NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Remax

Gamintojas: Remax Modelis: RM-518 White
Remax RM-518 ausinės, 3,5 mm lizdas, 1,2 m (balta)Norite klausytis mėgstamų dainų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėAusinės RM-518 Remax siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į g..
3.94€
Be mokesčių:3.94€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC329
Automobilinis įkroviklis 2x USB, 2x USB-C, REMAX RCC329, 75W (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasREMAX RCC329 yra automobilinis įkroviklis, užtikrinantis greitą įkrovimą su 75 vatų galia. Dėl šios priežasties jis gali atnaujinti 60% jūsų telefono b..
10.26€
Be mokesčių:10.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC217
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC217, 2.4A (juodas)Norite įsitikinti, kad jūsų įranga visada bus paruošta naudojimui net ilgose kelionėse automobiliu? Su Remax automobiliniu įkrovikliu galite būti tikri! Jo pagalba galėsite greitai atnaujinti net dviejų įrenginių energiją vienu metu. Be to, dėl ypatingo dizaino šis įkroviklis užtikrina stabilų įkrovimą net ir važiuojant nelygiu keliu.Greitas įkrovimasAutomobilinis įkroviklis „Remax RCC217“ sukurtas atsižvelgiant į efektyvumą ir laiko ta..
3.55€
Be mokesčių:3.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC220
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC220, 2,4A (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Jis užtikrins greitą jūsų įrenginių įkrovimą, be to, dėl mažo dydžio jį bus patogu laikyti. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasAutomobilinis įkroviklis REMAX RCC220 yra idealus sprendimas tiems, kurie vertina mobiliųjų įrenginių įkrovimo patogumą ir ..
3.91€
Be mokesčių:3.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC226
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC226, 2,4AAr dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Jis užtikrins greitą jūsų įrenginių įkrovimą, be to, dėl mažo dydžio jį bus patogu laikyti. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasAutomobilinis įkroviklis REMAX RCC226 išsiskiria greito 2,4A įkrovimo galia. Su jo pagalba jūsų įrenginiai atgaus pilną bateriją per..
3.91€
Be mokesčių:3.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC236
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC236, 2,4A (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas ir saugus įkrovimasAutomobilinis įkroviklis REMAX RCC236 su 2 USB prievadais yra idealus sprendimas tiems, kuriems reikia greito ir saugaus mobiliųjų įrenginių įkrovimo ..
3.67€
Be mokesčių:3.67€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC239
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC239, 2,4A (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas ir saugus įkrovimasĮkroviklis REMAX RCC239 turi 2 2,4 A USB išėjimus, skirtus greitam mobiliųjų įrenginių įkrovimui. Jie leidžia vienu metu įkrauti du įrenginius, o tai ..
3.39€
Be mokesčių:3.39€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC325
2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC325, 45WAr dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas ir saugus įkrovimasREMAX RCC325 automobilinis įkroviklis su 2 USB 45 W prievadais yra idealus sprendimas tiems, kuriems reikia greito ir saugaus mobiliųjų įrenginių įkrovimo autom..
6.28€
Be mokesčių:6.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC327
Automobilinis įkroviklis 2x USB, USB-C REMAX RCC327, 83W (metalinis)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasREMAX RCC327 yra automobilinis įkroviklis, užtikrinantis greitą 83 vatų įkrovimą. Dėl šios priežasties jis gali atnaujinti 50 % jūsų iPhone 13 baterijos..
9.37€
Be mokesčių:9.37€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC330
USB automobilinis įkroviklis, 2x USB-C, REMAX RCC330, 66W (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasREMAX RCC330 yra automobilinis įkroviklis, užtikrinantis greitą įkrovimą su 66 vatų galia. Be to, jame yra 3 įėjimai, įskaitant 1x USB ir 2x USB-C, leidži..
8.47€
Be mokesčių:8.47€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC107
USB automobilinis įkroviklis, USB-C REMAX RCC107 (juodas)Pasirinkę Remax RCC107 automobilinį įkroviklį, gausite ne tik efektyvų ir greitą įkrovimą, bet ir tvirtą bei patvarų gaminį. Neleiskite, kad jūsų įrenginio energijos trūkumas sustabdytų jus kelyje – investuokite į „Remax RCC107“ įkroviklį jau šiandien.Kelių įrenginių įkrovimasRCC107 turi du išėjimus – USB ir USB-C, kurie leidžia įkrauti du įrenginius tuo pačiu metu. Dėl greito įkrovimo technologijos šie išėjimai siūlo įspūdingą 36 vatų ben..
5.21€
Be mokesčių:5.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC108
USB automobilinis įkroviklis, USB-C REMAX RCC108, 42W (baltas)Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti net ilgų kelionių metu? Apsirūpinkite Remax automobiliniu įkrovikliu! Tai leis jums greitai įkrauti du įrenginius vienu metu. Be to, jis vienodai tiks ir automobiliui, ir visureigiui, ir sunkvežimiui.Greitas ir saugus įkrovimasPamiršote įkrauti įrangą? Nesijaudink! Pasiimkite „Remax“ automobilinį įkroviklį ir greitai įkraukite įrenginius kelyje. Jis išsiskiria didele bendra galia..
5.61€
Be mokesčių:5.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC238
USB automobilinis įkroviklis, USB-C, REMAX RCC238, 45 W (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasAutomobilinis įkroviklis REMAX RCC238 yra novatoriškas ir funkcionalus įrenginys, leidžiantis greitai įkrauti mobiliuosius įrenginius automobilyje. Šis įkro..
5.71€
Be mokesčių:5.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RCC331
USB-C, 2x USB automobilinis įkroviklis, REMAX RCC331, 54,5 W (juodas)Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar norite, kad jūsų įranga visada būtų paruošta naudoti? REMAX automobilinis įkroviklis puikiai tiks Jums! Tai užtikrins greitą ir saugų jūsų įrenginių įkrovimą. Dabar esate tikri, kad jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Greitas įkrovimasREMAX RCC331 yra automobilinis įkroviklis, užtikrinantis greitą įkrovimą su 54,5 W galia. Be to, jame yra 3 įėjimai, įskaitant 2x USB ir 1x USB-C, leid..
6.91€
Be mokesčių:6.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-C61
Remax automobilio laikiklis RM-C61 su 15 W indukciniu įkrovikliu (juodas)Mėgaukitės nemokama prieiga prie telefono navigacijos arba muzikos grotuvo. Remax automobilinis laikiklis išsiskiria tvirta konstrukcija ir užtikrina reikiamą stabilumą visomis sąlygomis. Be to, jis siūlo 15 W indukcinį įkrovimą, todėl jums nereikės atsisakyti navigacijos, kai telefoną reikia papildyti. Elektrinės svirtys automatiškai prisitaiko prie jūsų įrenginio dydžio, o 360° pasukimo galimybė leis jums jį išdėstyti tai..
8.47€
Be mokesčių:8.47€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: JP-1 green
Belaidė „Remax JP-1“ klaviatūra (žalia)Belaidė „Remax JP-01“ klaviatūra yra kompaktiško dizaino ir vienu metu jungiama prie 3 įrenginių. Be to, jis maitinamas 3 AAA baterijomis ir turi specialų stovą planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui. Be to, jis veikia gana tyliai, o rakto tarnavimo laikas siekia 10 milijonų paspaudimų.Keli prisijungimo būdaiRemax JP-1 jungiasi prie suderinamos įrangos per Bluetooth arba 2,4 GHz dažnių juostoje, todėl jums nereikia jaudintis dėl susipainiojusio a..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M26
Belaidis garsiakalbis „Remax Freezen““Remax Freezen“ yra belaidis garsiakalbis, kuris leis mėgautis mėgstamų dainų garsais aukštos kokybės! Dvi tvarkyklės ir 8 W galia kartu su spalvingu foniniu apšvietimu leis sukurti ypatingą atmosferą bet kuriame vakarėlyje su draugais. Garsiakalbis gali veikti nepertraukiamai iki 4 valandų, o dėl sumanaus dizaino su patogia rankena galite pasiimti jį kur tik norite.Fantastiška garso kokybėNesvarbu, ar klausotės mėgstamos muzikos, ar žiūrint filmus, garsiakal..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M6
Belaidė garsiakalbis „Remax Yutry“Mėgaukitės fantastišku garsu bet kur naudodami „Remax Yutry“ belaidį garsiakalbį. Tai ne tik puiki garso kokybė, bet ir stilingas dizainas. Galite lengvai prijungti jį prie suderinamo įrenginio įvairiais būdais, o įmontuota įkraunama baterija leidžia naudoti 60 minučių. Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį namuose, ar kepsninę sode, garsiakalbis Remax Yutry padės sukurti nuostabią atmosferą!Belaidis ryšysRemax Yutry siūlo kelis būdus prisijungti prie pasirinkto įrengi..
12.73€
Be mokesčių:12.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-S7 White
Remax Air Conduction belaidės sportinės ausinės RB-S7 (baltos)Ieškote praktiškų ausinių, kad galėtumėte klausytis muzikos per ilgas treniruotes sporto salėje? „Remax Air Conduction“ ausinės tikrai pateisins jūsų lūkesčius! Dėl naujoviškos Air Conduction technologijos galite mėgautis aiškiu ir natūraliu mėgstamų dainų garsu. Ilgai veikianti baterija leidžia nepertraukiamai naudoti iki 9 valandų, o Bluetooth 5.3 ryšys užtikrina stabilų ryšį su pasirinktu įrenginiu.Iš naujo atraskite muzikąMėgaukit..
9.04€
Be mokesčių:9.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M66 Black
Neperšlampamas belaidis garsiakalbis „Remax Courage“ (juodas)Klausykite mėgstamų dainų garsų! Remax Courage garsiakalbis leidžia mėgautis puikia garso kokybe dėl dviejų 52 mm garsiakalbių. Bluetooth 5.3 technologija užtikrina stabilų ir greitą ryšį su jūsų įrenginiu. Jo veikimo laikas yra iki 5 valandų, o dėl vandeniui atsparios konstrukcijos galite jį naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis be jokių problemų. Garsiakalbis taip pat turi spalvingą LED foninį apšvietimą, kuris padės sukurti unikalią..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 229 (12 Puslapių)