NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Sensibo

Sensibo


Gamintojas: Sensibo Modelis: SEN-ELM-01
Sensibo Elements oro kokybės jutiklisSensibo Elements oro kokybės jutiklis yra būtinas prietaisas kiekvienuose namuose, kuris rūpinasi savo gyventojų sveikata ir komfortu. Su pažangia Sensibo Elements technologija užtikrina nuolatinį oro kokybės stebėjimą, siunčia pranešimus, kai aptinkami teršalai. Prietaisas siūlo intuityvią programėlę su naudingomis diagramomis, o jo įmontuota LED lemputė, keičianti spalvą, keičiantis oro kokybei, rodo, kada reikia imtis veiksmų. Be to, suderinamumas su popul..
126.15€
Be mokesčių:126.15€
Į krepšelį
Gamintojas: Sensibo Modelis: SEN-AIR-ROM-01
Sensibo kambario jutiklis – temperatūros, drėgmės ir judesio jutiklis Sensibo Room Sensor yra temperatūros, drėgmės ir judesio jutiklis, kuris padidins jūsų komfortą ir patogumą. Šis novatoriškas produktas pavers jūsų namus komforto prieglobsčiu, užtikrindamas tikslų metrikų, energijos vartojimo efektyvumo, komforto stebėjimą ir sklandų integravimą su jūsų išmaniųjų namų sistema. Sensibo Room Sensor yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina patogumą, taupymą ir patalpų aplinkos kontrolę. Šis j..
68.47€
Be mokesčių:68.47€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)