NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

SwitchBot

Belaidis nuotolinio valdymo jungiklis SwitchBot-S1 (baltas)
Teirautis
Gamintojas: SwitchBot Modelis:
Belaidis nuotolinis jungiklis „SwitchBot-S1“ (baltas)„SwitchBot-S1“ leis bet kurį jungiklį paversti išmaniuoju jungikliu. Jis taip pat puikiai veiks kartu su mygtukais. Įrenginį labai lengva įdiegti, o jo maitinimui reikia tik vienos CR2 baterijos. Jį taip pat galima valdyti naudojant programėlę arba nuotolinio valdymo pultą SwitchBot (nepridedamas). Be to, kai gaminį suporuojate su „SwitchBot Hub Plus/Mini“ (parduodamas atskirai), galite jį prijungti prie IFTTT, taip pat valdyti balso komandomi..
31.36€
Be mokesčių:31.36€
Teirautis
Belaidis nuotolinio valdymo jungiklis SwitchBot-S1 (juodas)
Teirautis
Gamintojas: SwitchBot Modelis:
Belaidis nuotolinis jungiklis „SwitchBot-S1“ (juodas)„SwitchBot-S1“ leis bet kurį jungiklį paversti išmaniuoju jungikliu. Jis taip pat puikiai veiks kartu su mygtukais. Įrenginį labai lengva įdiegti, o jo maitinimui reikia tik vienos CR2 baterijos. Jį taip pat galima valdyti naudojant programėlę arba nuotolinio valdymo pultą SwitchBot (nepridedamas). Be to, kai gaminį suporuojate su „SwitchBot Hub Plus/Mini“ (parduodamas atskirai), galite jį prijungti prie IFTTT, taip pat valdyti balso komandomi..
25.91€
Be mokesčių:25.91€
Teirautis
Curtain Motor SwitchBot I bėgis (baltas)
Teirautis
Gamintojas: SwitchBot Modelis:
Cutain Motor SwitchBot I bėgis – Curtain I Rail (baltas)Norite paprasto būdo įprastas užuolaidas paversti išmaniosiomis užuolaidomis? Curtain Motor SwitchBot I Rail sistema padės jums tai padaryti! Tereikia jį pritvirtinti prie bėgelio (I) ir susieti su tam skirta programėle. Kai tai padarysite, įgysite galimybę nuotoliniu būdu valdyti užuolaidas naudodami išmanųjį telefoną. Taip pat galite naudotis funkcija Touch & Go. Taip pat galite valdyti gaminį naudodami nuotolinio valdymo pultą SwitchBot ..
56.82€
Be mokesčių:56.82€
Teirautis
Curtain Motor SwitchBot U Rail 2 (balta)
Teirautis
Gamintojas: SwitchBot Modelis:
Cutain Motor SwitchBot U Rail 2 – U bėgių sistema (balta)Norite paprasto būdo įprastas užuolaidas paversti išmaniosiomis užuolaidomis? Curtain Motor SwitchBot U Rail 2 sistema padės tai padaryti! Tereikia jį pritvirtinti prie bėgelio (U tipo) ir susieti su tam skirta programėle. Kai tai padarysite, įgysite galimybę nuotoliniu būdu valdyti užuolaidas naudodami išmanųjį telefoną. Taip pat galite naudotis funkcija Touch & Go. Taip pat galite valdyti gaminį naudodami nuotolinio valdymo pultą SwitchB..
66.36€
Be mokesčių:66.36€
Teirautis
Matter Smart nuotolinio valdymo pultas SwitchBot Hub 2 WiFi HomeKit BLE IR
Teirautis
Gamintojas: SwitchBot Modelis: Hub2
Matter SwitchBot Hub 2 WiFi HomeKit BLE IR išmanusis valdymo pultasSu SwitchBot sukursite namus, kuriuose bus maloniau gyventi! Išmanusis skirstomasis skydas leis sujungti įrenginius ir sukurti ekosistemą, kuri suteiks galimybę automatizuoti buitinės technikos veikimą ir valdyti ją nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, balso asistentais. Be to, įrenginys suderinamas su „Matter“ ryšiu, todėl galite jį valdyti naudodami „HomeKit“, „Wi-Fi“, BLE arba IR. Dėl to išmaniojo valdymo skydelio naudojimas yra labai..
76.36€
Be mokesčių:76.36€
Teirautis
Rodo 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)