NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (violetinė)

Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (violetinė)
Nauja
Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series 20000mAh 30W (violetinė)
26.82€
Be mokesčių: 26.82€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: M2 alfalala purple

Išorinė baterija Acefast M2 Sparkling Series, 20000mAh, 30W (violetinė)

Ieškote patogaus maitinimo bloko, kuris vienu metu papildytų kelių įrenginių energiją? Turime jums kažką papildomo! Acefast M2 powerbank – akį džiuginantis įrenginys, kurio talpa net 20 000 mAh! Jis palaiko greito įkrovimo protokolus ir yra perpus greitesnis nei tradiciniai maitinimo blokai. Jame yra USB-C ir USB-A įvestis, kurios bendra išėjimo galia yra 30 vatų. Jis pasižymi išskirtiniu dizainu, kompaktišku dydžiu ir daugybe saugos funkcijų, skirtų apsaugoti įkraunamą įrangą.

Sutrumpina įkrovimo laiką

Dabar nelauksite be galo ilgai, kol jūsų įrenginiai baigs įkrauti. Acefast M2 turi 2 greito įkrovimo prievadus: USB-C ir USB-A, palaikančius populiarius protokolus, tokius kaip QC 3.0, QC4+, AFC, FCP, SCP arba PD 2.0 ir 3.0. Tai reiškia, kad „iPhone 14 Pro Max“ papildymas užtruks tik 1,5 valandos – perpus mažiau nei tradicinio maitinimo šaltinio.

Apsaugo jūsų įrenginius

Jums nereikia jaudintis dėl savo įrenginių saugumo! „Acefast M2 powerbank“ palaiko greitojo įkrovimo protokolus ir automatiškai atpažįsta prie jo prijungtą įrangą, todėl reguliuoja galią, kuria gali būti įkraunama. Toks sprendimas apsaugo nuo baterijų perkaitimo ir perkrovimo. Be to, M2 turi daugybę saugos funkcijų, skirtų apsaugoti įrangą nuo elektros pavojų, pvz., trumpojo jungimo, viršsrovių ir kt.

Mažas dydis – puikios galimybės

M2 Sparkling serijoje yra 20 000 mAh talpos baterija, kurią galite lengvai papildyti komplekte esantis USB-C laidas. Gaminys yra itin lengvas ir 35 % mažesnis nei iPhone 14 Pro Max, vadinasi, tilps net į kišenę! Jis atitinka visus aviacijos standartus, todėl gali lydėti bet kurioje kelionėje. Informacija apie akumuliatoriaus būseną suteiks jums lengvai skaitomą futuristinį LED ekraną.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras