NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS 1MORE ColorBuds 2, ANC (juodos)

Ausinės TWS 1MORE ColorBuds 2, ANC (juodos)
Ausinės TWS 1MORE ColorBuds 2, ANC (juodos)
37.73€
Be mokesčių: 37.73€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: ES602-Black
Blitzwolf BW-TH5 7in1 adapterisBlitzWolf adapteris yra „septyni viename“ produktas. Jame yra USB-C prievadas, palaikantis greitą PD įkrovimą, 3 USB 3...
26.36€
Be mokesčių:26.36€
Į krepšelį
Blitzwolf prijungimo stotelė – jūsų būdas patogiai dirbtiUniversali Blitzwolf prijungimo stotelė suteikia dar daugiau galimybių. 11 daugiafunkcinių pr..
46.36€
Be mokesčių:46.36€
Į krepšelį
Adapteris 11-in-1 HUB USB-C Blitzwolf BW-TH1111-in-1 HUB USB-C adapteris Blitzwolf BW-TH11 leis jums padidinti nešiojamojo kompiuterio galimybes. Jis ..
52.27€
Be mokesčių:52.27€
Į krepšelį
Blitzwolf BW-TH5 7-in-1 adapteris.Patobulinkite nešiojamojo kompiuterio galimybes. 7-in-1 Blitzwolf BW-TH5 adapteris turi 7 prievadus – 3x USB 3.0, US..
29.09€
Be mokesčių:29.09€
Į krepšelį
Functional The Baseus Lightning adapter is designed for Apple phones. Dual Lightning socket allows you to charge and connect the earphones simultaneou..
5.00€
Be mokesčių:5.00€
Į krepšelį
Lightning į mini lizdą 3.5mm adapteris Acefast C1-05 18cm (juodas)Reikia prie iPhone prijungti ausines su 3,5 mm jungtimi? Nieko paprasčiau nei tai! A..
12.73€
Be mokesčių:12.73€
Į krepšelį
Mcdodo CA-0520 USB-C to 2x USB-C Adapter, PD 60W (black). The Mcdodo adapter is a 2-in-1 device that allows you to listen to music and charge your sma..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Adapteris Micro USB-Lightning Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Extra Digital, EU..
2.98€
Be mokesčių:2.98€
Į krepšelį

1MORE ColorBuds 2 ausinės (juodos)

Palepinkite savo aistrą su 1MORE ir vertinkite muziką nauju būdu. „ColorBuds 2“ ausinės turi 7 milimetrų tvarkykles, kad iš jūsų mėgstamiausių melodijų išryškintumėte geriausias. Bluetooth 5.2 technologija garantuoja stabilų ryšį, o ANC funkcija leidžia išgirsti tik tai, ko norite. Įrangos veikimo laikas siekia iki 24 valandų, o jos energiją galite atnaujinti belaidžiu būdu. Naudodami SoundID galite tinkinti ausinių veikimą pagal savo pageidavimus.

Išgirskite kiekvieną detalę

7 milimetrų dinaminės tvarkyklės, kurios turi ColorBuds 2, užtikrina, kad iškraipymai būtų kuo mažesni ir atkuriamas pradinis garsas. Dėl to 1MORE ausinės siūlo puikų, subalansuotą garsą su didele raiška ir ryškiais žemaisiais dažniais. Be to, jie palaiko SoundID technologiją. Naudodami 1MORE Music App galite susikurti garso profilį pagal savo pageidavimus. Dabar galite mėgautis asmenine klausymo patirtimi!

Puikus sprendimas žaidėjams

Jei esate žaidėjas, tikrai žinote, koks nepalankus vėlavimas yra dinamiškų žaidimų metu. Su ColorBuds 2 TWS ausinėmis atsisveikinsite su šia problema. Adaptyvūs aptX, TM ir AAC kodekai garantuoja puikų vaizdo ir garso sinchronizavimą. Be to, 1MORE ausinės palaiko Bluetooth 5.2 technologiją, kuri kartu su Qualcomm mikroschemų rinkiniu užtikrina greitą ir patikimą perdavimą. Dabar galite greitai reaguoti į priešininko judėjimą ir iškovoti dar vieną pergalę!

ANC triukšmo slopinimas ir skaidrumo režimas

Išgirskite tik tai, ką norite girdėti. ColorBuds 2 ausinės siūlo ANC triukšmo slopinimo technologiją, todėl galite klausytis pasirinkto garso be aplinkos triukšmo, kuris netrukdytų fokusuoti. Norite palaikyti ryšį su aplinka, kad nepraleistumėte svarbaus pranešimo traukinių stotyje arba trumpam pasikalbėtumėte nenusiėmę ausinių? Pasirinkite skaidrumo režimą!

Aukštos kokybės mikrofonai

Elgesio telefonas pokalbiai be trukdžių. „ColorBuds 2“ turi iki keturių mikrofonų su cVc 8.0 aktyviu triukšmo slopinimu, kuris efektyviai išfiltruoja nereikalingą foninį triukšmą ir užtikrina, kad skambinantysis girdės kiekvieną jūsų žodį, net kai kalbate perpildytoje vietoje.

Iki 24 valandų veikimo

Klausykitės muzikos nepertraukiamai, kad ir kur būtumėte. Vienas ausinių įkrovimas užtikrina iki 8 valandų naudojimo (jei nenaudojate ANC funkcijos). Įkrovimo dėklas leidžia pratęsti šį laiką iki 24 valandų. „ColorBuds 2“ išsikrovė netinkamu laiku? Jokiu problemu! Vos 15 minučių įkrovimo pakanka, kad galėtumėte mėgautis jų veikimu dar 2 valandas. Atnaujinkite savo įrangos energiją naudodami pridedamą USB-C laidą arba belaidžiu ryšiu.

Praktiniai sprendimai

Lažinkitės dėl patogumo su 1 DAUGIU! „ColorBuds 2“ ausinės automatiškai susiejamos su įrenginiu, prie kurio buvo prijungtos paskutinį kartą, kai tik atidarote įkrovimo dėklą. Be to, kai ausines ištraukiate iš ausų, muzikos atkūrimas nutrūksta, kol jas vėl įdėsite. Taip pat verta paminėti IPX5 lygio atsparumą vandeniui, todėl galite be rūpesčių klausytis mėgstamų dainų intensyvios treniruotės metu.

Palietimas

Nebereikia kišti rankos į kišenę kad jūsų išmanusis telefonas pristabdytų arba tęstų atkūrimą, atsilieptų į skambutį arba suaktyvintų balso asistentą. „ColorBuds 2“ ausinės turi jutiklinius skydelius, kad būtų patogu valdyti. Naudodami programą 1MORE Music galite keisti nustatymus ir mėgautis svajonių patogumu.

Ergonomiškas dizainas

1 MORE ausinės puikiai telpa jūsų ausyse, nesukeldamos jokio erzinančio diskomforto. Jos taip pat itin lengvos – vienos ausinės svoris neviršija 4,9 g. Įranga taip pat išsiskiria stilingu dizainu, o UV dangos dėka yra atspari dėmėms ir pirštų atspaudų žymėms.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras