NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Tessan

Gamintojas: Tessan Modelis: TS-301
TESSAN maitinimo juostelė TS-301Patogiai maitinkite pagrindinius įrenginius ir lengvai tvarkykite stalą. TESSAN TS-301 maitinimo juostelėje yra 3 kintamosios srovės lizdai ir 3 USB-A prievadai, todėl vienu metu prie jo galite prijungti iki 6 įrenginių. Jis taip pat išsiskiria kompaktišku dizainu – neužims per daug vietos ant jūsų stalo, o jo transportavimas nesukels problemų. Taip pat turite galimybę priklijuoti jį prie pasirinkto paviršiaus 3M juosta.Prijunkite iki 6 įrenginių vienu metuNorite ..
13.43€
Be mokesčių:13.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Tessan Modelis: TS-306
TESSAN maitinimo juostelė TS-306Įsigykite maitinimo laido, kuris puikiai tiks namuose, biure ir kt. TESSAN TS-306 siūlo iki 6 kintamosios srovės lizdų ir 3 USB-A prievadus, leidžiančius vienu metu prijungti iki 9 įrenginių. Tuo pačiu metu jis užima mažai vietos, o prireikus galite pritvirtinti prie sienos. Produkte taip pat yra praktiškas jungiklis ir ilgas 2 metrų laidas.Prijunkite iki 9 įrenginių vienu metuTS- 306 maitinimo juosta leidžia sklandžiai įkrauti ir maitinti iki 9 įrenginių vienu me..
16.40€
Be mokesčių:16.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Tessan Modelis: TS-321-DE
Tessan sieninis lizdas TS-321-DESieninis lizdas TESSAN TS-321-DE leis patogiai maitinti pasirinktus įrenginius ir sutaupyti vietos. Jame yra 2 kintamosios srovės lizdai ir 2 USB-A prievadai, todėl vienu metu prie jo galite prijungti iki 4 prietaisų. Jis taip pat išsiskiria lengvu, patogiu dizainu – jei reikia, jį nesunkiai galėsite pasiimti su savimi į biurą ar atostogauti.Prisijungti iki 4 įrenginių vienu metuJums nebereikia užimti daugiau lizdų, kad galėtumėte įkrauti arba maitinti kelis įreng..
9.74€
Be mokesčių:9.74€
Į krepšelį
TESSAN Maitinimo juosta TS-302
Teirautis
Gamintojas: Tessan Modelis: TS-302
TESSAN maitinimo juostelė TS-302TESSAN TS-302 maitinimo juosta puikiai tinka naudoti tiek namuose, tiek biure. Jame yra 4 kintamosios srovės lizdai ir 3 USB-A prievadai, leidžiantys vienu metu prijungti iki 4 įrenginių. Neslidžios pagalvėlės apačioje suteikia neprilygstamą stabilumą, o taip pat galite pritvirtinti prie sienos, kad sutaupytumėte vietos ant stalo.Prijunkite iki 7 įrenginiai tuo pačiu metuŠis praktiškas maitinimo laidas leis vienu metu maitinti arba įkrauti iki 7 įrenginių – prie j..
12.93€
Be mokesčių:12.93€
Teirautis
TESSAN Maitinimo juostelė TPS03
Teirautis
Gamintojas: Tessan Modelis: TPS03
TESSAN maitinimo juostelė TPS03Mėgaukitės patogesniu įrenginių įkrovimu ir maitinimu. TESSAN TPS03 maitinimo juosta puikiai tinka tiek namuose, tiek biure. Jis leidžia naudoti net 8 kintamosios srovės lizdus ir 3 USB-A prievadus, o dėl kruopščiai apgalvoto dizaino užima mažai vietos. Tai taip pat užtikrina naudojimo saugumą – buvo įrengta patikima apsauga nuo viršįtampių. Jo papildomas privalumas – 4 guminės pagalvėlės, kurios neleidžia jam slysti ant stalo ar stalo paviršiaus.Prijunkite iki 11 ..
25.20€
Be mokesčių:25.20€
Teirautis
Tessan Tinklo lizdas TS-301-DE
Teirautis
Gamintojas: Tessan Modelis: TS-301-DE
Tessan sieninis lizdas TS-301-DEReikia įkrauti arba maitinti daugiau įrenginių? Jums nebereikia užimti kelių prekybos vietų! TESSAN TS-301-DE sieninis lizdas siūlo net 3 kintamosios srovės lizdus ir 3 USB-A prievadus, leidžiančius vienu metu prijungti iki 6 prietaisų. Tuo pačiu metu jis neužima per daug vietos ir išsiskiria plačiu suderinamumu.Leidžia prijungti iki 6 įrenginius vienu metuTiesiog prijunkite gaminį į elektros lizdą ir gaukite iki 3 USB-A prievadų ir 3 kintamosios srovės lizdų. TS-..
12.51€
Be mokesčių:12.51€
Teirautis
Rodo 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)