite ją pagal savo poreikius

Dabar galite lengvai pritaikyti klaviatūrą pagal savo poreikius ir įpročius. BW-KB0 modelis leidžia sukeisti jungiklius vietoje, todėl galite juos nustatyti taip, kaip norite. Taip pat turite specialią programinę įrangą ir vidinę atmintį. Tai suteikia galimybę programuoti visus įrenginio mygtukus. Taip pat galite keisti FN funkcijas, apšvietimo efektus, makrokomandas ir net klaviatūros išdėstymą. Palengvinkite žaidimą ir laimėkite dar vieną puikią pergalę!

Patobulinta kiekviena detalė

Lažinkitės dėl aukštos kokybės darbo ir mėgaukitės komfortu kito žaidimo metu. Klaviatūra turi OEM klaviatūros dangtelius, kuriuos malonu liesti ir leidžia patogiai vesti tekstą ar žaisti. BW-KB0 taip pat turi tvirtas, stabilias kojas, todėl galite reguliuoti jo aukštį pagal savo poreikius. Be to, žymos ant mygtukų yra labai aiškūs, įskaitomi ir atsparūs trinčiai.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras