NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Superfire

Gamintojas: Superfire Modelis: T26-S
Superfire T26-S stovyklavimo lempaKeliaujate stovyklauti ar žvejoti? Pasirūpinkite patikimu šviesos šaltiniu! Turizmo lempa Superfire T26-S išsiskiria iki 500lm ryškumu ir leidžia rinktis iš 3 apšvietimo režimų. Jo darbo laikas yra apie 6,5 valandos, o dėl lengvo, nešiojamo dizaino jį visada galėsite turėti po ranka. Be to, įrenginys įkraunamas dviem būdais – naudojant mikro USB laidą arba įmontuotą saulės bateriją.Patikimas šviesos šaltinis – galima rinktis iš 3 režimųŠviestuvas naudoja iki 36 ..
12.33€
Be mokesčių:12.33€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: D30
Superfire D30 žibintuvėlisSuteikite patikimą šviesos šaltinį įvairiose situacijose. Superfire D30 žibintuvėlis garantuoja stabilų apšvietimą stovyklaujant, avarinėse situacijose, remonto darbų metu ar patruliuojant teritorijoje. Jis turi 6 apšvietimo režimus ir įkraunamas per saulės bateriją. Jame taip pat yra apsauginis plaktukas, diržo pjoviklis ir garsinis signalas. Įrenginys pagamintas iš patvarių medžiagų, o dėl IP44 apsaugos lygio galite jį laisvai naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis.Pri..
16.50€
Be mokesčių:16.50€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: G21
Seminaras Žibintuvėlis Superfire G21Superfire žibintuvėlis veiks beveik visose situacijose. Lengvas, kompaktiškas – neužims daug vietos, be to, galėsite laikyti net kišenėje. COB skydelis apšviečia didelį plotą, turi ilgą tarnavimo laiką ir gerą šilumos išsklaidymą. Be to, sumanus dizainas leidžia jį naudoti įvairiomis sąlygomis. Baterijos lygio indikatorius informuos, kada reikės atnaujinti įrenginio energiją. Žibintuvėlį galite įkrauti naudodami išmanųjį telefoną, maitinimo bloką ir kt. Prieda..
12.90€
Be mokesčių:12.90€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T25
Stovyklavietės lempa Superfire T25Kompaktiškas Superfire kempingo šviestuvas puikiai tinka bet kokiai kelionei kempinge ir kt. Taip pat galite naudoti dingus elektrai, remontuojant automobilį ir pan. Galite lengvai pakabinti palapinėje už prie jos pritvirtinto kabliuko. Jo skleidžiama šviesa nedirgina akių. Priedas taip pat sunaudoja mažai energijos ir yra atsparus vandeniui. Indikatorius informuos apie akumuliatoriaus įkrovos lygį, o jį galėsite įkrauti naudodami sieninį įkroviklį, maitinimo bl..
8.13€
Be mokesčių:8.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T31
Superfire T31 stovyklavimo lempaSuperfire T31 stovyklavimo lempa puikiai tinka stovyklavimui ir kt. Jis gali šviesti balta ir geltona šviesa ir leidžia reguliuoti ryškumą keliais žingsniais. Jis taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku, kuris vienu įkrovimu siekia 7 valandas. Prietaisas taip pat lengvas ir patogus, tačiau patvarus. Be to, speciali rankena ir karabinas leidžia patogiai pakabinti pasirinktoje vietoje.Viena lemputė – 2 šviesos šaltiniaiT31 yra su 18 šviesos diodų, todėl juo lengva na..
10.55€
Be mokesčių:10.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T39
Superfire T39 stovyklavimo lempaIeškote lempos, kurią galėtumėte pasiimti su savimi į stovyklą? Turizmo lempa Superfire T39 bus puikus pasirinkimas! Įrenginys siūlo 4 apšvietimo režimus, o jo ryškumo lygis yra 850 lm. Jo darbo laikas siekia apie 23 valandas, o dėl lengvo ir patogaus dizaino jį nešiositės su savimi bet kur.Atidžiai apgalvotas dizainasLengvas ir nešiojamas T39 šviestuvas yra puikus kelionių palydovas. Jis pagamintas iš patvarių medžiagų, pasižyminčių dideliu atsparumu dilimui. Jis..
14.08€
Be mokesčių:14.08€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T26
Turizmo lempa Superfire T26Patogi stovyklavimo lempa Superfire T26 garantuoja tolygų apšvietimą nepaisant sąlygų. Jį nesunkiai įkrausite komplekte esančiu Micro USB laidu. Šviestuvas generuoja 420 lm šviesą ir 25 m² diapazoną, todėl tiksliai apšvies stovyklavietę arba sukurs nepakartojamą atmosferą sode. Jis gali veikti iki 6 valandų ir siūlo 3 apšvietimo režimus. Be to, jame yra praktiškas kabliukas, kad būtų lengva montuoti.Patikimas apšvietimo šaltinisAr vykstate į stovyklą? O gal organizuoja..
9.24€
Be mokesčių:9.24€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T36
Superfire T36 stovyklavimo lempaIeškote praktiškos lempos, kurią galėtumėte pasiimti su savimi į palapinę? Superfire T36 lempa bus puikus pasirinkimas! Tai užtikrina stabilų apšvietimą, kuris apšvies bet kurį kambarį ir dar daugiau. Jis siūlo įvairius apšvietimo režimus, kuriuos galite laisvai keisti. Taip pat lempą naudosite kaip maitinimo bloką, kad įkrautumėte, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną stovyklaujant! Jis taip pat išsiskiria vandeniui atspariu dizainu.3 apšvietimo režimaiDabar galite prit..
17.85€
Be mokesčių:17.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T51
Superfire T51 stovyklavimo lempaAr ketinate nakvoti palapinėje? O gal organizuojate vakarėlį su draugais sode? Superfire T51 lempa puikiai veiks bet kurioje situacijoje! Jis siūlo stabilų apšvietimą ir leidžia reguliuoti šviesos intensyvumą. Jo retro dizainas sužavės daugelį vartotojų, o dėl vandeniui atsparios konstrukcijos jo neišgąsdins jokios oro sąlygos!Daug galimybiųŠviestuvas buvo sukurtas atsižvelgiant į įvairius naudojimo scenarijus. Puikiai tiks stovyklaujant ar nakvynei po atviru dang..
8.85€
Be mokesčių:8.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: T56
Turizmo lempa Superfire T56Superfire T56 stovyklavimo lempa puikiai tinka įvairiose situacijose. Prietaisas šviečia 220 LM ryškumu, o maksimalus jo nuotolis – 210 metrų. Galite naudoti 4 apšvietimo režimus, taip pat galite reguliuoti jo ryškumo lygį. Jame yra stiprūs magnetai ir rankena, kuri leis pritvirtinti ir nešti lempą. Jis maitinamas 3 AA baterijomis (nepridedama), o veikimo laikas yra 2 valandos.Įvairūs apšvietimo režimaiPritaikykite įrenginio veikimą pagal savo poreikius. Superfire lemp..
7.40€
Be mokesčių:7.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: BL10
Superfire BL10-X dviračio žibintuvėlisSuperfire BL10-X dviračio žibintuvėlis užtikrins dar didesnį saugumą kelyje. Taip pat sėkmingai naudosite jį kaip įprastą žibintuvėlį. Jis siūlo stabilų apšvietimą 90 m atstumu. Jis neblizga jūsų akyse ir pagerina matomumą sutemus. Jis leidžia rinktis iš 4 apšvietimo režimų, o jo įrengimas jums nesukels problemų.Pritaikyta pagal jūsų poreikiusBL10-X siūlo iki 4 apšvietimo režimų, kuriuos galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius ir lūkesčius. Viskas, ką..
9.55€
Be mokesčių:9.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: BL11
Dviračio žibintuvėlis Superfire BL11Dviračio žibintuvėlis yra būtina kiekvieno dviračio įranga! BL11 užtikrina stabilų apšvietimą iki 120 m. Jis siūlo 4 šviesos režimus ir jo įrengimas jums nesukels problemų. Dėl savo tvirtos ir vandeniui atsparios konstrukcijos jis ilgai tarnaus. Taip pat galite naudoti kaip įprastą žibintuvėlį.Patikimas šaltinis šviesaAr dažnai važiuojate dviračiu sutemus? Apsirūpinkite dviračio žibintuvėliu ir užtikrinkite savo saugumą kelyje! Degiklis sukuria akims saugią šv..
11.03€
Be mokesčių:11.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: BL14
Superfire BL14 dviračio žibintuvėlisPasirūpinkite savo saugumu važiuodami dviračiu! Superfire BL14 dviračio lemputė generuoja 400 lm šviesą ir leidžia rinktis iš 3 apšvietimo režimų. Dėl patvarios konstrukcijos jis ilgai tarnaus, o įmontuota baterija užtikrina iki 5,5 val. Taip pat sėkmingai naudosite jį kaip įprastą žibintuvėlį.Saugus vairavimas tamsojePadidinkite matomumą naktinio pasivažinėjimo dviračiu metu. Žibintuvėlis užtikrina stabilų apšvietimą, kurio ryškumas yra 400 liumenų. Jo diapaz..
10.31€
Be mokesčių:10.31€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: EF01
Žibintuvas Superfire EF01Patogus Superfire EF01 žibintuvėlis bus naudojamas daugelyje situacijų – namuose, keliaujant, stovyklaujant ir kt. Jame yra keletas šviesos šaltinių ir siūlomi įvairūs apšvietimo režimai. Jame taip pat yra galinga įmontuota įkraunama baterija, o jos veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 4,5 valandos. Įrenginys taip pat labai lengvas, tačiau patvarus – visada galite jį turėti po ranka.Ilgas darbo laikas – Powerbank funkcijaAr jums reikia patikimo šviesos šaltinio kempingo ..
11.49€
Be mokesčių:11.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: GTS6
Superfire GTS6 žibintuvėlisPatogus Superfire GTS6 žibintuvėlis yra kompaktiško ir lengvo dizaino, todėl visada galite jį turėti rankoje. Integruota įkraunama baterija užtikrina iki 2 valandų veikimo, ji yra atspari vandeniui (IP44). Jis išsiskiria 7 vatų išėjimo galia, o ryškumo lygis – 360 lm. Jame taip pat yra 5 apšvietimo režimai.Optimalus šviesos šaltinisBūkite saugūs sutemus. Žibintuvėlis užtikrina stabilų ir galingą apšvietimą, kurio ryškumas yra 360 lm. Jo maksimalus apšvietimo atstumas y..
10.30€
Be mokesčių:10.30€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: M17 Lamp
Prožektorius Superfire M17Tvirtas Superfire M17 prožektorius užtikrina stabilų apšvietimą bet kokiomis sąlygomis. Kokybiškas ABS atsparus mechaniniams pažeidimams, be to, žibintuvėlis yra IP43 atsparus vandeniui ir nebijo kritimo iš 1m aukščio. M17 suteikia 230 lm šviesą ir 350 m diapazoną, taip pat siūlo tris apšvietimo režimus ir užtikrina patogų, stabilų sukibimą. Jo veikimo laikas siekia 5 val.Įspūdinga galiaSuperfire M17 yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori derinti intensyvų apšvietimą..
8.92€
Be mokesčių:8.92€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: X18
Žibintuvas Superfire X18Superfire X18 žibintuvėlis yra kompaktiško dizaino, todėl visada galite jį nešiotis su savimi. Jis siūlo 5 šviesos režimus, o jo ryškumas siekia 55 lm. Jam maitinti reikia tik vienos AAA baterijos, kuri gali veikti iki 60 minučių. Prietaisas taip pat yra atsparus vandeniui (IP44) ir labai patvarus – jo gamybai buvo naudojamas patvarus aliuminio lydinys.Visada po rankaApsirūpinkite žibintuvėliu, kuris gali jus lydėti beveik bet kur. X18 yra mažesnis nei dauguma rašiklių, t..
6.46€
Be mokesčių:6.46€
Į krepšelį
Dviračio žibintuvėlis Superfire GT-R1, 200lm, USB
Teirautis
Gamintojas: Superfire Modelis: GT-R1
Superfire GT-R1 dviračio žibintuvėlisPasirūpinkite savo saugumu. Dviračio žibintuvėlis Superfire GT-R1 suteiks jums optimalų apšvietimą važiuojant sutemus, padarys jus puikiai matomą kelyje ir išvengs atsitiktinio atsitrenkimo į tamsiame stikle paslėptus ar kitus objektus. Prietaisas siūlo 3 šviesos režimus ir yra pagamintas iš kieto aliuminio lydinio. Patvari baterija garantuoja veikimo laiką iki 7,5 val.Apšvieskite savo keliąŽibintuvėlis aprūpintas praktiška apyranke, kurią naudodami galite le..
8.94€
Be mokesčių:8.94€
Teirautis
Nuotolinio valdymo pultas skirtas FF5 serijai
Teirautis
Gamintojas: Superfire Modelis: FF5-controls
Nuotolinio valdymo pultas, skirtas FF5Atraskite neprilygstamą apšvietimo valdymą naudodami Superfire FF5 saulės lempos nuotolinio valdymo pultą. Produktas leidžia visiškai valdyti apšvietimą. Intuityvi sąsaja ir ergonomiškas dizainas užtikrina visišką naudojimo patogumą. Nuotolinio valdymo pultas veikia belaidžiu ryšiu, todėl galite lengvai reguliuoti apšvietimą pagal savo poreikius net ir per atstumą...
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Priekinis žibintas Superfire CL01 COB, USB
Teirautis
Gamintojas: Superfire Modelis: CL01
Superfire CL01 žibintuvėlisPraktiškas Superfire CL01 žibintuvėlis užtikrina nuolatinį apšvietimą įvairioms veikloms. Galite nešioti ant reguliuojamo galvos lankelio arba pritvirtinti ant beisbolo kepuraitės. Itin lengvas, neapsunkinantis galvos ir veikia iki 12,5 valandos, o su 6 šviesos diodais ir 10 COB generuoja ryškią, stabilią šviesą. CL01 taip pat leidžia reguliuoti lempos kampą ir siūlo 6 veikimo režimus.Patikimas šviesos šaltinisPriekiniame žibinte Superfire CL01 yra 6 šviesos diodai ir ..
7.25€
Be mokesčių:7.25€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 25 (2 Puslapių)