NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Magnetinis kabelio rinkinys AOHI AOC-L011 USB-C į Lightning, USB-C į USB-C, 240W, 2.4m (geltonas)

Magnetinis kabelio rinkinys AOHI AOC-L011 USB-C į Lightning, USB-C į USB-C, 240W, 2.4m (geltonas)
Nauja
Magnetinis kabelio rinkinys AOHI AOC-L011 USB-C į Lightning, USB-C į USB-C, 240W, 2.4m (geltonas)
46.50€
Be mokesčių: 46.50€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: AOHI
  • Modelis: AOC-L011

Kabelių rinkinys AOHI AOC-L011, 1x USB-C prie USB-C, 1x USB-C į Lightning, 240W, PD 3.1 (geltonas)

AOHI AOC-L011 pravers kasdien. Turėdami keletą skirtingo ilgio laidų, šį rinkinį sėkmingai naudosite namuose, darbe, keliaudami automobiliu, traukiniu ir pan. Pakuotėje, be kita ko, rasite 2 trumpus laidus (USB-C į USB-C ir USB-C į Lightning), ilginamąjį ir spiralinį laidą. Jų pagalba greitai įkrausite įvairių tipų įrenginius. Tuo tarpu apgalvotas dizainas užtikrina saugų naudojimą. Produktas taip pat leidžia perkelti failus 480 Mbps greičiu. Be to, tvirta konstrukcija garantuoja atsparumą dilimui.

AOHi/AOC-L011/2

Greitas įkrovimas

Nebereikia laukti neribotą laiką, kad atnaujintumėte įrenginio maitinimą. USB-C į USB-C laidas siūlo 240 vatų galią ir palaiko PD 3.1 greitojo įkrovimo protokolą. Dėl to 14" MacBook Pro galite įkrauti iki 76% per maždaug 30 minučių. Kita vertus, USB-C to Lightning laidas leidžia įkrauti 3 kartus greičiau nei kiti įkrovikliai – jis atnaujins iPhone 14 energiją. iki 60 % per 30 min.

AOHi/AOC-L011/5

Saugu naudoti

Greitai įkraukite įrangą ir nesijaudinkite, kad galite sugadinti įrangą. AOHI AOC-L011 yra MFI sertifikuotas greitam ir saugiam Apple prekės ženklo įrenginių įkrovimui. Savo ruožtu išmanusis E-Marker lustas apsaugo prijungtą įrenginį nuo pažeidimų.

AOHi/AOC-L011/4

Apgalvotas, tvirtas dizainas

Kabelis buvo sukurtas atsižvelgiant į detales. Aliuminio ir metalo naudojimas užtikrina atsparumą oksidacijai, o PU plastiko apdaila suteikia lankstumo ir neleidžia gaminiui susipainioti. Be to, spalvos indikatorius informuos apie įkrovimą greitis (geltona – greitas įkrovimas, mėlynas – standartinis įkrovimas, mėlynas – nuolatinis įkrovimas).

AOHi/AOC-L011/3

Platus suderinamumas

Su keliais prieinamais prievadais AOHI AOC-L011 yra suderinamas su daugybe įrenginių. USB-C prie „Lightning“ laidą prijungsite prie tokių įrenginių kaip „iPhone“, „iPad“ ir „AirPods“ ausinės. Kita vertus, USB-C į USB-C laidas veikia su „MacBook“, nešiojamaisiais kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ir „Nintendo Switch“.

AOHi/AOC-L011/1

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras