NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Tinklo įkroviklis Acefast A45 2xUSB-C 1xUSB-A 65W PD (žalias)

Tinklo įkroviklis Acefast A45 2xUSB-C 1xUSB-A 65W PD (žalias)
Tinklo įkroviklis Acefast A45 2xUSB-C 1xUSB-A 65W PD (žalias)
18.44€
Be mokesčių: 18.44€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: A45 Mountain mist
  • Prekės kodas: 48666

Acefast A45 tinklo įkroviklis, 2x USB-C, 1xUSB-A, 65W PD (žalias)

Ieškote įkroviklio, kuris leistų akimirksniu įkrauti kelis įrenginius vienu metu? Acefast A45 maitinimo įkroviklis bus puikus pasirinkimas! Jis siūlo iki 65 W įkrovimo galią ir palaiko kelis greito įkrovimo standartus. Taip pat naudojama pažangi GaN3 technologija. Turi iki 3 USB prievadų – 2x USB-C ir USB-A, o kelių lygių apsauga garantuoja saugų naudojimą. Lengvas ir nešiojamas dizainas kartu su skaidriu dizainu pradžiugins daugelį vartotojų.

Acefast/A45-Mountain-mist/7

Greitas ir efektyvus įkrovimas

Nebereikia laukti neribotam laikui, kad jūsų išmanusis telefonas vėl būtų paruoštas naudoti! Įkroviklis leidžia įkrauti iki 65 W galios. Jis taip pat palaiko daugybę greito įkrovimo standartų, tokių kaip PD3.0, QC4.0+ arba AFC. Dėl to telefono įkrovimas užtruks vos kelias akimirkas! Be to, įkroviklyje taip pat naudojama naujoviška GaN3 technologija, kuri, be kita ko, užtikrina didesnį efektyvumą.

Acefast/A45-Mountain-mist/3

Vienas įkroviklis visiems įrenginiams

Dabar jums reikia tik vieno įkroviklio, kad galėtumėte įkrauti kelis įrenginius! Acefast įkroviklis pasižymi plačiu suderinamumu, todėl jį galite naudoti norėdami įkrauti įvairius įrenginius. Jį galite naudoti Apple, Huawei ar Samsung išmaniesiems telefonams įkrauti. Jis taip pat gali būti naudojamas belaidėms ausinėms, planšetiniams kompiuteriams ir net nešiojamiesiems kompiuteriams maitinti! Be to, jame yra 3 USB prievadai, todėl vienu metu galite įkrauti kelis įrenginius.

Acefast/A45-Mountain-mist/5

Patikima apsauga

Susirūpinęs sugadinote įrenginį kraunant? Nebūk! Daugiapakopė apsauga užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Įkroviklis efektyviai apsaugo nuo viršsrovių, viršįtampių, perkrovimo, trumpųjų jungimų ar elektromagnetinių laukų ir kt. Išmani temperatūros valdymo technologija neleidžia įrenginiui perkaisti.

Acefast/A45-Mountain-mist/6

Nešiokitės su savimi visur

Lengvas ir kompaktiškas įkroviklio dizainas reiškia, kad galite visada turėkite po ranka! Galite lengvai susidėti jį kuprinėje, krepšyje ar net kišenėje ir pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte. Įkroviklis stebina ne tik momentiniu ir saugiu įkrovimu, bet ir neįprastu dizainu. Skaidrus, spalvingas dizainas tikrai patrauks daugelio vartotojų dėmesį.

Acefast/A45-Mountain-mist/1

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Acefast Modelis: A45 Purple alfalfa
Acefast A45 tinklo įkroviklis, 2x USB-C, 1xUSB-A, 65W PD (violetinis)Ieškote įkroviklio, kuris leistų akimirksniu įkrauti kelis įrenginius vienu metu?..
18.44€
Be mokesčių:18.44€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: A45 Cherry blossom
Acefast A45 tinklo įkroviklis, 2 x USB-C, 1 x USB-A, 65 W PD (rožinis)Ieškote įkroviklio, kuris leistų akimirksniu įkrauti kelis įrenginius vienu metu..
30.21€
Be mokesčių:30.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: A45 Noble jade
Acefast A45 tinklo įkroviklis, 2x USB-C, 1xUSB-A, 65W PD (pilkas)Ieškote įkroviklio, kuris leistų akimirksniu įkrauti kelis įrenginius vienu metu? Ace..
30.21€
Be mokesčių:30.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: A41 white
Acefast A41 tinklo įkroviklis, 2 x USB-C + USB, GaN 65 W (baltas)Vienu metu įkraukite iki 3 įrenginių ir sutaupykite laiko. Acefast A41 įkroviklis tur..
25.57€
Be mokesčių:25.57€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: A41 black
Acefast A41 tinklo įkroviklis, 2 x USB-C + USB, GaN 65 W (juodas)Įkraukite iki 3 įrenginių vienu metu ir sutaupykite laiko. Acefast A41 įkroviklis tur..
21.03€
Be mokesčių:21.03€
Į krepšelį