NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Vaizdo durų skambutis Arenti VBELL1 3MP 2K

Vaizdo durų skambutis Arenti VBELL1 3MP 2K
Vaizdo durų skambutis Arenti VBELL1 3MP 2K
66.99€
Be mokesčių: 66.99€
 • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
 • Gamintojas: Arenti
 • Modelis: VBELL1

Arenti VBELL1 3MP 2K vaizdo domofonas

Arenti vaizdo domofonas yra modernus sprendimas, leidžiantis patogiai ir efektyviai stebėti įėjimą į namus ar biurą. Dėl pažangių technologijų ir tvirto dizaino jausitės saugūs, bet kuriuo metu matydami, kas vyksta nuosavybėje. Įrenginys garantuoja puikią vaizdo kokybę bet kokiomis sąlygomis ir turi platų žiūrėjimo kampą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti jį prie telefono, kad galėtumėte greitai pasiekti vaizdo įrašus. Produktas palaiko dvipusį garsą, veikia su iOS ir Android, veikia belaidžiu ryšiu ir turi IP65 reitingą. Produktas yra 2021 m. „Red Dot Award“ – prestižinio dizaino apdovanojimo – laureatas.

Arenti/VBELL1/9

Nepraleisite nė vienos detalės

Įrenginyje yra vaizdo jutiklis su efektyviais pikseliais, kurie leidžia gauti aiškius ir detalius vaizdus. Jis taip pat turi dienos/nakties režimą, kuris automatiškai prisitaiko prie apšvietimo sąlygų. Tai reiškia, kad vaizdo domofonas leis tiksliai matyti, kas stovi kitoje kameros pusėje, ir pagaliau jaustis visiškai saugiai. Įrenginio objektyvas suteikia 130° žiūrėjimo kampą, todėl vaizdo domofono monitorius dar didesnis plotas, todėl matysite ir ne tiesiai prie domofono stovinčius žmones. Visada būsite tikri, ką į savo namus įleisite.

 Arenti/VBELL1/4

Praneša apie kiekvieną lankytoją

Arenti vaizdo domofonas naudoja išmanųjį jutiklį, kuris automatiškai siunčia pranešimą į jūsų telefoną, kai aptinka žmogaus judėjimą. Ar lauki ko nors? O gal lankytojų nesitikite? Dabar nė vienas apsilankymas nepraleis jūsų dėmesio! Negana to, įrenginys veikia su iOS ir Android, todėl net ir nebūdami namuose galite matyti, kas vyksta netoliese. Be to, įrenginys siūlo galimybę įrašyti filmuotą medžiagą į SD kortelę (iki 256 GB) arba debesyje, kurią galėsite peržiūrėti bet kada ir bet kur. Jei šalia jūsų namų vyksta kažkas trikdančio, su „Arenti“ galite tai įrašyti!

Arenti/VBELL1/3

Dviejų krypčių garso palaikymas

Įrenginyje yra integruotas mikrofonas ir garsiakalbis, leidžiantis vartotojui bendrauti su žmonėmis, esančiais fotoaparato diapazone. Pasisveikinkite su kurjeriu arba paskambinkite vaikams, kai jie ką nors pamiršta išeidami iš namų. Jei įvyks nepageidaujamas apsilankymas ir kas nors norės sugadinti jūsų vaizdo domofoną, iškart gausite pranešimą į savo telefoną. Taip galite būti greitesni ir atbaidyti nepageidaujamą lankytoją.

Arenti/VBELL1/7

Patikimas veikimas ir tvirtas dizainas

Vaizdo domofoną maitina 6700 mAh baterija, kuri leidžia veikti maždaug 6 mėnesius budėjimo režimu arba 3–6 mėnesius su 5 10 aktyvavimų per dieną. Vienu įkrovimu galėsite visiškai valdyti beveik pusę metų. Vaizdo telefono apsaugos laipsnis siekia net IP65, todėl jis puikiai susidoros bet kokiomis oro sąlygomis. Stiprus lietus ar šalčio temperatūra? Neišeidami iš šiltų namų greitai sužinosite, kas jus aplankė.

Arenti/VBELL1/1

Bezprzewodowa praca

Arenti wykorzystuje sieć be przewodową 2,4 GHz ir współpracuje z systemami iOS arba Android. Co więcej, wspiera Amazon Alexa ir Google Assistant, co oznacza, że możesz wygodnie obsłużyć swój wideodomofon za pomocą komend głosowych. Instalacja urządzenia jest niezwykle łatwa i nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania — możesz umieścić go w dowolnym miejscu! Ty decydujesz!

Arenti/VBELL1/2

Komplekte

 • Fotoaparatas
 • Belaidis skambutis ir jo baterija
 • Laikiklis
 • 3M lipdukas
 • Adapteris
 • Kabelis
 • Varžtų paketas
 • L atsuktuvas
 • Įspėjamasis lipdukas
 • Naudojimo instrukcijos

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
IP domofono monitorius 7 colių, baltas Dahua VTH2421FW
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: VTH2421FW
Trumpas aprašymas: IP Vaizdo telefonspynės spalvotas monitorius LCD liečiamu ekranu baltos spalvos, 1024x600, galima integruoti 32 DAHUA IP kameras, H..
205.70€
Be mokesčių:205.70€
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: VTH2421FW-P
Trumpas aprašymas: IP Vaizdo telefonspynės spalvotas monitorius LCD liečiamu ekranu baltos spalvos, 1024 x 600, galima integruoti 32 DAHUA IP kameras,..
220.22€
Be mokesčių:220.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Dahua Modelis: VTH2421FB-P
Trumpas aprašymas: IP Vaizdo telefonspynės spalvotas monitorius LCD liečiamu ekranu juodos spalvos, 1024 x 600, galima integruoti 32 DAHUA IP kameras,..
220.22€
Be mokesčių:220.22€
Į krepšelį
IP domofono monitorius su WIFI 7 colių, juodas Dahua VTH5221D-S2
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: VTH5221D-S2
Trumpas aprašymas: IP Vaizdo telefonspynės spalvotas monitorius LCD liečiamu ekranu 7“ 1024x600, intergruotas WIFI tinklas, Micro SD kortelės prievada..
284.35€
Be mokesčių:284.35€
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: VTH5221DW-S2
Trumpas aprašymas: IP Vaizdo telefonspynės spalvotas monitorius LCD liečiamu ekranu 7“ 1024x600, intergruotas WIFI tinklas, Micro SD kortelės prievada..
284.35€
Be mokesčių:284.35€
Į krepšelį