NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Laidinės ausinės 1MORE Triple-Driver (auksinės)

Laidinės ausinės 1MORE Triple-Driver (auksinės)
Laidinės ausinės 1MORE Triple-Driver (auksinės)
74.55€
Be mokesčių: 74.55€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: 1MORE
  • Modelis: E1001-Gold

1MORE trigubos tvarkyklės laidinės ausinės (auksinės)

Iš naujo įsimylėkite muziką. „Triple-Driver by 1MORE“ yra pirmosios pasaulyje ausinės, gavusios THX sertifikatą. Juose yra net trys tvarkyklės, kurios suteikia nuostabią klausymosi patirtį. Aukštą garso kokybę patvirtina ir Hi-Res Audio sertifikatas. Dėl ergonomiško dizaino ir nuotolinio valdymo pulto 1MORE gaminį naudoti itin patogu. Aukštos klasės mikrofonas leidžia laisvai kalbėti.

Atsargiai patobulintas dizainas

Triple-Driver projektavimo procese dalyvavo specialistai, kurių dėka buvo pasiektas išskirtinis garso efektas. Ausinėse yra trys tvarkyklės, kurios užtikrina tikrovišką ir sodriai detalų garsą. Naudotas sprendimas taip pat leido sumažinti iškraipymus. Aukštą garso klasę patvirtina Hi-Res Audio sertifikatas.

Aukšta kokybė mikrofonas

Triple-Driver ausinėse yra MEMS mikrofonas, kuris tiksliai fiksuoja garsus. Pridėję jį prie veido, galėsite patogiai skambinti nekeldami mikrofono prie burnos.

Nuotolinio valdymo pultas

Su kabeliu integruotu nuotolinio valdymo pultu galite patogiai valdyti gaunamus skambučius ir muzikos grotuvą. Jei naudojate „Android“ pagrįstą įrenginį, papildomai įgysite galimybę reguliuoti garsumo lygį.

Tvirtos ir stilingos

Kuriant „Triple-Driver“ ausines daugiausia dėmesio buvo skiriama ne tik funkcionalumui ir naudojimo patogumui, bet ir patvarumui. Apkaustai yra pagaminti iš tvirtos PET medžiagos, taip pat iš kosmoso medžiagos, kuri yra itin lengva. Be to, ausinės išsiskiria subtiliu blizgesiu, todėl atrodo itin stilingai ir puikiai papildo įvairius stilius.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras