NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išorinė baterija Acefast M1 Sparkling Series 10000mAh 30W (žalia)

Išorinė baterija Acefast M1 Sparkling Series 10000mAh 30W (žalia)
Nauja
Išorinė baterija Acefast M1 Sparkling Series 10000mAh 30W (žalia)
20.00€
Be mokesčių: 20.00€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: M1 mountain mist

Išorinė baterija Acefast M1 Sparkling Series, 10000mAh, 30W (žalia)

Ieškote patogaus maitinimo bloko, kuris vienu metu papildytų kelių įrenginių energiją? Turime jums kažką papildomo! Acefast M1 powerbank – akį džiuginantis įrenginys, kurio talpa net 10 000 mAh! Jis palaiko greito įkrovimo protokolus ir yra perpus greitesnis nei tradiciniai maitinimo blokai. Jame yra USB-C ir USB-A prievadai, kurių bendra išėjimo galia yra 30 vatų. Jis pasižymi išskirtiniu dizainu, kompaktišku dydžiu ir daugybe saugos funkcijų, skirtų apsaugoti įkraunamą įrangą.

Sutrumpina įkrovimo laiką

Dabar nelauksite be galo ilgai, kol jūsų įrenginiai baigs įkrauti. Acefast M1 turi 2 greito įkrovimo prievadus: USB-C ir USB-A, palaikančius populiarius protokolus, tokius kaip QC 3.0, QC4+, AFC, FCP, SCP arba PD 2.0 ir 3.0. Tai reiškia, kad prireiks tik 1,5 valandos, kol papildysite savo „iPhone 14 Pro Max“ – perpus mažiau nei įprasto maitinimo šaltinio.

Apsaugo jūsų įrenginius

Jums nereikia jaudintis dėl savo įrenginius! „Acefast M1 powerbank“ palaiko greitojo įkrovimo protokolus ir automatiškai atpažįsta prie jo prijungtą įrangą, todėl reguliuoja galią, kuria gali būti įkraunama. Toks sprendimas apsaugo nuo baterijų perkaitimo ir perkrovimo. Be to, M1 turi daugybę saugos funkcijų, skirtų apsaugoti įrangą nuo elektros pavojų, pvz., trumpojo jungimo, viršsrovių ir kt.

Mažas dydis – didelės galimybės

M1 Sparkling serijoje yra 10 000 mAh talpos baterija, o ją nesunkiai papildysite komplekte esančiu USB-C laidu. Gaminys yra itin lengvas ir 35 % mažesnis nei iPhone 14 Pro Max, vadinasi, tilps net į kišenę! Jis atitinka visus aviacijos standartus, todėl gali lydėti bet kurioje kelionėje. Informacija apie akumuliatoriaus būseną suteiks jums lengvai skaitomą futuristinį LED ekraną.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras