NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Petoneer

Gamintojas: Petoneer Modelis: TY010
Išmanusis lazeris Petoneer Smart DotKatės gimsta medžiotojomis. Jei norite, kad jūsų augintinis būtų linksmas ir padėtų jam išlaikyti puikią formą, įsigykite Petoneer Smart Dot interaktyvų žaislą. Prietaisas skleidžia judantį lazerinį tašką, kurį jūsų kačiukas gali vytis – labai smagu ilgai! Dėl kelių veikimo režimų, mikro USB įkrovimo ir programų valdymo šį išmanųjį lazerį nepaprastai patogu naudoti.Puikus būdas numalšinti nuobodulįKai katė paliekama viena namuose, neretai jai nusibosta ir ji p..
26.47€
Be mokesčių:26.47€
Į krepšelį
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110028-01
Petoneer Nutri Vision maisto dozatoriusŠerkite savo šunį ar katę ir užtikrinkite sveikus jų mitybos įpročius, stebėdami juos bet kada. Nutri Vision naminių gyvūnėlių ėdalo dozatorius su HD kamera suteikia jums šias ir daug daugiau. 3,7 l talpos jūsų augintinis visada gaus reikiamą maisto porciją laiku. Įrenginį galima valdyti iš programėlės. Pranešimai, kai maisto liko mažai, užtikrins, kad niekada nepamirštumėte papildyti savo augintinio ėdalo. Paslėptas „Power Bank“ lizdas leidžia įrenginiui v..
87.39€
Be mokesčių:87.39€
Į krepšelį
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-120001-01
Petoneer fontanų pakaitiniai filtraiJei turite Petoneer Fresco Pro arba Ultra fontaną, turite atsiminti, kad kas 30 dienų turite pakeisti tokius komponentus kaip filtras, siurblio filtras ir putos. kad jis veiktų efektyviai. Priešingu atveju prietaiso efektyvumas pradės mažėti. Kad jums būtų lengviau suteikti savo augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, švaraus vandens, buvo sukurtas Petoneer pakaitinis filtrų rinkinys. Jame yra 3 filtrai, 3 siurblio filtrai ir 3 putos.Trys filtravimo etapa..
11.55€
Be mokesčių:11.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110047
Vandens fontanas augintiniams Petoneer Fresco mini plusSukurtas katėms, taip pat vidutiniams ir mažiems šunims, Petoneer išmanusis girtuoklis užtikrins, kad daugiau niekada nesijaudintumėte dėl vandens grynumo savo augintiniams. 4 pakopų filtravimo sistema ir kalnų upelių įkvėpta skysčio cirkuliacija užtikrina visišką jūsų augintinių sveikatos saugumą. Valdykite įrenginį specialia programėle arba praktišku mygtuku. Taip pat galite išplėsti įrenginį naudodami papildomus komponentus, pvz., šildytu..
32.56€
Be mokesčių:32.56€
Į krepšelį
Išmanioji kamera Petoneer WiFi, 1080p
Teirautis
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110034-01
Išmanusis „Petoneer“ fotoaparatasNorite stebėti savo augintinį, kai jūsų nėra namuose? Pasirinkite Petoneer fotoaparatą. Įrenginys pateikia 1080P HD įrašus ir palaiko dvipusį garsą. Be to, jis turi judesio jutiklį ir automatiškai persijungia į naktinį režimą. Be to, fotoaparato montavimas nesukelia problemų ir galite susieti jį su kitu įrenginiu naudodami „Wi-Fi“. Nors įdomus, spalvingas dizainas patraukia dėmesį.Visada susisiekti su savo augintiniuIšvykstate į darbą ir nerimaujate dėl to, kas v..
41.12€
Be mokesčių:41.12€
Teirautis
Išmanusis maisto dozatorius Petoneer Nutri
Teirautis
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110008-03
Petoneer Nutri maisto dozatoriusŠerkite savo šunį ar katę ir užtikrinkite sveikus mitybos įpročius. 3,7 l talpos jūsų augintinis visada gaus reikiamą maisto porciją laiku. Įrenginį galima valdyti iš programėlės. Pranešimai apie nedidelį likusį maisto kiekį užtikrins, kad niekada nepamirštumėte papildyti savo augintinio maisto. Paslėptas „Power Bank“ lizdas leidžia įrenginiui veikti ilgą laiką neprijungus prie nuolatinio maitinimo šaltinio.Protingas šėrimasSpeciali speciali programa leidžia progr..
52.85€
Be mokesčių:52.85€
Teirautis
Išmanusis maisto dozatorius Petoneer NutriSpin
Teirautis
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110027-01
Petoneer NutriSpin išmanusis ėdalo dozatoriusSukurkite subalansuotą savo augintinio mitybos planą ir gardžiai pavalgykite tam tikru paros metu. Petoneer NutriSpin išmanųjį ėdalo dozatorių sudaro 6 skyreliai, kuriuose galėsite sudėti tiek traškučius, tiek šlapią maistą savo augintiniui. Lengvai skaitomas TFT ekranas leidžia lengvai valdyti įrenginį, kurį taip pat galite valdyti nuotoliniu būdu per programėlę. Produktas yra saugus naminiams gyvūnėliams, o dėl modulinės konstrukcijos galite jį leng..
43.30€
Be mokesčių:43.30€
Teirautis
Išmanusis pašarų tiektuvas Petoneer Nutri Vision Mini
Teirautis
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110024-01
Petoneer Nutri Vision Mini išmanusis pašarų tiektuvasPetoneer Nutri Vision Mini išmanusis pašarų tiektuvas yra praktiškas prietaisas, užtikrinantis, kad jūsų augintinis visada turėtų prieigą prie skanaus ir šviežio maisto. Integruota kamera suteiks jums 720p peržiūrą realiuoju laiku, o tai reiškia, kad galėsite bet kada pamatyti savo augintinį. Kai susiesite įrenginį su programa, taip pat galėsite planuoti maitinimo grafikus, be kita ko. Dozatoriaus talpa yra 2,6 litro, todėl jums nereikės jo pe..
73.30€
Be mokesčių:73.30€
Teirautis
Vandens fontanas augintiniams Petoneer Fresco Mini
Teirautis
Gamintojas: Petoneer Modelis: PN-110010
Vandens fontanas augintiniams Petoneer Fresco MiniSukurtas katėms, taip pat vidutiniams ir mažiems šunims, Petoneer išmanusis girtuoklis užtikrins, kad daugiau niekada nesijaudintumėte dėl vandens grynumo savo augintiniams. 4 pakopų filtravimo sistema ir kalnų upelių įkvėpta skysčio cirkuliacija užtikrina visišką jūsų augintinių sveikatos saugumą. Be to, įrenginį galite valdyti praktišku mygtuku. Taip pat galite išplėsti įrenginį naudodami papildomus komponentus, pvz., šildytuvą.Pavojai geriant ..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Rodo 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)