NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Kompiuterinė pėlė Aigo M33

Kompiuterinė pėlė Aigo M33
Teirautis
Kompiuterinė pėlė Aigo M33
8.18€
Be mokesčių: 8.18€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Aigo
  • Modelis: M33

Aigo M33 pelė

Mėgaukitės patogiu darbu be susipainiojusių laidų. Aigo M33 pelė veikia belaidžiu ryšiu, garantuoja naudojimo laisvę. Gaminys taip pat išsiskiria ergonomišku dizainu ir tyliu veikimu. Su 1600 DPI raiška galite mėgautis tikslumu, o keli režimai leis pritaikyti M33 veikimą. Be to, pelė palaiko Windows ir Mac OS.

05Darkflash/M33-Mouse-Blue/3

Belaidis veikimas

Atsisveikinkite su negražiais, susivėlusiais laidais. Aigo M33 pelė yra belaidė ir jungiama prie suderinamo įrenginio 2,4G dažnių juostoje. Pridedamas USB imtuvas, kuris padės paruošti įrenginį naudojimui. Be to, jis pasižymi 250 Hz dažniu ir užtikrina stabilų ryšį be trukdžių iki 20 metrų.

05Darkflash/M33-Mouse-Blue/5

Patogus naudojimas

Naudokite Aigo M33 ir nebijokite diskomforto ar nuovargio jausmo. Dėl savo ergonomiško dizaino pelė suteikia komforto ilgą laiką, apsaugodama nuo riešo skausmo. Be to, dėl ABS plastiko apdailos gaminį malonu liesti.

05Darkflash/M33-Mouse-Blue/2

Pritaikyta pagal vartotojo poreikius

Aigo M33 pelė užtikrina sklandų veikimą ant įvairių paviršių ir nekelia daug triukšmo , todėl galite juo naudotis nesijaudindami dėl erzinančio triukšmo. 1600 DPI skiriamoji geba reiškia tikslumą. Taip pat siūlomi 2 energijos taupymo režimai – pirmuoju prietaisas budėjimo režimu išlieka 1 minutę, o antrajame – 30 minučių. Dėl to galite būti tikri, kad jis neištekės per greitai.

05Darkflash/M33-Mouse-Blue/9

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha