NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

AOHI AOC-L009 USB-C į Lightning kabelis 27W 1.2m su ekranu (juodas)

AOHI AOC-L009 USB-C į Lightning kabelis 27W 1.2m su ekranu (juodas)
Nauja
AOHI AOC-L009 USB-C į Lightning kabelis 27W 1.2m su ekranu (juodas)
11.82€
Be mokesčių: 11.82€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: AOHI
  • Modelis: AOC-L009

AOHI AOC-L009 ekrano laidas, USB-C į „Lightning“ (nailoninis)

AOHI AOC-L009 suderinamas su įrenginiais su „Lightning“ prievadu ir leidžia atnaujinti jų energiją. Be to, jis užtikrina duomenų perdavimą 480 Mbps greičiu – 1 GB failą perkelsite per 25 sekundes. Be to, ekranas informuos apie įkrovimo greitį. Savo ruožtu tvirta konstrukcija užtikrina atsparumą nusidėvėjimui.

AOHi/AOC-L009/4

Momentinis įkrovimas

Kabelis yra sertifikuotas MFi ir turi „Lightning“ jungtį, todėl greitai atnaujins tokių įrenginių kaip „iPhone“, „iPad“, „iPod“ ir „MacBook“ galią. Kartu su 18 W įkrovikliu jis įkraus jūsų iPhone iki 60% maždaug per 30 minučių. Be to, LED ekranas informuos jus apie įkrovimo procesą realiu laiku, o spalvotas indikatorius informuos apie įkrovimo greitį (geltonas – greitas įkrovimas, mėlynas – standartinis įkrovimas, žalias – nuolatinis įkrovimas).

AOHi/AOC-L009/2

Patvarus

AOHI AOC-L009 tarnaus jums ilgai. Jis praėjo patvarumo testus, todėl yra atsparus lenkimui ir įtrūkimams. Savo ruožtu, tvirta aliuminio jungtis gali atlaikyti pakartotinį prijungimą prie įrenginių. Be to, nailono ir TPE apdaila apsaugo gaminį nuo nusidėvėjimo.

AOHi/AOC-L009/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras