NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lockin

Smart Lock su klaviatūra Lockin SMART LOCK G30
Teirautis
Gamintojas: Lockin Modelis:
Lockin SMART LOCK G30 su klaviatūraLockin G30 yra išmanioji spyna su klaviatūra, kuri leis jums atidaryti priekines duris, kad ir kur būtumėte. tai galite padaryti programėlėje naudodami PIN kodą arba piršto atspaudą. Įrenginys taip pat palaiko valdymą balsu per Google Assistant arba Amazon Alexa. Taip pat galite suteikti prieigą prie užrakto kitiems namų ūkio nariams. G30 įdiegimas užtruks tik akimirką ir jums nereikės jaudintis dėl išsaugotų slaptažodžių – naudojant Lockin jūsų duomenys yra sa..
195.46€
Be mokesčių:195.46€
Teirautis
Smart Safe Lockin Lock BOX L1
Teirautis
Gamintojas: Lockin Modelis:
Intelligent Lockin Lock BOX L1 seifasDabar raktus, kredito korteles ar automobilio raktus galite laikyti dar saugiau. Išmanusis seifas Lockin Lock BOX L1 apsaugos juos nuo patekimo į nepageidaujamas rankas! Įrenginį galite užrakinti slaptažodžiu ir valdyti naudodami Tuya programėlę, kuri leidžia valdyti nuotoliniu būdu ir generuoti laikinus kodus. Produktas taip pat itin patvarus, lengvai montuojamas ir atsparus vandeniui IPX5.Saugus pasirinktų daiktų saugojimasJums nebereikia jaudintis dėl namu..
45.01€
Be mokesčių:45.01€
Teirautis
Rodo 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)