NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS 1MORE Neo (baltos)

Ausinės TWS 1MORE Neo (baltos)
Ausinės TWS 1MORE Neo (baltos)
18.49€
Be mokesčių: 18.49€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: EO007-White
  • Prekės kodas: 47361

1MORE Neo ausinės (baltos)

Įsitikinkite, kad turite įrangą, kuri leis visiškai pasinerti į mėgstamus žaidimus ir dainas. 1MORE Neo ausinės turi 13 milimetrų tvarkykles, kurios garantuoja aukščiausios klasės garsą. Du mikrofonai palaiko ENC triukšmo slopinimą, o mažą delsą tikrai įvertins žaidimų mėgėjai. Bluetooth 5.2 yra atsakingas už stabilų ryšį, o ausinių veikimo laikas su įkrovimo dėklu siekia iki 45 valandų. Taip pat verta paminėti IPX5 atsparumą vandeniui ir ypač mažą svorį.

Švarus garsas

Ausinėse yra 13 milimetrų tvarkyklės, kurios pakels jūsų muzikinę patirtį į visiškai naują lygį. 1MORE Neo garantuoja puikią žemųjų, vidutinių ir aukštųjų dažnių harmoniją, pateikdama tikrovišką garsą ir detalių turtingumą. Dėl to savo mėgstamų atlikėjų dainas įvertinsite naujai.

Puikus sprendimas žaidėjams

Mažai delsos režimas leis mėgautis nepriekaištingu garso ir vaizdo sinchronizavimu, todėl jaudinančių žaidimų metu galėsite pasinerti į savo svajones. Negana to, „Neo“ modelis palaiko „Bluetooth 5.2“ technologiją, kuri užtikrina mažas energijos sąnaudas ir stabilų ryšį. Niekas nebetrukdys jūsų pergalei!

Netrukdomi pokalbiai

1MORE ausinėse yra du aukštos kokybės mikrofonai, palaikantys ENC triukšmo slopinimą. Nesvarbu, ar esate sausakimšame metro, ar einate triukšminga gatve, galite laisvai kalbėti telefonu, o skambinantysis visada jus girdės.

Ilgas veikimo laikas

1MORE NEO turi galingą bateriją, kuri užtikrina iki 11 valandų naudojimo. Su įkrovimo dėklu šį laiką pailginsite iki 45 valandų. Tai leidžia be apribojimų klausytis mėgstamų dainų, žiūrėti filmus, žaisti žaidimus ir skambinti. Ausines įkrauti užtrunka tik apie 70 minučių.

Palietimo operacija

Dėka praktiškų jutiklinių kilimėlių, vos keliais paspaudimais galite sustabdyti arba tęsti atkūrimą, reguliuoti garsumą, paleisti balso asistentą, atsiliepti į skambutį, padėti ragelį ir dar daugiau. Be to, galite suasmeninti individualius nustatymus naudodami programą 1DAUGIAU MUZIKOS.

Praktiniai sprendimai

Naudokite 1 DAUGIAU ausinių net ir nepalankiomis sąlygomis. Neo modelis užtikrina IPX5 lygio atsparumą prakaitui ir vandeniui, todėl galite klausytis muzikos intensyvių treniruočių ar lietingo oro metu. Be to, išėmus iš dėklo, ausinės automatiškai prisijungia prie įrenginio, su kuriuo buvo suporuotos paskutinį kartą. Galima naudoti tik vieną pasirinktą ausinę.

Šviesi kaip plunksna

Neo ausinės išsiskiria ergonomišku dizainu ir puikiai guli ausyse, nesukeldamos diskomforto. Vienos ausinės svoris neviršija 4,3 g, o tai dar labiau padidina naudojimo komfortą.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES303-White
1MORE ComfoBuds 2 ausinės (baltos)Rinkitės funkcionalumą, patogumą ir stilių naudodami 1MORE. „ComfoBuds 2“ ausinės turi dinamiškas 13,4 mm tvarkykles..
31.41€
Be mokesčių:31.41€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES303-Black
1MORE ComfoBuds 2 ausinės (juodos)Rinkitės funkcionalumą, patogumą ir stilių naudodami 1MORE. „ComfoBuds 2“ ausinės turi dinamiškas 13,4 mm tvarkykles..
31.41€
Be mokesčių:31.41€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES602-Black
1MORE ColorBuds 2 ausinės (juodos)Palepinkite savo aistrą su 1MORE ir vertinkite muziką nauju būdu. „ColorBuds 2“ ausinės turi 7 milimetrų tvarkykles,..
26.17€
Be mokesčių:26.17€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES602-White
1MORE ColorBuds 2 ausinės (baltos)Palepinkite savo aistrą su 1MORE ir vertinkite muziką nauju būdu. „ColorBuds 2“ ausinės turi 7 milimetrų tvarkykles,..
26.17€
Be mokesčių:26.17€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: EO007-Black
1MORE Neo ausinės (juodos)Įsitikinkite, kad turite įrangą, kuri leis visiškai pasinerti į mėgstamus žaidimus ir dainas. 1MORE Neo ausinės turi 13 mili..
18.18€
Be mokesčių:18.18€
Į krepšelį