NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Pawbby

Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-PGB001A-GL
Pawbby išmanusis automatiškai išsiurbiamas naminių gyvūnėlių ėdalo laikymo konteinerisAr norite, kad jūsų augintinio maistas kuo ilgiau išliktų šviežias ir saugus jūsų augintinio sveikatai? Pawbby išmanusis vakuuminis konteineris jums tai padės! Produktas leis laikyti maistą optimaliomis sąlygomis, apsaugodamas nuo drėgmės ir bakterijų. Taip pat programėlėje galite patikrinti joje vyraujančią temperatūrą ir drėgmės lygį. Tuo pačiu metu konteinerį labai paprasta naudoti, o jo gamybai naudotos auk..
70.81€
Be mokesčių:70.81€
Į krepšelį
Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-PSM001EU
Išmani užkandžių tiektuvas su fotoaparatu – PawbbyNepraraskite ryšio su savo augintiniu, net kai nesate namuose. Pawbby išmanusis užkandžių tiektuvas su kamera leis ne tik patikrinti, ką veikia jūsų augintinis, bet ir nuotoliniu būdu duoti jam komandą ar užkąsti! Įrenginyje yra dvipusis domofonas ir kamera, kuri užtikrina aukštos kokybės 1080p vaizdo įrašą. Patogų gaminio veikimą įgalina „Xiaomi Home“ programėlė.Aukštos kokybės vaizdasDabar galite bet kada patikrinti, ką ir kaip veikia jūsų augi..
78.77€
Be mokesčių:78.77€
Į krepšelį
Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-ZN001-EU
Pawbby išmanusis svėrimo indas šunims ir katėmsAr žinojote, kad naminių gyvūnėlių nutukimas gali sukelti daugybę nemalonių ligų? Pasirūpinkite tinkama savo augintinio mityba ir išvengkite panašių problemų! Jums padės Pawbby prekės ženklo svėrimo indas - gaminys sveria maisto porcijas 1g tikslumu, o matavimo rezultatai rodomi 3 colių LED ekrane. Taip pat galite rinktis iš 4 vienetų, tokių kaip g, ml, lb ir uncijos. Taip pat išbandykite programėlę Pawbby Care, kuri leidžia sukurti optimalų jūsų au..
35.79€
Be mokesčių:35.79€
Nagų šlifuoklis Pawbby
Teirautis
Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-NG001A-EU
Pawbby nagų šlifuoklisSužinokite, kad sutrumpinti augintinio nagus neturi būti sunku! Tiesiog naudokite Pawbby firmos šlifuoklį, kuris yra saugus ir patogus naudoti. Taip pat veikia itin tyliai – jo garsumo lygis tik apie 60dB. Dėl to tai neišgąsdins jūsų augintinio! Su jo pagalba galite lengvai sutrumpinti savo augintinio nagus jų nenukirpdami ir nerizikuodami pažeisti kraujagysles.Įspūdingas veikimasSu Pawbby greitai ir saugiai sutrumpinsite savo augintinio nagus. Prietaisas aprūpintas tvirtu ..
19.09€
Be mokesčių:19.09€
Teirautis
Naminių gyvūnėlių žoliapjovė Pawbby
Teirautis
Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-HC001A-EU
Pawbby gyvūnų žoliapjovėDabar savo augintinio kailiu galite pasirūpinti patys – nereikia leisti pinigų naminių gyvūnėlių priežiūros salonuose! Pawbby firmos žoliapjovė yra itin paprasta naudoti, o dėl specialiai sukurtos galvutės užtikrina saugų naudojimą. Įrenginys veikia itin tyliai ir vienu įkrovimu jums tarnaus iki 4 valandų. Rinkinyje taip pat rasite 2 šukų priedus, kurių pagalba gaminį galėsite dar geriau priderinti prie savo augintinio kailio.Aukštos kokybės peilisPawbby žoliapjovė puikia..
19.45€
Be mokesčių:19.45€
Teirautis
Šunų ir kačių vandens fontanas Pawbby
Teirautis
Gamintojas: Pawbby Modelis: MG-WF001EU
Šunų ir kačių vandens fontanas „Pawbby“Užtikrinkite, kad jūsų augintinis turėtų nuolatinę prieigą prie šviežio, švaraus vandens. Ši Pawbby gertuvė siūlo 4 pakopų filtravimą, kad efektyviai pašalintų nešvarumus. Tuo pačiu jis veikia itin tyliai, o naudojimą palengvina programėlė Pawbby Care. Prietaisas taip pat paleidžia vandenį, kad atkreiptų jūsų augintinių dėmesį ir paskatintų juos gerti. Tuo pačiu metu gertuvę labai lengva valyti. Produktas tinka suaugusioms katėms, taip pat mažiems ir viduti..
47.46€
Be mokesčių:47.46€
Teirautis
Rodo 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)