NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Laidinės ausinės 1MORE Quad Driver

Laidinės ausinės 1MORE Quad Driver
Teirautis
Laidinės ausinės 1MORE Quad Driver
121.14€
Be mokesčių: 121.14€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: E1010-Black

1MORE „Quad Driver“ laidinės ausinės

Džiaukitės tikrovišku ir aiškiu garsu bet kur. 1MORE Quad Driver į ausis įdedamos ausinės turi 4 tvarkykles, užtikrinančias neprilygstamą klausymosi patirtį. Dėl didelio jautrumo ir mažo iškraipymo iš naujo įvertinsite savo mėgstamas melodijas. Kabelyje integruotas nuotolinio valdymo pultas leis efektyviai valdyti įrangą, o aukščiausios klasės mikrofono dėka galėsite skambinti be jokių problemų. Rafinuotas ausinių dizainas užtikrina patogų naudojimą.

Išskirtinis garsas

Perkelkite save į muzikos pasaulį su 1MORE. „Quad Driver“ ausinėse yra 4 aukščiausios klasės tvarkyklės, kurios suteikia sodrių detalių ir krištolo skaidrumo garsą. Ar esate rokenrolo mylėtojas? Ar vertinate originalius garsus? Galbūt orientuojatės į vokalo sluoksniavimą? Nesvarbu, koks jūsų skonis, „Quad Driver“ išryškins geriausius iš bet kurios dainos! Aukštos kokybės garsą patvirtina Hi-Res Audio sertifikatas.

Nepertraukiami pokalbiai

„Quad Driver“ ausinėse yra aukščiausios klasės MEMS mikrofonas, kuris tiksliai įrašys jūsų balsą net nepalankiomis sąlygomis ir itin perpildytose vietose. Atsisakykite nerimo, kad pašnekovas jūsų negirdės, ir laisvai kalbėkitės su artimaisiais.

Nuotolinio valdymo pultas

Kabelyje integruotas nuotolinio valdymo pultas leis patogiai atsiliepti, palaikyti ir atmesti įeinančius skambučius, taip pat valdyti muzikos grotuvą. „Android“ pagrindu veikiančiuose telefonuose taip pat galima reguliuoti garsumo lygį. Sužinokite, kaip tai patogu!

Apgalvotas dizainas

Ačiū Dėl ergonomiško dizaino ausinės puikiai guli ausyse, nesukeldamos diskomforto. Įranga pagaminta iš kokybiškų medžiagų, tokių kaip orlaivių aliuminis, todėl yra itin patvari ir garantuoja aukštą garso kokybę. Taip pat vertas dėmesio stilingas ir klasikinis dizainas, kuris pradžiugins daugumą vartotojų.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1001-Gold
1MORE trigubos tvarkyklės laidinės ausinės (auksinės)Iš naujo įsimylėkite muziką. „Triple-Driver by 1MORE“ yra pirmosios pasaulyje ausinės, gavusios T..
69.17€
Be mokesčių:69.17€
Į krepšelį
Laidinės ausinės 1MORE Piston Fit (pilkos)
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1009-Gray
1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (pilkos)Išgirskite dar daugiau su 1MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į naudojimo..
5.96€
Be mokesčių:5.96€
Teirautis
Kaklo ausinės 1MORE Omthing airfree (juodos)
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: EO008-Black
1MORE Omthing Airfree Lace laidinės ausinės (juodos)Užtikrinkite patogumą klausantis muzikos. 1MORE Airfree Lace ausinės turi 10 milimetrų tvarkykles,..
12.72€
Be mokesčių:12.72€
Teirautis
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1009-Silver
1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (sidabrinės)Išgirskite dar daugiau su 1MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į naudo..
6.96€
Be mokesčių:6.96€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: E1009-Blue
1MORE „Piston Fit“ laidinės ausinės (mėlynos spalvos)Išgirskite dar daugiau su 1 MORE ausinėmis! „Piston Fit“ gaminami itin atsargiai, atsižvelgiant į..
7.57€
Be mokesčių:7.57€
Į krepšelį