NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)

Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)
Ausinės TWS Acefast T8, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)
36.67€
Be mokesčių: 36.67€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: T8 mint green
  • Prekės kodas: 48669

TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (žalios)

Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl integruotų garsiakalbių, o dirbtinį intelektą naudojanti SVE technologija leis efektyviai sumažinti nereikalingą triukšmą, kad galėtumėte ramiai klausytis naujojo albumo. Bluetooth 5.3 technologija leis belaidžiu būdu dirbti iki 7 valandų, o įmontuotas LED ekranas leis žinoti esamą baterijos būseną. Be to, ausinės išsiskiria IPX4 atsparumu vandeniui.

Acefast/T8-mint-green/1

Fantastiškas garsas

Ausinėse yra Dual-Motion garsiakalbiai, todėl galėsite mėgautis aiškiais aukštais ir giliais žemaisiais dažniais dainas, kurias myli. Be to, dėl SVE technologijos galite mėgautis aukštos kokybės klausymu ir be triukšmo skambinti net perpildytame autobuse.

Acefast/T8-mint-green/2

Galingas darbas

Didelės talpos baterija leis iki 7 valandų muzikos klausymosi arba 4 valandų pokalbių telefonu. Pridedamas ausinių dėklas palaiko belaidį įkrovimą, todėl galėsite greitai papildyti ausines. Vos per 10 minučių galėsite klausytis mėgstamos muzikos dar papildomas 2 valandas!

Acefast/T8-mint-green/3

Bluetooth 5.3

Acefast T8 palaiko Bluetooth 5.3, todėl mėgausitės belaidžių ausinių veikimu ir patikimu stabilumu mažas energijos suvartojimas. Be to, Bluetooth 5.3 užtikrina dar greitesnį duomenų perdavimą, todėl galite laisvai žiūrėti filmą ar žaisti arkadinius žaidimus. Universali programinė įranga leis jums dirbti su beveik bet kokiu įrenginiu.

Acefast/T8-mint-green/4

Aiškus ekranas

Acefast T8 belaidės ausinės turi trimatį LED ekraną, kuris informuos apie baterijos būseną ir skleis malonų garsą šviečia kraunant, todėl ausines lengvai rasite net naktį. Dėl modernaus dizaino T8 yra ne tik praktiškas prietaisas, bet ir puikiai atrodantis priedas. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą ir leiskite save nustebinti geru garsu.

Acefast/T8-mint-green/9

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 alfalfa purple
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (violetinės)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dė..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 lotus pink
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (rožinės)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jum..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 ice blue
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (mėlynos)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl i..
36.95€
Be mokesčių:36.95€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 bright black
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (juoda)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Ausinės suteiks jums aukštos kokybės garsą dėl int..
43.07€
Be mokesčių:43.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: T8 white moon
TWS Acefast T8 ausinės, Bluetooth 5.3, IPX4 (baltos)Klausykite savo mėgstamų melodijų su Acefast T8. Integruotų garsiakalbių dėka ausinės suteiks jums..
37.80€
Be mokesčių:37.80€
Į krepšelį