NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

PetWant

Gamintojas: PetWant Modelis: F11-C
PetWant F11-C automatinis naminių gyvūnėlių ėdalo dozatoriusPasirūpinkite sveikais savo augintinio mitybos įpročiais. Automatinis maisto dozatorius PetWant F11-C tinka įvairių tipų maistui ir turi 4,5 litro talpos rezervuarą. Sumanus dizainas išlaiko maistą šviežią, o programėlėmis pagrįstas valdymas padidina naudojimo laisvę. Be to, jame yra įmontuota kamera ir du maitinimo šaltiniai, o gaminant buvo naudojamos saugios medžiagos.Talpi bakasAutomatinis maisto dalytuvas PetWant F11-C turi 4,5 lit..
96.90€
Be mokesčių:96.90€
Į krepšelį
Gamintojas: PetWant Modelis: F11-L
Automatinis ėdalo dozatorius PetWant F11-LPasirūpinkite tinkama savo augintinio mityba ir įsitikinkite, kad jis visada turės prieigą prie šviežio, sveiko maisto. Automatinis maisto dalytuvas PetWant F11-L turi didelį, 4,5 litro talpos baką, į kurį galėsite įdėti sausą arba liofilizuotą maistą. Prietaisas taip pat leidžia programuoti šėrimo grafikus ir yra labai lengvai valomas. Jį maitinsite dviem būdais – naudodami adapterį arba 3 D dydžio baterijas.Patikimas veikimasSu PetWant jums nereikia ne..
60.81€
Be mokesčių:60.81€
Į krepšelį
Gamintojas: PetWant Modelis:
Litter Clean Pad PetWant kačių kraiko dėžutei (pilka)Pamirškite apie kraiko išsiliejimą aplink katės kraiko dėžutę. PetWant valytuvas padės išspręsti šią problemą! Gaminys išsiskiria 2 sluoksnių dizainu – jo viršutinis sluoksnis turi dideles skylutes, kad nešvarumai nukristų ant apatinio, vandeniui atsparaus sluoksnio ir liktų ant jo. Jums nebereikia jaudintis, kad jie pateks ant jūsų grindų! Be to, kilimėlis buvo sukurtas iš minkštų, netoksiškų medžiagų, kurios yra visiškai saugios kačių leteno..
13.80€
Be mokesčių:13.80€
Į krepšelį
Gamintojas: PetWant Modelis:
Litter Clean Pad PetWant kačių kraiko dėžutei (smėliui)Pamirškite apie kraiko išsiliejimą aplink katės kraiko dėžutę. PetWant valytuvas padės išspręsti šią problemą! Gaminys išsiskiria 2 sluoksnių dizainu – jo viršutinis sluoksnis turi dideles skylutes, kad nešvarumai nukristų ant apatinio, vandeniui atsparaus sluoksnio ir liktų ant jo. Jums nebereikia jaudintis, kad jie pateks ant jūsų grindų! Be to, kilimėlis buvo sukurtas iš minkštų, netoksiškų medžiagų, kurios yra visiškai saugios kačių lete..
12.71€
Be mokesčių:12.71€
Į krepšelį
Gamintojas: PetWant Modelis:
Litter Box Curtain PetwantPetWant Curtain yra praktiškas ir funkcionalus aksesuaras, kuris, be kita ko, padės paslėpti kraiko dėžės turinį ir sumažins nemalonių kvapų plitimą. Gaminys pagamintas iš patvarių medžiagų ir išsiskiria stilingu dizainu su gėlių motyvais. Jį sėkmingai panaudosite bet kuriame interjere! Užuolaidą taip pat labai lengva montuoti ir ji puikiai tinka PetWant prekės ženklo įrangai...
5.36€
Be mokesčių:5.36€
Į krepšelį
Gamintojas: PetWant Modelis: F11-D
PetWant F11 tiekimo sausiklis (6 vnt.)Sugeriamųjų maišelių rinkinys, skirtas PetWant F11 automatiniams maisto dalytuvams. Jų funkcija – užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi, maisto gedimui ir nemalonių kvapų susidarymui. Kad maistas išliktų šviežias ilgesnį laiką, būtinai reguliariai keiskite absorbentus. Rinkinį sudaro 6 sugeriantys maišeliai...
5.39€
Be mokesčių:5.39€
Į krepšelį
Automatinis maisto dozatorius PetWant F4
Teirautis
Gamintojas: PetWant Modelis: F4
Automatinis šėrimasPasirūpinkite tinkama savo augintinio mityba naudodami PetWant F4-LCD automatinį pašarų tiektuvą. Naujos technologijos padeda kiekvieno namų ūkio nario, dabar taip pat ir naminių gyvūnėlių, gyvenimui – tiesiog nustatykite 4 valgio dozę per dieną ir porcijų skaičių, kad jūsų augintinis galėtų nuolat ir tinkamai gauti maisto.Belaidis maitinimo šaltinisSu Karma F4 - LCD tiektuvas, jums nereikės jaudintis, kad gali pritrūkti energijos. Be maitinimo šaltinio, galite įdėti baterijas..
55.27€
Be mokesčių:55.27€
Teirautis
Išmanus 6 kamerų maisto dozatorius PetWant F6
Teirautis
Gamintojas: PetWant Modelis: F6
Šeria jūsų augintinį visą parą!Petwant F6 LED yra automatinė lesalo šėrykla jūsų keturkojui draugui. Į 180 ml talpos dubenėlius galite dėti bet kokio tipo patiekalus, o robotas pats parengs reikiamą maistą, atsižvelgdamas į jūsų nustatytą laiką.Nuotolinis šėrimasSuprogramuokite savo augintinio maitinimą LCD ekrane, pripildykite dubenėlius ėdalu ir paruoškite augintinį šviežiam maistui. Per uždaromą dangtelį maistas lesyklėlėje neišdžiūsta ir neišdžiūsta, todėl jo nereikia išmesti.Nuolatinis mait..
41.82€
Be mokesčių:41.82€
Teirautis
Rodo 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)