NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

NiteBird

Gamintojas: NiteBird Modelis: LB4
Žvaigždžių projektorius NiteBird LB4 TuyaSukurkite ypatingą atmosferą savo namuose. Naudodami projektorių ir pridedamus filmus galite projektuoti įvairius efektus, pavyzdžiui, žvaigždėtą dangų. Be to, rodoma projekcija sukasi 360°, kad vaizdo efektai būtų dar geresni. Valdymas programomis ir balso komandomis suteikia patogumo, o galimybė nustatyti tvarkaraštį ir laikmačio funkciją leis tinkinti LB4 veikimą.Suplanuokite jo veikimo grafikąProjektoriuje yra grafiko ir laikmačio funkcija, todėl gali..
36.63€
Be mokesčių:36.63€
Į krepšelį
Naktinė lempa su įmontuota muzika NiteBird LB2 Tuya
Teirautis
Gamintojas: NiteBird Modelis: LB2
Įmontuota muzikos lemputė prie naktinės NiteBird LB2 TuyaLB2 naktinė lempa yra puikus sprendimas bet kuriame miegamajame, nesvarbu, ar jis būtų mažas, ar didesnis. Jame yra garsiakalbis, galintis leisti muziką per belaidį ryšį su jūsų telefonu. Programėlės pagalba galima keisti jos spalvą, ryškumą, bet ir užprogramuoti jos veikimą. Lempa suderinama su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ ir veikia 2,4 GHz „Wi-Fi“ dažnių juostoje.16 milijonų spalvųRinkitės iš galimų RGB paletės spalvų ir apšviesk..
23.00€
Be mokesčių:23.00€
Teirautis
Rodo 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)