NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Laidinės ausinės 1MORE Piston Fit (sidabrinės)

Laidinės ausinės 1MORE Piston Fit (sidabrinės)
Laidinės ausinės 1MORE Piston Fit (sidabrinės)
7.34€
Be mokesčių: 7.34€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: E1009-Silver
  • Prekės kodas: 47353

1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (sidabrinės)

Išgirskite dar daugiau su 1MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į naudojimo patogumą. Dviejų sluoksnių kompozicinė diafragma yra atsakinga už natūralų ir sodriai detalų garsą, o įmontuotas mikrofonas leidžia lengvai skambinti. Į kabelį integruotas nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti. Papildomas privalumas – unikalus dizainas, kurio dėka ausinės puikiai papildys beveik bet kokį stilių.

Nauja muzikinė patirtis

„Piston Fit“ ausinėse yra dviejų sluoksnių kompozitinė titano diafragma, užtikrinanti gausiai detalų ir dinamišką ritmo efektą. Tai leidžia pakelti savo muzikinę patirtį į naują lygį ir išgirsti kiekvieną mėgstamų dainų detalę.

Netrukdomi pokalbiai

Nenuleiskite ryšio su savo artimaisiais, net kai esate itin perpildytoje vietoje, pavyzdžiui, prekybos centre ar geležinkelio stotyje. 1MORE prekės ženklo ausinėse yra aukščiausios klasės mikrofonas, kuris tiksliai įrašys jūsų balsą ir leis kalbėti be trukdžių bet kokiomis aplinkybėmis.

Patogus valdymas

Nebereikia kaskart griebtis išmaniojo telefono, kai norite atsiliepti arba atmesti įeinantį skambutį arba tvarkyti muzikos grotuvą. Į kabelį integruotas nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti, o mygtuko veikimo laikas siekia daugiau nei 100 000 paspaudimų. Taigi galite būti tikri, kad 1MORE ausinės jums tarnaus ilgai.

Platus suderinamumas

1 MORE ausinėse yra 3,5 mm jungtis, todėl jos išsiskiria plačiu suderinamumu. Sėkmingai prijungsite juos prie daugumos nešiojamų skaitmeninių įrenginių, tokių kaip Android pagrįsti išmanieji telefonai, iPod ir iPad. Galimybių tikrai daug!

Atsargus meistriškumas

Tvarka Kad ausinės geriau tilptų į ausies kanalą, priekinė akustinė kamera buvo sukurta atsižvelgiant į ausies dizainą ir pasvirusi 45° kampu. Kabelis pagamintas iš patvarių ir pažeidimams atsparių medžiagų. Taip pat vertas dėmesio stilingas dizainas, kuris patiks beveik visiems vartotojams.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Kaklo ausinės 1MORE Omthing airfree (raudonos)
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: EO008-Red
1MORE Omthing Airfree Lace (raudonos) laidinės ausinėsUžtikrinkite patogumą klausantis muzikos. 1MORE Airfree Lace ausinės turi 10 milimetrų tvarkykle..
12.41€
Be mokesčių:12.41€
Teirautis
Laidinės ausinės 1MORE Quad Driver
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1010-Black
1MORE „Quad Driver“ laidinės ausinėsDžiaukitės tikrovišku ir aiškiu garsu bet kur. 1MORE Quad Driver į ausis įdedamos ausinės turi 4 tvarkykles, užtik..
121.14€
Be mokesčių:121.14€
Teirautis
Laidinės ausinės 1MORE Triple-Driver (auksinės)
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1001-Gold
1MORE trigubos tvarkyklės laidinės ausinės (auksinės)Iš naujo įsimylėkite muziką. „Triple-Driver by 1MORE“ yra pirmosios pasaulyje ausinės, gavusios T..
64.09€
Be mokesčių:64.09€
Teirautis
Laidinės ausinės 1MORE Piston Fit (pilkos)
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1009-Gray
1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (pilkos)Išgirskite dar daugiau su 1MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į naudojimo..
5.96€
Be mokesčių:5.96€
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1009-Blue
1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (mėlynos spalvos)Išgirskite dar daugiau su 1 MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į..
7.81€
Be mokesčių:7.81€
Į krepšelį