NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS 1MORE Evo, ANC (juodos)

Ausinės TWS 1MORE Evo, ANC (juodos)
Teirautis
Ausinės TWS 1MORE Evo, ANC (juodos)
125.46€
Be mokesčių: 125.46€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: EH902-Black
  • Prekės kodas: 47545

1MORE Evo ausinės (juodos)

Ieškote ausinių, kurios leistų jums dar labiau mėgautis muzikos klausymu? 1MORE Evo ausinės tikrai pateisins jūsų lūkesčius! Jie yra sertifikuoti Hi-Res Audio Wireless ir turi 10 mm tvarkykles, kad garsas būtų išsamus. Jie palaiko „QuietMax“ triukšmo mažinimo funkciją, kuri efektyviai pašalina aplinkos triukšmą iki 42 dB, ir siūlo 4 ANC režimus. Speciali programa leidžia pritaikyti ausines pagal savo pageidavimus, o įtaisyti mikrofonai leidžia skambinti. Ilgai veikiančios baterijos užtikrina ilgą veikimo laiką, o juos lengva valdyti naudojant jutiklinius skydelius. Jie taip pat išsiskiria ergonomišku ir vandeniui atspariu dizainu.

Panaudokite savo muzikos patirtį naujas lygis

Iš naujo įsimylėkite muziką. Dinaminiai 10 mm garsiakalbiai kartu su „Quiet Max“ hibridine aktyvaus triukšmo slopinimo technologija leidžia visapusiškai sutelkti dėmesį į grojamų dainų grožį. Ausinės yra sertifikuotos Hi-Res Audio Wireless ir naudoja LDAC kodeką, o tai reiškia, kad jos suteikia aukščiausios kokybės garsą. Visa tai reiškia, kad galite mėgautis skaidriu garsu, prisotintu detalių, ryškiu vokalu ir galingu bosu.

Papildomos programos galimybės

Skirta 1MORE Music programa leidžia pasirinkti iš 12 EQ nustatymų, kad tiktų skirtingiems muzikos žanrams. Nesvarbu, ar jums labiau patinka hip-hop, klasikinė ar elektroninė muzika, galite lengvai rasti nustatymą, atitinkantį jums patinkančią muziką. Norite dar labiau pritaikyti ausines pagal savo skonį? Pasinaudokite rankinio nustatymo ekvalaizeriu!

Jie veiks bet kurioje situacijoje

Panerkite į muzikos garsus ir pamirškite apie jus supantį pasaulį. 1MORE EVO ausinėse naudojama naujoviška triukšmo slopinimo technologija, kuri siūlo iki 4 režimų. Adaptyvusis ANC automatiškai pritaiko triukšmo slopinimo lygį pagal aplinką, kurioje esate. ANC Stiprus režimas praverčia keliaujant lėktuvu ar traukiniu – sumažina triukšmą iki 42 dB. Norite padidinti koncentraciją dirbdami? Naudokite ANC Mild režimą! Vėjuotomis dienomis puikiai tiks WNR, kuri automatiškai sumažina vėjo triukšmą. Norite palaikyti ryšį su aplinka? Pasinaudokite skaidrumo režimu!

Patikimas signalo perdavimas

Atsisveikinkite su trukdžiais ir vėlavimais! 1MORE Evo naudoja Bluetooth 5.2 technologiją, kuri užtikrina greitą ir nepertraukiamą ryšį iki 10 m atstumu. Lengvai prisijunkite prie iki 2 įrenginių vienu metu – galite patogiai perjungti susietus įrenginius neprisijungdami iš naujo. Be to, ausinės palaiko „Google Fast Pair“, kuri palengvins „Android“ įrenginių susiejimą.

Laisvai kalbėkite telefonu

Kiekvienose ausinėse yra 3 mikrofonai, kurie kartu su išmaniuoju DNN (giliojo neuroninio tinklo) algoritmu patikimai įrašys jūsų balsą net ir triukšmingose vietose. 1MORE sukurtas algoritmas efektyviai pašalina visus nepageidaujamus foninius triukšmus. Galite būti tikri, kad jūsų pašnekovas išgirs kiekvieną jūsų žodį, nesvarbu, kur esate.

Klausykitės muzikos iki 28 valandų

Mėgaukitės mėgstamų dainų garsais tiek laiko, kiek norite! Ausinės gali veikti iki 8 valandų, kai ANC režimas išjungtas, arba iki 5,5 valandos, kai jis įjungtas. Norite pratęsti tą laiką? Jokių problemų – naudokite įkrovimo dėklą ir pailginkite jų veikimo laiką iki 28 valandų! Ausinės taip pat palaiko greitą įkrovimą, todėl vos 15 minučių įkrovę muziką galėsite leisti dar 4 valandas. Be to, galite lengvai juos įkrauti naudodami belaidį įkroviklį.

Turint omenyje patogumą

Ausinės sukurtos taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą net ir ilgai naudojant. Dėl kruopščiai apgalvoto dizaino jie puikiai priglunda ir neiškris iš ausų. Taip pat rinkinyje rasite 5 skirtingų dydžių keičiamų guminių juostų poras, todėl jas galima dar labiau pritaikyti. Jie taip pat yra IPX4 atsparūs vandeniui – lietaus lašai ir prakaitas jų neatbaidys!

Dar lengviau naudoti

Dabar galite patogiai tvarkyti savo muzikos grotuvą ir nereikės ranka rankos! Ausinės turi intuityvius jutiklinius skydelius, kad būtų lengva valdyti. Galite juos naudoti norėdami pristabdyti arba tęsti atkūrimą, suaktyvinti balso asistentą arba pakeisti režimus. Be to, galite suasmeninti skydelių funkcijas naudodami 1MORE Music programą.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES903-Black
1MORE AERO ausinės (juodos)1MORE Aero ausinės pateisins net išrankiausių vartotojų lūkesčius! Juose yra 10 mm tvarkyklės, užtikrinančios aukštos kokyb..
56.41€
Be mokesčių:56.41€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES303-Black
1MORE ComfoBuds 2 ausinės (juodos)Rinkitės funkcionalumą, patogumą ir stilių naudodami 1MORE. „ComfoBuds 2“ ausinės turi dinamiškas 13,4 mm tvarkykles..
31.41€
Be mokesčių:31.41€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: EC302-White
1MORE PistonBuds Pro ausinės (baltos)Patirkite, kaip gerai gali skambėti jūsų mėgstamos melodijos su 1MORE PistonBuds Pro. Mėgaukitės puikia garso kok..
42.19€
Be mokesčių:42.19€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES603-Black
1MORE „ComfoBuds“ mini ausinės (juodos)Pakelkite savo muzikos patirtį į kitą lygį su 1 MORE. ComfoBuds Mini ausinėse yra 7 mm dinaminės tvarkyklės, už..
64.90€
Be mokesčių:64.90€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: EC302-Black
1MORE „PistonBuds Pro“ ausinės (juodos)Patirkite, kaip gerai gali skambėti jūsų mėgstamos melodijos su „1MORE PistonBuds Pro“. Mėgaukitės puikia garso..
43.28€
Be mokesčių:43.28€
Į krepšelį