NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Meross

Gamintojas: Meross Modelis: MSL120
Meross MSL120HK išmanioji LED lemputė (HomeKit)Mėgaukitės patogiu nuotolinio apšvietimo valdymu ir sukurkite unikalią atmosferą bet kokiai progai. Meross MSL120 išmanioji LED lemputė leidžia laisvai reguliuoti ryškumą, spalvų temperatūrą ir net šviesos spalvą bei yra itin taupi energiją. Jį patogiai valdysite nuotoliniu būdu naudodami Meross programėlę. Jis taip pat suderinamas su „Apple HomeKit“, „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl taip pat galite valdyti jį balsu.Nuotolinis apšvietimo ..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSL320HK(EU)-10M
Meross MSL320 WiFi Smart LED juostelė (HomeKit)Įsigykite originalią savo namų kambarių dekoraciją ir pasirūpinkite unikalia nuotaika kiekvienai progai. Kaip tai padaryti? Naudokite Meross MSL320 LED šviesos juostą! Laisvai reguliuokite šviesą pagal savo poreikius, keisdami jos ryškumą ar spalvą. Taip pat galite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu – naudodami Meross programėlę arba tokias platformas kaip Apple HomeKit ar Google Assistant. Produktas taip pat palaiko valdymą balsu.Susikurkite tinkam..
32.80€
Be mokesčių:32.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MS200HHK-EU
Išmanusis belaidis durų / langų jutiklių rinkinys Meross MS200H (HomeKit) Mėgaukitės didesniu komfortu ir saugumu savo namuose. Įdiegę MS200H jutiklį ant durų ar langų, gausite pranešimus į savo telefoną, jei kas nors juos atidarys. Tai leidžia būti informuotam ir nedelsiant įspėtam apie bet kokias susijusias situacijas! Produktas suderinamas su Meross programa, taip pat su Apple HomeKit, Google Assistant, Samsung SmartThings ir Amazon Alexa ekosistemomis. Taip pat turite galimybę prijungti jį ..
17.80€
Be mokesčių:17.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: GS559AHHK(EU)
Meross GS559AH WiFi išmanusis dūmų detektorius< /h3> Išmanus ir tikslus dūmų detektorius pasirūpins jūsų ir jūsų šeimos saugumu. Kai signalizacija aptinka dūmus, automatiškai pasigirsta įspėjamasis tonas. Kita vertus, jei vienu metu naudojate kelis signalizatorius, tereikia leisti vienam iš jų sugauti dūmą ir suaktyvės visi turimi įrenginiai. Be dūmų aptikimo, jis taip pat gali aptikti perkaitimą, o dėl suderinamumo su HUB, kurį galima įsigyti atskirai, galite sujungti įrenginį į vieną si..
31.28€
Be mokesčių:31.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: GS559AHK(EU)
Meross GS559AHK WiFi išmanusis dūmų detektoriusIšmanus ir tikslus dūmų detektorius pasirūpins jūsų ir jūsų šeimos saugumu. Kai signalizacija aptinka dūmus, automatiškai pasigirsta įspėjamasis tonas. Kita vertus, jei vienu metu naudojate kelis signalizatorius, tereikia leisti vienam iš jų sugauti dūmą ir suaktyvės visi turimi įrenginiai. Be dūmų aptikimo, jis taip pat gali aptikti perkaitimą, o dėl suderinamumo su HUB, kurį galima įsigyti atskirai, galite sujungti įrenginį į vieną sistemą. Specia..
23.12€
Be mokesčių:23.12€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MTS200HK(EU)
Meross MTS200HK Wi-Fi išmanusis termostatasModernus Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas leis patogiai valdyti temperatūrą namuose. Suderinamas su populiariausiomis elektrinėmis grindų šildymo sistemomis, jis išsiskiria lengvu valdymu ir išskirtiniu komfortu. Jis veikia su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant ir SmartThings. Jis išsiskiria 0,5 ℃ tikslumu, o planavimo funkcija sumažina šildymo išlaidas.   Pilna kontrolėMeross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas yra puikus ..
42.43€
Be mokesčių:42.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSS510HK(EU)
Meross MSS510 smart one-way light switch (HomeKit) A smart one-way physical switch by Meross will give you convenient control over the lighting in your home. Control the lights remotely with the app, create schedules, set timers and use the smart scenes feature. The device is compatible with Apple HomeKit, Amazon Alexa and Google Assistant, so you can also operate it by voice. The product requires a neutral (blue) wire and a mounting box (not included) for proper setup.Full control in your han..
13.42€
Be mokesčių:13.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSS620HK(EU)
Smart Outdoor Plug Meross (HomeKit) The intelligent Meross Extender allows you to create your own smart home easily and quickly. Thanks to its housing with IP44 protection it is perfect for both indoor and outdoor use. It is perfect for use on the terrace or in the garden. With Meross you can control the devices connected to the extension cord from any place.  Functional and safe during use The Meross extension cable has two intelligent sockets and a number of protections against overv..
22.63€
Be mokesčių:22.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MTS150
Meross MTS150HK išmanusis termostatas (ES)Padarykite savo namus maloniai šiltą ir atsisveikinkite su pernelyg didelėmis šildymo sąskaitomis. Išmanusis Meross termostatas leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir planuoti per programėlę. Jis taip pat palaiko valdymą balsu ir yra suderinamas su Apple HomeKit, Google Assistant ir Amazon Alexa. Įrenginys taip pat gali automatiškai išjungti šildymą, kai aptinka atidarytą langą. Kad termostatas tinkamai veiktų, reikalingas atskirai parduodamas Meross išmanus..
24.49€
Be mokesčių:24.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MTS150H
Meross MTS150HK išmanusis termostatas (ES)Padarykite savo namus maloniai šiltą ir atsisveikinkite su pernelyg didelėmis šildymo sąskaitomis. Išmanusis Meross termostatas leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir planuoti per programėlę. Jis taip pat palaiko valdymą balsu ir yra suderinamas su Apple HomeKit, Google Assistant ir Amazon Alexa. Įrenginys taip pat gali automatiškai išjungti šildymą, kai aptinka atidarytą langą. Kad termostatas tinkamai veiktų, reikalingas atskirai parduodamas Meross išmanus..
40.42€
Be mokesčių:40.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: WT200-16A-W
Išmanusis termostatas Avatto WT200-16A-W Elektrinis šildymas 16A WiFi TUYAIšmanusis termostatas Avatto WT200 veikia elektriniu šildymu ir leidžia tiesiogiai įjungti/išjungti jo maitinimą. Jame yra NTC jutiklis, atsakingas už temperatūros tikslumą iki 1°C. Jis turi įmontuotą „Wi-Fi“ ryšį ir veikia su „Tuya“, „Smart“, „Life“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“, „Yandex Alice“ ir kt. Programuokite jo veikimą„Tuya“ arba „Smart Life“ programėlėje galite užprogramuoti termostato veikimą. Įrenginys pa..
25.95€
Be mokesčių:25.95€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MTS200BHK(EU)
Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatasModernus Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas leis patogiai valdyti vandens temperatūrą namuose. Suderinamas su populiariausiais katilais ir vandens šildymo sistemomis, išsiskiria lengvu valdymu ir ypatingu patogumu. Jis veikia su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant ir SmartThings. Jis išsiskiria 0,5 ℃ tikslumu, o planavimo funkcija sumažina šildymo išlaidas.Pilna kontrolėMeross MTS200BHK Wi-Fi Smart termostatas yra puikus būdas val..
43.28€
Be mokesčių:43.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MOD150HK(EU)
Meross MOD150HK(EU) eterinių aliejų difuzorius (HomeKit).Pasirūpinkite ypatinga atmosfera savo namuose su Meross MOD150HK. Eterinių aliejų difuzorius skleidžia saugų ir natūralų kvapą. Skirtingai nuo oro gaiviklių, turinčių sintetinių aromatų, kvapų difuzoriai į orą išskiria natūralias, valončias molekules. Difuzorius valdomas per tam skirtą programėlę, kurioje pagal savo pageidavimus galite reguliuoti įrenginio spalvas ir ryškumą. Taip pat galite valdyti MOD150HK balsu – produktas suderinamas s..
29.68€
Be mokesčių:29.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MAP100
Meross MAP100HK išmanusis oro valytuvas (HomeKit)Ar žinote, kiek kenksmingų cheminių medžiagų ir mikroorganizmų gali sklandyti ore? Su Meross MAP100 valytuvu galite efektyviai jų atsikratyti! Su 3 pakopų filtravimu prietaisas puikiai susidoroja su, pavyzdžiui, dulkėmis, plaukais ir žiedadulkėmis. Jis veikia itin tyliai ir puikiai tinka patalpoms iki 19m2. Jį galite valdyti nuotoliniu būdu – programėle arba balso komandomis. Produktas, be kita ko, suderinamas su Apple HomeKit ir Samsung SmartThin..
86.77€
Be mokesčių:86.77€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSS620HK-EU
Smart Outdoor Plug Meross (HomeKit)Išmanusis Meross Extender leidžia lengvai ir greitai susikurti savo išmaniuosius namus. Dėl korpuso su IP44 apsauga puikiai tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Puikiai tinka naudoti terasoje ar sode. Naudodami Meross galite valdyti prie ilginamojo laido prijungtus įrenginius iš bet kurios vietos.Funkcinis ir saugus naudojimo metuMeross ilgintuvas turi du išmaniuosius lizdus ir daugybę apsaugos nuo viršįtampių ir perkrovų, todėl galite lengvai nesijaudinti dė..
24.44€
Be mokesčių:24.44€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSS710HK
Meross MSS710HK išmanusis „Wi-Fi“ jungiklis („HomeKit“)Tvarkyti išmaniuosius namus dar niekada nebuvo taip paprasta. Meross Wi-Fi jungiklis leidžia lengvai valdyti suporuotus įrenginius nuotoliniu būdu – naudojant programėles ar balso komandas. Įrenginys suderinamas su Apple HomeKit ir Google Assistant. Kad jis tinkamai veiktų, reikia tik esamo „Wi-Fi“ tinklo – nereikia jokių papildomų šakotuvų.Nuotoliniu būdu valdykite įrenginiusĮgykite nuotolinį įrenginių, pvz., lempų, ventiliatorių ar šildytu..
12.94€
Be mokesčių:12.94€
Į krepšelį
Išmanusis Wi-Fi Tinklo jungiklis MSS550 EU Meross (HomeKit)
Teirautis
Gamintojas: Meross Modelis: MSS55X0HK(EU)
Išmanusis dviejų kanalų šviesos jungiklis Meross MSS550 (HomeKit)Išmanusis dviejų kanalų fizinis Meross jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Valdykite šviesas nuotoliniu būdu naudodami programą, kurkite tvarkaraščius, nustatykite laikmačius ir naudokite išmaniosios scenos funkciją. Jis gali valdyti iki 2 nepriklausomų šviesos šaltinių. Įrenginys suderinamas su Apple HomeKit, Amazon Alexa, SmartThings ir Google Assistant, todėl galite jį valdyti ir balsu. Gaminiui montuoti reikalingas..
14.55€
Be mokesčių:14.55€
Teirautis
Išmanusis WiFi roleto laikmatis Meross MRS100HK(EU) (HomeKit)
Teirautis
Gamintojas: Meross Modelis: MRS100HK(EU)
Išmanusis WiFi roleto laikmatis Meross MRS100HK(EU) (HomeKit)Ar norite palengvinti savo gyvenimą automatizuotai valdydami kasdienę veiklą? Meross MRS100HK roletų laikmatis leis nuotoliniu būdu valdyti roletus iš bet kurios pasaulio vietos. Pasinaudokite programos, balso asistento suderinamumo arba įrenginio sąsajos skydelio pranašumais.Nuotolinio valdymo pultasAr norite atidaryti žaliuzes iš kito kambario? Arba leiskite šiek tiek šviesos savo gyvūno kompanionui būdamas kitoje šalies dalyje? Su M..
23.64€
Be mokesčių:23.64€
Teirautis
pakopų H13 HEPA filtras Meross MAP100
Teirautis
Gamintojas: Meross Modelis: MHF100(US)
HEPA filtras Meross MAP100 valytuvuiHEPA filtras skirtas Meross100 oro valytuvui Dėl aktyvuotos anglies filtro Meross oro valytuvas sulaiko iki 99,97 proc. 0,3 μm dydžio dalelių, pašalina žiedadulkes, kvapus, dūmus, lakiuosius organinius junginius ir kitus teršalus. Dar didesniam patogumui filtro kasetė gali būti naudojama pakartotinai, išskalavus ją po tekančiu vandeniu. Filtras turi būti keičiamas kas 3-6 mėnesius, priklausomai nuo aplinkos ir naudojimo dažnumo. Speciali Meross programa atsiųs..
20.45€
Be mokesčių:20.45€
Teirautis
Smart WiFi Smart Power Strip Meross MSS425FHK(EU) (HomeKit)
Teirautis
Gamintojas: Meross Modelis: MSS425FHK(EU)
Išmani „WiFi“ maitinimo juosta Meross MSS425F („HomeKit“).Išmanusis namų valdymas tapo dar paprastesnis. Meross WiFi maitinimo juostelėje yra 4 lizdai ir 4 USB prievadai, kuriuos galite valdyti nuotoliniu būdu per programėlę. Taip pat galima sudaryti tvarkaraščius, nustatyti laikmačius ir valdyti balsu. Produktas suderinamas su Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa ir Samsung SmartThings.Daug galimybių – daug pritaikymųMeross išmanioji maitinimo juosta bus tobula ne tik namuose, bet ir, ..
39.09€
Be mokesčių:39.09€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 20 (1 Puslapių)