NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Royal Kludge

Gamintojas: Royal Kludge Modelis: KZZI K75pro moment
Royal Kludge KZZI K75 pro RGB mechaninė klaviatūra, momentinis jungiklis (retro-mėlyna)Ieškote patikrintos aparatūros dalies, kuri vienodai gerai veiktų tiek darbui, tiek pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nenutrūkstamą komfortą naudojant, o įmontuota įkraunama baterija – ilgą darbo..
94.19€
Be mokesčių:94.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK100 brown switch
Royal Kludge RK100 RGB mechaninė klaviatūra, rudas jungiklis (juodas)Ieškote patikrintos įrangos, kuri puikiai tinka darbui ir pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nenutrūkstamą komfortą naudojant, o įmontuota įkraunama baterija – ilgą darbo laiką.Apgalvotas dizainasKas lemia „Royal K..
63.05€
Be mokesčių:63.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK837 red switch
Royal Kludge RK837 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas).Mechaninėje klaviatūroje kiekvienas klavišas turi atskirą jungiklį. Dėl šios priežasties Royal Kludge RK837 yra puikus pasirinkimas žaidėjams, kurie nori greito ir sklandaus žaidimo. RK837 turi 68 klavišus, 3150 mAh talpos bateriją, kuri leidžia naudoti iki 126 valandų. Be to, rasite 4 papildomus RK Red jungiklius, kuriuos galėsite pakeisti.Lengvas jungiklių pakeitimasSu Royal Kludge RK837 klaviatūra galite patogiai pakeist..
54.17€
Be mokesčių:54.17€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK837 brown switch
Royal Kludge RK837 RGB mechaninė klaviatūra, rudas jungiklis (juodas).Mechaninėje klaviatūroje kiekvienas klavišas turi atskirą jungiklį, o tai reiškia, kad reakcijos laikas yra daug greitesnis. Būtent dėl šios savybės „Royal Kludge RK837“ puikiai tinka žaidėjų, kuriems dinamiškas ir sklandus žaidimas yra prioritetas, poreikiams. RK837 klaviatūra turi 68 klavišus ir 3150 mAh bateriją, užtikrinančią iki 126 valandų nepertraukiamo naudojimo. Be to, jame yra 4 RK Brown jungikliai, idealiai tinkanty..
56.00€
Be mokesčių:56.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK84 red switch
Royal Kludge RK84 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas).Jei ieškote patikimumo, tikslumo ir išskirtinio našumo žaidimo metu, Royal Kludge RK84 RGB mechaninė žaidimų klaviatūra atitiks jūsų lūkesčius . Su 3750 mAh talpos baterija leis dirbti 200 valandų dirbant ar žaidžiant žaidimus. Be to, RK84 turi 84 klavišus, suteikiančius jums laisvę juo naudotis pagal savo poreikius. Be to, rasite 4 papildomus raudonos linijos jungiklius, kurie puikiai tiks nelaimės atveju. Kita vertus, putų..
56.49€
Be mokesčių:56.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK96 red switch
Royal Kludge RK96 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas)Ieškote patikrintos įrangos, kuri puikiai tinka darbui ir pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nenutrūkstamą komfortą naudojant, o įmontuota įkraunama baterija – ilgą darbo laiką.Daug galimybiųRoyal Kludge klaviatū..
75.07€
Be mokesčių:75.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK98 red switch
Royal Kludge RK98 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas)Su linijiniais RK raudonais jungikliais Royal Kludge RK98 RGB mechaninė klaviatūra siūlo greitesnį atsako laiką nei tradicinės klaviatūros. Tai puikus pasirinkimas reikliems žaidėjams, kurie pirmenybę teikia tikslumui, kai svarbi kiekviena akimirka. Su 98 klavišais ši klaviatūra prisitaiko prie įvairių naudotojų pageidavimų ir tinka tiems, kuriems reikia prieigos prie daugybės funkcijų. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar naudoja..
66.80€
Be mokesčių:66.80€
Į krepšelį
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK100 RGB, raudonas jungiklis (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK100 red switch
Royal Kludge RK100 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas)Ieškote patikrintos įrangos, kuri puikiai tinka darbui ir pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nenutrūkstamą komfortą naudojant, o įmontuota įkraunama baterija – ilgą darbo laiką.Apgalvotas dizainasKas lemia „Roya..
74.55€
Be mokesčių:74.55€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK84 RGB, rudas jungiklis (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK84 brown switch
Novatoriška „Royal Kludge RK84 RGB“ mechaninė žaidimų klaviatūraJei ieškote patikimumo, tikslumo ir išskirtinio našumo žaidimo metu, „Royal Kludge RK84 RGB“ mechaninė žaidimų klaviatūra pateisins jūsų lūkesčius. Įrengtas 3750 mAh baterija, leidžia dirbti ar žaisti 200 valandų. Be to, RK84 turi 84 klavišus, todėl galite naudoti jį pagal savo poreikius. Be to, pakuotėje yra 4 papildomi rudi jungikliai, kurie puikiai veikia avariniais atvejais. Putų slopinimas leidžia veikti tyliai, o guminės ir ma..
61.37€
Be mokesčių:61.37€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK89 RGB, Lemon switch (balta)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK89 lemon switch
Royal Kludge RK89 RGB mechaninė klaviatūra, citrinos jungiklis (baltas).Royal Kludge RK89 RGB yra klaviatūra su 89 mygtukais, kurie palengvins darbą ir žaidimą. Įrengta 1850 mAh baterija, klaviatūra gali dirbti 60 valandų (išjungus apšvietimą). Kitas jo pranašumas yra dviguba putų garso izoliacija, kuri sumažina triukšmą 20%. Be to, klaviatūra turi „Lemon“ jungiklius, kurie atrodo labai panašūs į „Cherry MX Red“ jungiklius ar net „Royal Kludge Red“, tačiau vis dėlto turi mažiau pastebimą potėpį...
59.64€
Be mokesčių:59.64€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK92 RGB, raudonas jungiklis (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK92 red switch
Royal Kludge RK92 RGB mechaninė klaviatūra, raudonas jungiklis (juodas).Mechaninė klaviatūra yra įrenginys, kurio atsako laikas yra daug greitesnis nei tradicinės klaviatūros – dėl šios priežasties tai puikus pasirinkimas reiklūs žaidėjai, kurie vertina tikslumą ir žino, kad laimėjimas dažnai yra sekundės dalis. Royal Kludge RK92 klaviatūra bus puikus pasirinkimas ieškantiems puikias galimybes turinčios įrangos. Su 92 klavišais ši klaviatūra tinka reikliems naudotojams. Klaviatūra turi RK Red ju..
67.89€
Be mokesčių:67.89€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK92 RGB, rudas jungiklis (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK92 brown switch
Royal Kludge RK92 RGB mechaninė klaviatūraRoyal Kludge RK92 RGB mechaninė klaviatūra su tyliais RK Brown jungikliais. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina tylius įrenginius, taip pat tikslumą ir puikias galimybes. Su 92 klavišais ši klaviatūra prisitaiko prie įvairių vartotojo pageidavimų ir užtikrina, kad visi reikalingi klavišai visada būtų savo vietose. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar naudojate jį biure, RK92 suteiks patogumo ir tikslumo.Laisvė be laidųRK92 klaviatūra siūlo tris veik..
75.91€
Be mokesčių:75.91€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK96 RGB, rudas jungiklis (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK96 brown switch
Royal Kludge RK96 RGB mechaninė klaviatūra, rudas jungiklis (juodas)Ieškote patikrintos įrangos, kuri puikiai tinka darbui ir pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nenutrūkstamą komfortą naudojant, o įmontuota įkraunama baterija – ilgą darbo laiką.Daug galimybiųRoyal Kludge klaviatūra ..
77.22€
Be mokesčių:77.22€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RK98 RGB, rudas jungiklis (balta)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RK98 brown switch
Royal Kludge RK98 RGB mechaninė klaviatūra, rudas jungiklis (baltas)Su lytėjimo RK Brown jungikliais aprūpinta Royal Kludge RK98 RGB mechaninė klaviatūra siūlo greitesnį atsaką nei tradicinės klaviatūros. Tai puikus pasirinkimas reikliems žaidėjams, kurie pirmenybę teikia tikslumui, kai svarbi kiekviena akimirka. Su 98 klavišais ši klaviatūra prisitaiko prie įvairių naudotojų pageidavimų ir tinka tiems, kuriems reikia prieigos prie daugybės funkcijų. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar naudojate jį ..
84.55€
Be mokesčių:84.55€
Teirautis
Mechaninė klaviatūra Royal Kludge RKM75 RGB, sidabrinis jungiklis (mėlynas)
Teirautis
Gamintojas: Royal Kludge Modelis: RKM75 silver switch
Royal Kludge RKM75 RGB mechaninė klaviatūra, sidabrinis jungiklis (mėlynas)Ieškote patikrintos įrangos, kuri vienodai gerai veiktų tiek darbui, tiek pramogoms? Royal Kludge mechaninė klaviatūra bus puikus pasirinkimas! Jis visokeriopai prisitaikys prie jūsų, nes jame galėsite ne tik laisvai keistis jungikliais, bet ir prisijungti prie jo įvairiais būdais. Be to, gerai apgalvotas dizainas užtikrins nepertraukiamą komfortą naudojant.Daug galimybiųRoyal Kludge klaviatūra buvo sukurta atsižvelgiant ..
93.00€
Be mokesčių:93.00€
Teirautis
Rodo 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)