NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)
Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)
37.80€
Be mokesčių: 37.80€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: T8 alfalfa purple
  • Prekės kodas: 48670

TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)

Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl integruotų garsiakalbių, o dirbtinį intelektą naudojanti SVE technologija leis efektyviai sumažinti nereikalingą triukšmą, kad galėtumėte ramiai klausytis naujojo albumo. Bluetooth 5.3 technologija leis belaidžiu būdu dirbti iki 7 valandų, o įmontuotas LED ekranas leis žinoti esamą baterijos būseną. Be to, ausinės išsiskiria tuo, kad yra atsparios vandeniui IPX4.

Acefast/T8-alfalfa-purple/2

Fantastiškas garsas

Ausinėse yra Dual-Motion garsiakalbiai, todėl galėsite mėgautis ryškiomis aukštomis natomis ir giliais žemaisiais dažniais dainas, kurias myli. Be to, dėl SVE technologijos galite mėgautis aukštos kokybės klausymu ir be triukšmo skambinti net perpildytame autobuse.

Acefast/T8-alfalfa-purple/3

Galingas darbas

Didelės talpos baterija suteikia energijos iki 7 valandų muzikos klausymosi arba 4 valandų pokalbių telefonu. Pridedamas ausinių dėklas palaiko belaidį įkrovimą, todėl galėsite greitai papildyti ausines. Vos per 10 minučių galėsite klausytis mėgstamos muzikos dar 2 valandas!

Acefast/T8-alfalfa-purple/4

Bluetooth 5.3

Acefast T8 palaiko Bluetooth 5.3, todėl galėsite mėgautis belaidžių ausinių veikimu ir patikimu stabilumu mažas energijos suvartojimas. Be to, Bluetooth 5.3 užtikrina dar greitesnį duomenų perdavimą, todėl galite laisvai žiūrėti filmą ar žaisti arkadinius žaidimus. Universali programinė įranga leis dirbti su beveik bet kokiu įrenginiu.

Acefast/T8-alfalfa-purple/5

Aiškus ekranas

Acefast T8 belaidės ausinės turi trimatį LED ekraną, kuris informuos apie baterijos būseną ir skleis malonią šviesą kraunant, todėl ausines lengvai rasite net naktį. Dėl modernaus dizaino T8 yra ne tik praktiškas prietaisas, bet ir puikiai atrodantis priedas. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir leiskite save nustebinti geru garsu.

Acefast/T8-alfalfa-purple/1

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 mint green
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl in..
36.67€
Be mokesčių:36.67€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 lotus pink
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (rožinės)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jum..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 ice blue
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl i..
36.95€
Be mokesčių:36.95€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 bright black
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (juoda)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl int..
43.07€
Be mokesčių:43.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 white moon
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (baltos)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jums..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį