NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Soundpeats

Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 White
Belaidės „Soundpeats Air3“ ausinėsMėgaukitės mėgstamomis melodijomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air3“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas ir dvigubas mikrofonas ant kiekvienos ausinės užtikrina, kad pašnekovai jus aiškiai girdėtų. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ versija 5.2 yra atsakingi už neįtikėtiną garso kokybę, o žaidimo režimas neabejotinai suteiks nepakartojamą įtraukiantį po..
39.97€
Be mokesčių:39.97€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3
Belaidės „Soundpeats Air3“ ausinėsMėgaukitės mėgstamomis dainomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air3“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Du mikrofonai kiekvienoje ausinėje užtikrina, kad jūsų pašnekovai puikiai girdės jūsų ištartus žodžius. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ 5.2 versija yra atsakingi už nuostabią garso kokybę, o žaidimo režimas neabejotinai suteiks išskirtinės įtraukiančios patirties. Įkraukite įre..
36.73€
Be mokesčių:36.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Deluxe HS Black
TWS Soundpeats Air3 Deluxe HS ausinės (juodos)Ar jums rūpi geriausia įmanoma garso kokybė? „Soundpeats Air3 Deluxe HS“ ausinės jūsų nenuvils – jos garantuoja aukščiausios klasės garsą, ką patvirtina „Hi-Res Audio“ sertifikatas. Juose yra 14,2 milimetro tvarkyklės ir palaikomas LDAC kodekas. Prie įrenginių jie jungiasi per Bluetooth 5.2, o dėl integruotų mikrofonų su ENC leidžia laisvai kalbėtis telefonu. Taip pat yra speciali programa, kuri suteikia prieigą prie daugybės įdomių funkcijų.Puiki ga..
41.06€
Be mokesčių:41.06€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Engine4 Black
Ausinės Soundpeats Engine4 (juodas)HiRes lygio garsas, ilga veikimo trukmė ir mažas delsimas yra tik dalis Soundpeats Engine4 privalumų. Ausinės naudoja Bluetooth 5.3 ir gali vienu metu prisijungti prie 2 įrenginių. Be to, speciali programėlė suteikia prieigą prie praktinių funkcijų, o ausinių valdymą palengvina jutikliniai skydeliai. Be to, rinkinyje yra 3 dydžių perdangos, todėl kiekvienas gali pritaikyti Engine4 pagal savo poreikius.Garsas, kurio nusipelnėteAusinėse yra su dinamiškomis tvarky..
47.95€
Be mokesčių:47.95€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Life
Soundpeats TWS Life ausinėsSumažinkite triukšmą ir mėgaukitės puikia garso kokybe. „TWS Soundpeats Life“ ausinės palaiko ANC triukšmo slopinimo technologiją ir turi aukščiausios kokybės 12 mm tvarkykles. Jie jungiasi prie įrenginių per „Bluetooth 5.2“ ir gali užtikrinti mažą delsą – apie 60 ms (žaidimo režimu). Jie taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku ir ergonomišku, bet stilingu dizainu.ANC triukšmo slopinimasSoundpeats Life ausinės leis pamiršti erzinantį triukšmą. Jie siūlo pažangią ANC tri..
33.22€
Be mokesčių:33.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Mini Pro White
Soundpeats TWS Mini Pro ausinės (baltos)Priimkite kvietimą į tikrą muzikinę šventę. „TWS Soundpeats Mini Pro“ ausinės užtikrina aukštos kokybės garsą dėl 10 milimetrų tvarkyklių ir palaiko ANC triukšmo slopinimą, kad sumažintų triukšmą. Su įkrovimo dėklu jie veikia iki 21 valandos, o Bluetooth 5.2 garantuoja patikimą perdavimą be trikdžių. Ausinės puikiai tiks ir skambinant telefonu. Jie taip pat itin lengvi ir patogūs.Pasakykite atsisveikink su erzinančiu triukšmuSutelkite dėmesį į mėgstamas da..
50.06€
Be mokesčių:50.06€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Soundpeats Mini Pro
TWS Soundpeats Mini Pro ausinėsMėgaukitės mėgstama muzika iki 21 valandos! Ausinės yra su įkrovimo dėklu, kuris prailgina priedo veikimo laiką. Triukšmo slopinimo technologija (CVC 8.0) efektyviai pašalina aplinkos triukšmą, kad būtų patogiau kalbant telefonu. Bluetooth 5.2 modulis siūlo puikios kokybės ryšį be trukdžių, o lengvas ir ergonomiškas Soundpeats Mini Pro dizainas ilgą laiką nesukels diskomforto.Patvari baterijaMažo galios technologija užtikrina iki 7 valandų naudojimo vienu įkrovimu,..
50.32€
Be mokesčių:50.32€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Opera03
Soundpeats Opera03 ausinės (juodos)Pamirškite muzikos pasaulyje su Soundpeats Opera03. Ausinės leidžia išgirsti anksčiau sunkiai suvokiamas dainų detales ir mėgautis aukštos kokybės garsu. Jie naudoja 12 milimetrų dinamines tvarkykles ir vieną armatūros tvarkyklę, užtikrinančią didelės raiškos garsą. Du mikrofonai su ENC triukšmo slopinimu leidžia laisvai kalbėtis telefonu, o Bluetooth 5.3 garantuoja stabilų ryšį ir įtakoja mažesnes energijos sąnaudas. Be to, jutikliniai skydeliai palengvina nau..
57.18€
Be mokesčių:57.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Opera05
Soundpeats Opera05 ausinės (juodos)Pamirškite muzikos pasaulyje su Soundpeats Opera05. Ausinės leidžia išgirsti anksčiau sunkiai suvokiamas dainų detales ir mėgautis aukštos kokybės garsu. Jie naudoja 12 milimetrų dinamines tvarkykles ir dvigubos armatūros tvarkykles, užtikrinančias didelės raiškos garsą. Dvigubi ENC triukšmą slopinantys mikrofonai leidžia laisvai kalbėti telefonu, o Bluetooth 5.3 garantuoja stabilų ryšį ir įtakoja mažesnes energijos sąnaudas. Be to, jutikliniai skydeliai paleng..
62.21€
Be mokesčių:62.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: TrueFree2
Soundpeats TrueFree2 belaidės ausinėsAr vertinate puikią garso kokybę ir patogumą? Soundpeats TrueFree2 belaidės ausinės puikiai tinka jums! 6 mm tvarkyklės užtikrina aiškų garsą, o Bluetooth 5.0 ryšys leidžia mėgautis patikimu signalo perdavimu. Patvarios baterijos ir pridedamas įkrovimo dėklas užtikrina iki 20 valandų baterijos veikimo laiką. Ausinės taip pat yra neįtikėtinai patogios ir atsparios vandeniui IPX7.Stulbinantis garsasAtraskite mėgstamas dainas dar geresne kokybe. Su 6 milimetrų t..
25.66€
Be mokesčių:25.66€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: H2
TW Soundpeats H2 earphones Even better sound quality and greater comfort with Soundpeats headphones. The accessory uses the aptX codec for great sound and reduced latency. The chip along with Bluetooth 5.2 is responsible for a fast and stable connection, and the dual hybrid drivers deliver crystal clear sound. In addition, 4 noise-canceling microphones allow you to talk freely in noisy environments...
42.22€
Be mokesčių:42.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: T3
Soundpeats T3 Wireless Headphones Say goodbye to annoying noise and focus on the best of your favorite songs. Soundpeats T3 headphones support ANC noise cancellation and offer superior sound quality with 10mm drivers. Bluetooth 5.2 connectivity ensures fast, reliable transmission, and the durable batteries provide up to 5.5 hours of use on a single charge. Built-in touchpads let you conveniently use many useful features.  Active noise cancellation Have you had enough of annoying noise? Ar..
31.49€
Be mokesčių:31.49€
Į krepšelį
Ausinės Soundpeats A6 ANC (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: A6 black
Belaidės „Soundpeats A6“ ausinėsPasitraukite nuo triukšmo ir mėgaukitės muzikos grožiu. „Soundpeats A6“ belaidės ausinės siūlo hibridinį ANC triukšmo slopinimą ir užtikrina puikią garso kokybę dėl 40 milimetrų tvarkyklių. Bluetooth 5.2 užtikrina patikimą ryšį, o ilgai veikianti baterija leidžia vienu įkrovimu klausytis melodijų iki 38 valandų. Ausinės taip pat itin lengvos ir patogios.Hibridinis triukšmo slopinimasPavargote nuo erzinančio triukšmo? Dabar galite nuo to atsiriboti! Ausinėse naudoj..
43.90€
Be mokesčių:43.90€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Air 3 (rožinė)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Pink
Belaidės „Soundpeats Air3“ ausinėsMėgaukitės mėgstamomis melodijomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air3“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas ir dvigubas mikrofonas ant kiekvienos ausinės užtikrina, kad pašnekovai jus aiškiai girdėtų. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ versija 5.2 yra atsakingi už neįtikėtiną garso kokybę, o žaidimo režimas neabejotinai suteiks nepakartojamą įtraukiantį po..
32.93€
Be mokesčių:32.93€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Air 3 Deluxe (juodos)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Deluxe
Ausinės „Soundpeats Air 3 Deluxe“Mėgaukitės mėgstamomis dainomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air 3 Deluxe“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas ir dvigubas mikrofonas kiekvienoje ausinėje užtikrins, kad jūsų pašnekovai puikiai girdėtų jūsų ištartus žodžius. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ 5.2 versija yra atsakingi už nuostabią garso kokybę, o žaidimų režimas neabejotinai suteiks išski..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Air 3 Pro, ANC (juodos)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Pro
Ausinės „Soundpeats Air 3 Pro“Mėgaukitės mėgstamomis dainomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air 3 Pro“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas kartu su dviem mikrofonais kiekvienoje ausinėje užtikrins, kad jūsų pašnekovai puikiai girdės jūsų ištartus žodžius. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ 5.2 versija yra atsakingi už nuostabią garso kokybę, o žaidimų režimas neabejotinai suteiks išskirti..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Air 4 Lite (juodos)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air 4 Lite
Ausinės Soundpeats Air 4 Lite (juoda)Skambinkite be trikdžių triukšmingoje aplinkoje. Ausinėse naudojami AI triukšmą slopinantys mikrofonai, todėl galite būti tikri, kad skambinantysis jus išgirs. Be to, LDAC garso kodekas užtikrina kokybišką garsą be triukšmo, o Bluetooth 5.3 – mažesnes energijos sąnaudas ir mažą delsą. Be to, ilgai veikianti baterija siūlo iki 30 valandų naudojimo, o pridedamas USB-A į USB-C laidas leidžia paruošti ausines tolesniam naudojimui.Įspūdingas garsasAusinės suteikia..
44.55€
Be mokesčių:44.55€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Air3 Deluxe (baltos)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Deluxe White
Soundpeats Air3 Deluxe ausinėsMėgaukitės mėgstamomis dainomis su pažangiausiomis Soundpeats Air3 Deluxe ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas ir dvigubas mikrofonas kiekvienoje ausinėje užtikrins, kad jūsų pašnekovai puikiai girdėtų jūsų ištartus žodžius. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ 5.2 versija yra atsakingi už nuostabią garso kokybę, o žaidimų režimas neabejotinai suteiks išskirtinės..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Cyber Gear
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Cyber Gear
Soundpeats TWS Cyber Gear ausinėsTWS Soundpeats Cyber Gear ausinės buvo sukurtos galvojant apie žaidėjus. Jie siūlo specialų „Mega-S“ garso efektą, todėl galėsite mėgautis daugiau panardinimo. Jie taip pat leidžia pasirinkti iš 2 atkūrimo režimų – žaidimo ir muzikos. Jų veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 6,5 valandos, o modernus Bluetooth 5.3 garantuoja patikimą perdavimą. „Cyber Gear“ taip pat išsiskiria originaliu žaidimų dizainu ir RGB foniniu apšvietimu su 4 galimais efektais.Kažkas ypatin..
44.09€
Be mokesčių:44.09€
Teirautis
Ausinės Soundpeats Free2 Classic (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Free2 Classic
Soundpeats Free2 Classic ausinės (juodos)Įsigykite Soundpeats Free 2 Classic ausines ir pajuskite tikrą naudojimo komfortą! Jie pasižymi patogiu dizainu ir krištolo skaidrumo garsu. Naudojamos technologijos palaiko funkcionalumą, o įkrovimo dėklo naudojimas žymiai prailgina veikimo laiką.Švarus garsasAusinėse yra 6 milimetrų tvarkyklės, kurios sukuria aukštos kokybės, gausiai detalų garsą. Naudodami „Free2 Classic“ atrasite naują mėgstamų melodijų gylį. Be to, integruotas mikrofonas su apsauga n..
23.64€
Be mokesčių:23.64€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 26 (2 Puslapių)