NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Midea

Gamintojas: Midea Modelis: MBC1860WB
Midea C7 MBC1860WB dulkių siurblys be maišelioPalengvinkite valymą. Midea C7 dulkių siurblys be maišelio yra itin lengvas ir patogus naudoti – jo pagalba nesunkiai pasirūpinsite kiekvienu kampeliu. Įrenginys išsiskiria 600W galia ir yra su HEPA filtru, todėl puikiai susidoroja su nešvarumais. Papildomas jo privalumas – didelis 3 litrų talpos dulkių konteineris, kurio ištuštinimas itin paprastas ir greitas. Taip pat rasite papildomų šepečių, kurie leis kruopščiai išvalyti kiekvieną kampą.Naudojim..
77.27€
Be mokesčių:77.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Midea Modelis: S8+
Midea S8+ intelligent vacuum cleaner with automatic emptying station Buy smart and choose the Midea S8+ cleaning robot. It has an automatic emptying station for even more convenience. It also cleans floors and the water in the tank is sterilized, so you can be sure that the surface is clean and your child can play safely. With up to 4,000 Pa of suction power and a V-shaped brush, it removes any dirt in its path, and LDS navigation intelligently schedules the cleaning. Check out what else it can ..
382.62€
Be mokesčių:382.62€
Į krepšelį
Gamintojas: Midea Modelis: M6
Valymo robotas Midea M6Pasirūpinkite kažkuo maloniu ir leiskite Midea M6 robotui nuvalyti jūsų namų grindis už jus! Įrenginys išsiskiria 2000Pa siurbimo galia ir yra su V formos šepečiu bei dviem šoniniais šepečiais, todėl puikiai susitvarko su nešvarumais. Jis naudoja pažangią LDS navigaciją ir užtikrina iki 180 minučių veikimo laiką. Jame taip pat yra specialiai sukurtas 2 viename vandens ir dulkių konteineris, leidžiantis ne tik siurbti, bet ir šluostyti grindis. Robotas suderinamas su „Googl..
176.04€
Be mokesčių:176.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Midea Modelis: M7 Pro
Midea Cleaning Robot M7 ProŠis Midea produktas yra 2 viename įrenginys. Jis turi paviršių siurbimo ir valymo funkciją, leidžiančią sutaupyti laiko. 55 W variklis ir 4000 Pa siurbimo galia leidžia efektyviai pašalinti nešvarumus nuo dulkių iki plaukų. Siekiant geresnio valymo efekto, naudojama šluostė, kuri generuoja vibracijas iki 500 judesių per minutę dažniu. LDS lazerinė technologija sukuria tikslų namo žemėlapį nepraleidžiant ir nekartojant maršruto. M7 Pro taip pat įveikia iki 22 mm aukščio..
253.79€
Be mokesčių:253.79€
Į krepšelį
Dulkių siurblys be maišelio Midea C5 MBC1270GB
Teirautis
Gamintojas: Midea Modelis: MBC1270GB
Midea C5 MBC1270GB dulkių siurblys be maišelioPasirinkite dulkių siurblį, kurį valyti būtų dar lengviau. Midea C5 turi 700 W galią ir naudoja aukštos kokybės HEPA filtrą, todėl puikiai susidoroja su nešvarumais. Prietaisas taip pat yra itin lengvas ir nešiojamas, o tai reiškia didesnį komfortą. Jo papildomas privalumas – didelis 1,5l talpos dulkių konteineris. Jame taip pat yra keičiami šepečiai, kurie padės pasirūpinti sunkiai pasiekiamais kampeliais ir plyšiais.Patogu naudotiMidea įrodo, kad v..
62.73€
Be mokesčių:62.73€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Midea  M7 Dulkių siurblys robotas Midea  M7
Teirautis
Gamintojas: Midea Modelis: M7
Valymo robotas Midea M7 Šis Midea produktas yra 2 viename įrenginys. Jis siūlo paviršiaus siurbimo ir plovimo funkciją, leidžiančią sutaupyti laiko. 55W variklis ir siurbimo galia iki 4000Pa leidžia efektyviai pašalinti įvairių tipų teršalus – nuo dulkių iki plaukų ir plaukų. LDS lazerio technologija sukuria tikslų jūsų namų žemėlapį nepraleidžiant ir nekartojant maršruto. M7 taip pat įveikia iki 20 mm aukščio kliūtis ir vienu įkrovimu gali veikti iki 150 minučių – užtenka iš viso išsiurbti iki ..
207.28€
Be mokesčių:207.28€
Teirautis
Maišelinis dulkių siurblys Midea B8 MBC2080BS
Teirautis
Gamintojas: Midea Modelis: MBC2080BS
Midea B8 maišelinis dulkių siurblys MBC2080BSMidea B8 maišelinis dulkių siurblys leis greitai ir patogiai pasirūpinti švara savo namuose. Jis išsiskiria savo galia iki 700W ir žemu triukšmo lygiu – tik apie 59dB. Prietaisas taip pat naudoja HEPA filtrą ir leidžia automatiškai atitraukti kabelį. Taip pat labai patogu naudoti. Komplekte taip pat yra 3 tekstiliniai dulkių maišeliai, kurių talpa 3 litrai, ir keli keičiami šepečiai.Galingas variklis – tylus veikimasGalingo variklio dėka dulkių siurbl..
102.73€
Be mokesčių:102.73€
Teirautis
Midea i5C priedų rinkinys
Teirautis
Gamintojas: Midea Modelis: I5C kit
Midea i5C priedų rinkinysSeni priedai, sukurti jūsų Midea i5C robotui, jau pradėjo susidėvėti? Įsigykite šio praktiško rinkinio ir tiesiog pakeiskite juos! Taip ne tik užtikrinsite optimalų įrenginio veikimą, bet ir pailginsite jo tarnavimo laiką. Pakuotėje rasite 2 šoninius šepečius, šluostymo padą ir pagrindinį šepetėlį – būtent jų dėka robotas gali efektyviai pašalinti dulkes ir sunkiai įveikiamas dėmes. Taip pat turėsite 2 atsarginius filtrus ir valymo šepetėlį, kurių pagalba be vargo pasirū..
20.00€
Be mokesčių:20.00€
Teirautis
Rodo 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)