NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)
Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)
36.95€
Be mokesčių: 36.95€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: T8 ice blue
  • Prekės kodas: 43280

TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)

Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl integruotų garsiakalbių, o dirbtinį intelektą naudojanti SVE technologija leis efektyviai sumažinti nereikalingą triukšmą, kad galėtumėte ramiai klausytis naujo albumo. Bluetooth 5.3 technologija leis belaidžiu būdu veikti iki 7 valandų, o įmontuotas LED ekranas leis žinoti esamą baterijos būseną. Be to, ausinės išsiskiria tuo, kad yra atsparios vandeniui IPX4.

Fantastiškas garsas

Ausinėse yra „Dual-Motion“ garsiakalbiai, todėl mėgstamose dainose galėsite mėgautis ryškiomis aukštomis natomis ir giliais žemaisiais dažniais. Be to, dėl SVE technologijos galite mėgautis aukštos kokybės klausymu ir skambučiais be trukdžių net ir perpildytame autobuse.

Efektyvus veikimas

Talpi baterija leis klausytis muzikos iki 7 valandų arba skambinti iki 4 valandų. Pridedamas ausinių dėklas leidžia įkrauti belaidžiu būdu, todėl galite greitai atnaujinti ausinių energijos atsargas. Vos per 10 minučių galėsite klausytis mėgstamos muzikos dar 2 valandas!

Bluetooth 5.3

Acefast T8 palaiko Bluetooth 5.3 technologiją, todėl galėsite mėgautis belaidžiu ausinių veikimu ir patikimu stabilumu su mažomis energijos sąnaudomis. Be to, Bluetooth 5.3 užtikrina dar greitesnį duomenų perdavimą, todėl galite laisvai žiūrėti filmą ar žaisti arkadinius žaidimus. Universali programinė įranga leis dirbti su beveik bet kokiu įrenginiu.

Aiškus ekranas

Belaidėse ausinėse „Acefast T8“ yra trimatis LED ekranas, rodantis akumuliatoriaus būseną, o kraunant skleisti malonią šviesą, kad galėtumėte lengvai rasti savo ausines taip pat naktimis. Dėl modernaus dizaino T8 yra ne tik praktiškas prietaisas, bet ir puikiai atrodantis priedas. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir leiskite save nustebinti geru garsu.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 alfalfa purple
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dė..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 mint green
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl in..
36.67€
Be mokesčių:36.67€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 lotus pink
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (rožinės)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jum..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 bright black
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (juoda)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl int..
43.07€
Be mokesčių:43.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 white moon
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (baltos)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jums..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį