NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Daugiafunkcis nešiojamojo kompiuterio stovas Acefast E5 PLUS USB-C (juodas)

Daugiafunkcis nešiojamojo kompiuterio stovas Acefast E5 PLUS USB-C (juodas)
Daugiafunkcis nešiojamojo kompiuterio stovas Acefast E5 PLUS USB-C (juodas)
59.30€
Be mokesčių: 59.30€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: E5 space gray

Acefast E5 PLUS USB-C daugiafunkcis nešiojamojo kompiuterio stovas (juodas)

Ieškote daugiafunkcio įrenginio, kuris praplėstų nešiojamojo kompiuterio galimybes? Išbandykite „Acefast E5 PLUS“ su 8 prievadais, kurie gali tarnauti kaip daugiafunkcinis įrenginys, praplečiantis nešiojamojo kompiuterio galimybes. Tai stovas, taupantis vietą ant stalo ir tvarkantis jus, kartu siūlantis papildomus prievadus, pvz., 2 x USB-C, 2 x USB-A, SD ir TF kortelių lizdus, HDMI prievadą ir RJ45 LAN įvestį. Stovas yra reguliuojamas ir užtikrina stabilumą nešiojamam kompiuteriui, užtikrinant visišką komfortą darbe.

Acefast/E5-space-gray/1

8 papildomi prievadai

Acefast E5 PLUS nešiojamojo kompiuterio stovas suteikia jums net 8 įvestis, kad jūsų kasdienė dirbti lengviau. USB-C prievadas palaiko PD 100 W greitojo įkrovimo protokolus ir per trumpą laiką papildo jūsų įrenginių energiją. Be įkrovimo, USB-C prievadas palaiko duomenų perdavimą ir leidžia perkelti failus net 5 Gbps greičiu. Taip pat turite prievadus SD ir TF atminties kortelėms, 1 USB-A prievadą, skirtą, pavyzdžiui, pelei ir klaviatūrai prijungti, ir HDMI prievadą, palaikantį 4K vaizdo įrašą. Pasinaudokite E5 PLUS ir mėgaukitės visa laisve bei plačiomis savo nešiojamojo kompiuterio galimybėmis! E5 Plus prijungsite prie įrenginio naudodami USB-C laidą, esantį komplekte.

Acefast/E5-space-gray/2

Apgalvotas dizainas

Siūlomas produktas ne tik suteiks jums 8 papildomus prievadus, bet ir padėti išlaikyti tvarkingą savo stalą ir sutaupyti vietos. Dėl apgalvoto dizaino ir silikoninės apdailos, stovas užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą ir reikiamą stabilumą. Paklotas yra sulankstomas, todėl jį nesunkiai galite laikyti krepšyje ar kuprinėje transportavimui. Tai patogus sprendimas, kurį verta išbandyti.

Acefast/E5-space-grey/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha