NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

USB laidas į Lightining Acefast C2-02 MFi 2,4A 1.2m (juodas)

USB laidas į Lightining Acefast C2-02  MFi  2,4A  1.2m (juodas)
USB laidas į Lightining Acefast C2-02 MFi 2,4A 1.2m (juodas)
8.40€
Be mokesčių: 8.40€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: C2-02 black
  • Prekės kodas: 48678

Kabelis USB į Lightning Acefast C2-02 1,2 m (juodas)

Ieškote patikimo laido, kuris leistų saugiai įkrauti įrenginius ir greitai perkelti duomenis? Acefast yra patikimas sprendimas! Su USB prie Lightning jungtimis jis suderinamas su Apple įrenginiais. Jis palaiko maksimalią 2,4A srovę, o įmontuotas lustas leidžia reguliuoti atskirų įrenginių srovę, apsaugant juos nuo perkrovimo ir maitinimo šuolių. Kabelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių atsparumą ekstremalioms temperatūroms, tempimui, susipainiojimui ir kt., garantuojantį jo ilgaamžiškumą. Kabelis yra elegantiškos juodos spalvos, jo ilgis yra 1,2 metro. Dabar galite patogiai ir saugiai įkrauti visus savo įrenginius.

Acefast/C2-02-black/4

Greitas ir saugus įkrovimas

Kabelis skirtas greitam įkrovimui, palaiko maksimalią 2,4 A srovę. Tai žymiai sumažina įkrovimo laiką. Produktas gavo įvairius sertifikatus, patvirtinančius jo saugumą, įskaitant MFI sertifikatą, kuris garantuoja suderinamumą su Apple standartais. Aukštos kokybės konstrukcija ir originalus Apple lustas užtikrina saugų iPhone ir kitų įrenginių įkrovimą.

Acefast/C2-02-black/5

Tvirta konstrukcija

Kabelis pagamintas iš silikono, kuris yra ne tik ekologiškas bet ir suteikia malonų prisilietimą. Jo lanksti struktūra neleidžia susipainioti ir yra atspari tempimui ir lenkimui. Jungtys pagamintos iš aukštos kokybės cinko lydinio, užtikrinančios ilgaamžiškumą. Acefast kabelis yra ilgalaikė investicija!

 Acefast/C2-02-black/6

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Acefast Modelis: C4-03 black
USB-C į USB-C laidas Acefast C4-03 100W 2m (juodas)Ieškote patikimo laido, leidžiančio greitai įkrauti nešiojamuosius kompiuterius, telefonus ir kitą ..
5.38€
Be mokesčių:5.38€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: C2-04 black
Acefast C2-04 1,2 m USB į USB-C laidas (juodas)Ieškote patikimo laido, kuriuo galėtumėte saugiai įkrauti įrenginius ir greitai perkelti duomenis? Acef..
4.49€
Be mokesčių:4.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: C2-03 black
Kabelis USB-C į USB-C Acefast C2-03 1.2 m (juodas)Ieškote patikimo laido, kuris leistų saugiai įkrauti įrenginius ir greitai perkelti duomenis? Acefas..
4.92€
Be mokesčių:4.92€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: C2-01 black
Kabelis USB-C į Lightning Acefast C2-01 1.2 m (juodas)Ieškote patikimo laido, leidžiančio saugiai įkrauti įrenginius ir greitai perkelti duomenis? Ace..
9.71€
Be mokesčių:9.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Acefast Modelis: C3-02 black
USB laidas į Lightning Acefast C3-02 1,2 m (juodas)Jūsų įrenginių saugumas yra mūsų prioritetas! „Acefast“ laidas, skirtas greito įkrovimo įrenginiams..
10.86€
Be mokesčių:10.86€
Į krepšelį