NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Kabeliai

Gamintojas: Budi Modelis: DC203A8
Budi 3-in-1 USB į Lightning/USB-C/Micro USB kabelis 2,4A, 1m, pintas (juodas)Kabelis turi Lightning, USB-C ir Micro USB jungtis, leidžiančias greitai įkrauti kelis įrenginius vienu metu. Jis išsiskiria 1 m ilgiu, o dėl aliuminio naudojimo yra atsparus pažeidimams. Be to, jungtys apsaugotos nuo oksidacijos, o aplinkai nekenksmingos medžiagos pasižymi didesniu atsparumu plyšimui...
4.55€
Be mokesčių:4.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Mcdodo Modelis: CA-0930
Trys viename USB į USB-C/Lightning/Micro USB laidas, Mcdodo CA-0930, 6A, 1,2 m (juodas)Dabar jums reikia tik vieno laido, kad galėtumėte įkrauti kelis įrenginius! Trys viename Mcdodo laidas aprūpintas 3 jungtimis – USB-C, Lightning ir microUSB, todėl vienu metu galėsite patogiai įkrauti net tris įrenginius. Jis siūlo greitą įkrovimą ir palaiko kelis greito įkrovimo standartus, taip pat užtikrina saugų naudojimą. Jis taip pat pasižymi patvariu ir nusidėvėjimui atspariu dizainu.Greitas įkrovimasNe..
7.73€
Be mokesčių:7.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Mcdodo Modelis: CA-3330
Trys viename USB į USB-C/Lightning/Micro USB kabelis, Mcdodo CA-3330, 1,2 m (juodas)Ar norite greitai ir nemokamai įkrauti įrangą? Su Mcdodo tai bus įmanoma! CA-3330 kabelis turi 3 išvesties prievadus, todėl vienu metu galėsite įkrauti keletą įrenginių! Be to, dėl apgalvoto dizaino jis bus labai patvarus ir tarnaus jums ilgus metus.Greitas įkrovimas ir puikus suderinamumasMcdodo CA-3330 laidas siūlo „trys viename“ sprendimą. Jis turi 3 išėjimus: USB-C, Lightning ir Micro USB, todėl yra ypač sude..
9.09€
Be mokesčių:9.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Mcdodo Modelis: CA-3570
Trys viename USB į USB-C/Lightning/Micro USB kabelis, Mcdodo CA-3570, 1,2 m (juodas)Ar norite greitai ir nemokamai įkrauti įrangą? Su Mcdodo tai bus įmanoma! CA-3570 kabelis turi 3 išvesties prievadus, todėl vienu metu galėsite įkrauti keletą įrenginių! Be to, dėl apgalvoto ir originalaus dizaino galėsite pabrėžti savo unikalų stilių.Puikus suderinamumasMcdodo laidą išskiria platus suderinamumas. Įrengtas trimis išėjimais – USB-C, Lightning ir Micro USB, leidžia vienu metu krauti kelis skirtingu..
7.08€
Be mokesčių:7.08€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CASS030003
Trys viename USB laidas „Baseus Flash“ serijaPatogiai įkraukite iki 3 įrenginių vienu metu. USB 3 viename kabelis Baseus Flash Series komplektuojamas su 3 jungtimis – USB-C, Lightning ir micro USB. Tai leidžia greitai įkrauti iki 100 W galios. Jis taip pat leidžia perkelti failus iki 480 Mbps greičiu (per USB-C/žaibo jungtį). Kartu jis yra itin patvarus ir užtikrina naudojimo saugumą.Greitas įkrovimasNebereikia laukti neribotą laiką, kol įrenginiai bus įkrauti. Baseus Flash Series laidas leidžia..
10.63€
Be mokesčių:10.63€
Į krepšelį
Modelis: USB-Lightning
Adapteris Micro USB-Lightning Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Extra Digital, EU..
1.82€
Be mokesčių:1.82€
Į krepšelį
Modelis: USB-Micro/USB-C
Adapteris skirtas įrenginių su USB C jungtimi įkrovimui bei duomenų perdavimui. Duomenų perdavimo greitis iki 480Mbit/s. Įkrovimo srovė iki 1.5A Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Extra Digital, EU..
1.82€
Be mokesčių:1.82€
Į krepšelį
Modelis: USB-Micro
Adapteris USB to Micro. Garantija: 24 mėn...
1.82€
Be mokesčių:1.82€
Į krepšelį
Modelis: USB-C/RJ45
USB 3.1 - RJ45 adapteris, skirtas prijungti kompiuterį prie tinklo naudojant USB-C jungtį. Palaiko USB 3.1 duomenų perdavimo spartą. Ypatybės: Paprasta naudoti. Nereikalinga papildoma programinė įranga - įjungus galima naudotis iškart. WiFi alternatyva. Galima naudotis internetu, kai nėra galimybės prisijungti prie tinklo WiFi ryšiu. Didelis duomenų perdavimo greitis užtikrina spartų naršymą, duomenų siuntimą. Mobilumas. Mažas ir lengvas adapteris patogiam nešiojimuisi. Suderinama su Mac ir Wi..
20.99€
Be mokesčių:20.99€
Į krepšelį
Modelis: USB-C/DVI
Adapteris USB-C - DVI. Ilgis: 15 cm Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Extra Digital, EU..
16.13€
Be mokesčių:16.13€
Į krepšelį
Modelis: USB-C/VGA
Su šiuo USB-C - VGA adapteriu prie kompiuterio USB-C prievado galėsite prijungti antrą monitorių, televizorių ar projektorių. Adapterio ilgis: 15 cm Garantija: 12 mėn. Gamintojas: Extra Digital, EU..
16.13€
Be mokesčių:16.13€
Į krepšelį
Gamintojas: AOHI Modelis: AOC-L003
AOHI AOC-L003 PVC USB-C į Lightning laidas (baltas)AOHI AOC-L003 laidas leis greitai ir saugiai atnaujinti įrenginio maitinimą. Jis palaiko PD greitojo įkrovimo protokolą ir išlaikė patvarumo testus, todėl tarnaus ilgai. Be to, jis yra sertifikuotas MFi ir veikia su „Apple“ prekės ženklo įrenginiais. Be to, tai leidžia perduoti duomenis 480 Mbps greičiu.Greitas įkrovimasSujungę su USB-C maitinimo įkrovikliu, kurio PD yra 18 vatų ar didesnis, per maždaug 30 minučių atnaujinsite savo iPhone galią ..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CATLWJ-A01
Greitas įkrovimasTungsten Gold greito įkrovimo duomenų kabelis yra kabelis, skirtas iPhone ir iPad, kuris palaiko Power Delivery greito įkrovimo sistemą iki 20 W ir yra suderinamas su PD18W įkrovikliais. Kabelis taip pat užtikrina greitą duomenų perdavimą iki 480 Mbps, todėl leidžia greitai papildyti bateriją ir taip pat greitai perduoti duomenis.Įtampos valdymasKabelie yra naujoviška mikroschema, kuri aptinka, koks įrenginys yra prijungtas prie jo. Jei telefone ar planšetiniame kompiuteryje nėr..
7.01€
Be mokesčių:7.01€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CAMJ010201
Baseus Bright Mirror 4 laidasSu USB-C 3-in-1 Baseus Bright Mirror 4 kabeliu galėsite greitai įkrauti nešiojamuosius kompiuterius, Apple įrenginius ir kitą įrangą. Kabelis taip pat leidžia perduoti duomenis (žaibas) iki 480 Mbps. Ištraukiama, kompaktiška konstrukcija garantuoja lengvą saugojimą ir transportavimą, o naudojami sprendimai apsaugo prijungtus įrenginius.Greitas įkrovimasNaudodami USB-C išvestį galite įkrauti nešiojamąjį kompiuterį iki 100 W galios. Tai reiškia, kad savo Apple Book Pro..
14.91€
Be mokesčių:14.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CALKLF-HG1
Dvipusis USB kabelisBaseus kabelio ilgis yra 200 cm, o maksimali išėjimo srovė yra 1,5 A. Kabelis užtikrina naudojimo patogumą ir aukštą funkcionalumą. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Jis buvo pagamintas iš nailono medžiagos, todėl nesipainioja. Kabelis leidžia įkrauti ir perkelti failus tarp įrenginių, kuriuose yra USB įvestis, ir Apple įrenginių, kuriuose yra „Lightning“ įvestis. Dvipusis USB kištukas apsaugo nuo netinkamos vietos..
4.61€
Be mokesčių:4.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CALKLF-G91
Dvipusis USB kabelisBaseus kabelio ilgis yra 100 cm, o maksimali išėjimo srovė – 2,4 A. Kabelis užtikrina patogumą ir aukštą funkcionalumą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgą gaminio patvarumą. Jis pagamintas iš nailono medžiagos, todėl nesipainioja. Kabelis leidžia įkrauti ir perkelti failus iš USB įrenginių į Apple įrenginius su Lightning įvestis ir atvirkščiai. Dvipusė USB jungtis apsaugo nuo netinkamo prijungimo prie lizdo. Aliuminio antgaliai, pintos movos ir ..
3.98€
Be mokesčių:3.98€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CALKLF-R91
USB Lightning kabelis„Baseus“ kabelio ilgis yra 300 cm, o maksimali išėjimo srovė – 2 A. Kabelis užtikrina patogumą ir aukštą funkcionalumą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgą gaminio patvarumą. Jis pagamintas iš nailono medžiagos, todėl nesipainioja. Kabelis leidžia įkrauti ir perkelti failus iš USB įrenginių į Apple įrenginius su žaibo įvestis ir atvirkščiai.ProduktoriusBaseusModelisCafule kabelisProdukto kodasCALKLF-R91MedžiagaNailonas, aliuminisJungtisUSB, žaib..
5.51€
Be mokesčių:5.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CALKLF-R09
USB Lightning kabelisBaseus kabelio ilgis yra 300 cm, o maksimali išėjimo srovė – 2 A. Kabelis užtikrina patogumą ir aukštą funkcionalumą. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgą gaminio patvarumą. Jis pagamintas iš nailono medžiagos, todėl nesipainioja. Kabelis leidžia įkrauti ir perkelti failus iš USB įrenginių į Apple įrenginius su žaibo įvestis ir atvirkščiai.ProduktoriusBaseusModelisCafule kabelis USBGaminio kodasCALKLF-R09td>MedžiagaNailonas, aliuminisJungtisUSB, ..
5.38€
Be mokesčių:5.38€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CATKLF-A91
Baseus Cafule kabelisBaseus Cafule yra aukštos kokybės USB – USB C tipo kabelis, skirtas duomenų perdavimui ir įrenginio įkrovimui. Dėl sustiprintos konstrukcijos jis padidino atsparumą lūžimui (papildoma kabelio apsauga prie kištuko, o storesnė pynė galima tik Cafule versijoje). Be to, konstrukcijoje buvo naudojamos medžiagos, sutvirtinančios kaiščių struktūrą (pvz., aliuminis).GamintojasBaseusModelisBaseus Cafule USB kabelis, skirtas Type-C 3A 0,5M raudona+juodaGaminio kodasCATKLF-A91MedžiagaT..
4.27€
Be mokesčių:4.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: CATKLF-GG1
Baseus USB-C laidasCafule laidas užtikrina greitą įkėlimą ir duomenų perdavimą. Dėl Power Delivery 2.0 ir Quick Charge 3.0 technologijos laidas gali labai greitai įkrauti įrenginius su šiomis technologijomis, pvz., nešiojamus kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Naudojamas USB-C kištukas leidžia prijungti praktiškai visus įrenginius su USB tipo C prievadu. Aliuminio antgalių ir nailono pynimo naudojimas užtikrina ilgą priedo patvarumą.ProduktoriusBaseusModelisCafule..
4.36€
Be mokesčių:4.36€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 588 (30 Puslapių)
Prekių filtras