NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

AOHI AOC-L003 USB-C į Lightning kabelis, 1.2m 3A su MFi sertifikatu (baltas)

AOHI AOC-L003 USB-C į Lightning kabelis, 1.2m 3A su MFi sertifikatu (baltas)
Nauja
AOHI AOC-L003 USB-C į Lightning kabelis, 1.2m 3A su MFi sertifikatu (baltas)
8.64€
Be mokesčių: 8.64€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: AOHI
  • Modelis: AOC-L003

AOHI AOC-L003 PVC USB-C į Lightning laidas (baltas)

AOHI AOC-L003 laidas leis greitai ir saugiai atnaujinti įrenginio maitinimą. Jis palaiko PD greitojo įkrovimo protokolą ir išlaikė patvarumo testus, todėl tarnaus ilgai. Be to, jis yra sertifikuotas MFi ir veikia su „Apple“ prekės ženklo įrenginiais. Be to, tai leidžia perduoti duomenis 480 Mbps greičiu.

AOHi/AOC-L003/1

Greitas įkrovimas

Sujungę su USB-C maitinimo įkrovikliu, kurio PD yra 18 vatų ar didesnis, per maždaug 30 minučių atnaujinsite savo iPhone galią iki 50 %. Savo ruožtu MFi sertifikavimo atitiktis ir Lightning prievadas užtikrina suderinamumą su iPhone 8/X/11/12/13/14 ir tt Produktas užtikrina greitą ir stabilų įkrovimą, todėl jums nereikės ilgai laukti, kol išmanusis telefonas bus paruoštas tęsti veikia.

AOHi/AOC-L003/4

Duomenų perdavimas

Reikia greitai perkelti svarbius failus ir dokumentus? O gal norite kopijuoti savo atostogų nuotraukas? AOHI AOC-L003 laidas palengvins šią užduotį. Produktas užtikrina duomenų perdavimą 480 Mbps greičiu, todėl jums nereikės ilgai laukti, kol failai bus perkelti. Be to, tuo pačiu metu galite įkrauti įrenginį ir perkelti failus.

AOHi/AOC-L003/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras