NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

USB laidas į Lightining Acefast C3-02 MFi 2,4A 1.2m (juodas)

USB laidas į Lightining Acefast C3-02  MFi  2,4A 1.2m (juodas)
Nauja
USB laidas į Lightining Acefast C3-02 MFi 2,4A 1.2m (juodas)
8.64€
Be mokesčių: 8.64€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Acefast
  • Modelis: C3-02 black

USB laidas į Lightning Acefast C3-02 1,2 m (juodas)

Jūsų įrenginių saugumas yra mūsų prioritetas! „Acefast“ laidas, skirtas greito įkrovimo įrenginiams, palaiko 2,4 A srovę, leidžiančią visiškai įkrauti „iPhone 13 Pro“ vos per 2 valandas. Kabelis buvo pažymėtas serija sertifikatų, patvirtinančių jo saugumą, įskaitant MFI, kuris garantuoja atitiktį Apple standartams. Gaminys išsiskiria plačiu suderinamumu su įrenginiais ir maitinimo šaltiniais. Visa tai užtikrina, kad galėsite įkrauti savo įrenginius nesijaudindami dėl perkaitimo, perkrovimo, trumpojo jungimo ar maitinimo šuolių. Kabelis pasižymi tvirta konstrukcija, todėl jis atsparus lenkimui, traukimui ir susipainiojimui, užtikrinant ilgaamžiškumą. Su jo pagalba taip pat galite perkelti duomenis 480 Mbps greičiu.

Acefast/C3-02-black/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras