NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Tronsmart

Gamintojas: Tronsmart Modelis: Onyx Pure black
TWS Tronsmart Onyx Pure ausinės (juodos)Ieškote sau tobulų ausinių? Norite dar kartą save pradžiuginti mėgstamomis dainomis? Ausinės Onyx Pure puikiai tiks jums! Nepaisant mažo dydžio, jie džiugins puikiu Hi-Fi garsu ir galimybe rinktis net iš 3 režimų. Be to, jums nebereikės savęs riboti, nes dėl didelės baterijos ausinės veikia iki 32 valandų!Puiki muzikos kokybėSu Tronsmart ausinėmis atrasite savo mėgstamiausias dainas iš naujo. Dėl dvigubo dinaminio keitiklio jie leidžia mėgautis aukštos kok..
32.81€
Be mokesčių:32.81€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Force X
Tronsmart Force X belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Ženkite į garso pasaulį ir visam laikui pakeiskite savo muzikinę patirtį naudodami belaidį garsiakalbį Tronsmart Force X. Dvi tvarkyklės su pasyviais aušintuvais garantuoja stulbinantį stereo garsą. Jame taip pat yra trijų juostų EQ funkcija, leidžianti pritaikyti garsą pagal savo skonį. Sujungę 2 garsiakalbius galite sukurti garso sistemą. Dėl tvirto dizaino su IPX6 sertifikatu prietaisas puikiai tinka lauko veiklai. Be to, jis taip pat ..
81.68€
Be mokesčių:81.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Groove 2 black
Tronsmart Groove 2 belaidis garsiakalbis (juodas)Tronsmart Groove 2 belaidis garsiakalbis yra gaminys, kuriame dera greitis ir stabilumas, todėl tai idealus pasirinkimas vertinantiems kokybę ir praktiškumą. „Bluetooth“ garsiakalbis yra specialiai sukurtas naudoti lauke, o tai reiškia, kad galite mėgautis mėgstama muzika bet kokiomis sąlygomis.Belaidis ryšysGarsiakalbis turi tvirtą srautą iki 18 metrų, todėl nereikia jaudintis dėl muzikos pertrūkių. Bluetooth 5.3 suteikia aukščiausios kokybės ste..
25.82€
Be mokesčių:25.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Halo 110 black
Tronsmart Halo 110 belaidė kolonėlė (juoda)Ieškote tobulo garsiakalbio, kurį galėtumėte pritaikyti pagal savo pageidavimus? Tronsmart Halo 110 belaidė kolonėlė jums puikiai tiks! Jo išėjimo galia yra 60 vatų, o tai garantuoja garsų ir aiškų garsą vakarėlių ar susibūrimų su draugais metu. Be to, naudodamiesi 5 foninio apšvietimo režimais, galėsite pritaikyti jo išvaizdą prie situacijos ar nuotaikos.Stulbinanti garso kokybėBelaidis garsiakalbis „Halo 110“ užtikrins puikų garsą dėl didelės iki 60 v..
108.29€
Be mokesčių:108.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Black
Tronsmart Nimo belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Leiskite į muzikinę kelionę su kompaktišku belaidžiu garsiakalbiu Tronsmart Nimo! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka,..
14.79€
Be mokesčių:14.79€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Gold
Tronsmart Nimo Bluetooth belaidė kolonėlė (auksinė)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktiška Tronsmart Nimo belaidžiu garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka, kad mu..
13.25€
Be mokesčių:13.25€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Green
Tronsmart Nimo belaidis Bluetooth garsiakalbis (žalias)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktišku belaidžiu Tronsmart Nimo garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka, ka..
14.79€
Be mokesčių:14.79€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Purple
Tronsmart Nimo Bluetooth belaidis garsiakalbis (violetinė)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktiška Tronsmart Nimo belaidžiu garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka,..
13.25€
Be mokesčių:13.25€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Lite black
Tronsmart T7 Lite belaidė kolonėlė (juoda)Rinkitės nepamirštamą muzikos klausymosi patirtį ir pasirinkite Tronsmart T7 Lite garsiakalbį! Jis užtikrina iki 24 valandų nepertraukiamą mėgstamų dainų atkūrimą, be to, jis pasižymi IPX7 atsparumu vandeniui, todėl galite nesijaudindami naudoti lyjant. Jis taip pat labai kompaktiškas, todėl galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę.Puiki garso galiaTronsmart belaidė garsiakalbė išsiskiria didele, iki 24 vatų išvesties galia, užtikrinančia galingą ga..
32.35€
Be mokesčių:32.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Lite blue
Tronsmart T7 Lite Bluetooth belaidė kolonėlė (mėlyna)Pasirinkite nepamirštamą muzikos klausymosi patirtį ir pasirinkite Tronsmart T7 Lite garsiakalbį! Jis užtikrina iki 24 valandų nepertraukiamą mėgstamų dainų atkūrimą, be to, jis pasižymi IPX7 atsparumu vandeniui, todėl galite nesijaudindami naudoti lyjant. Jis taip pat labai kompaktiškas, todėl galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę.Puiki garso galiaBelaidis garsiakalbis Tronsmart išsiskiria didele, iki 24 vatų išvesties galia ir užtikr..
32.35€
Be mokesčių:32.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Mini Black
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ (juodas)Belaidis garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ leis jums iš naujo pamilti muziką. Puikus garsas ir galingi žemieji dažniai suteiks nepamirštamo įspūdžio, o galimybė susieti du garsiakalbius leidžia sustiprinti stereo garsą. Vienu įkrovimu galima atkurti iki 18 valandų. Be to, ritmingas LED šviesų šou įneš jaudinančios atmosferos į bet kurį vakarėlį. Įrenginyje naudojama Bluetooth 5.3 technologija, kuri garantuoja stabilų ir greitą ryšį. Dė..
21.22€
Be mokesčių:21.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Mini Purple
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ (violetinė)Belaidis garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ leis jums iš naujo pamilti muziką. Puikus garsas ir galingi žemieji dažniai suteiks nepamirštamo įspūdžio, o galimybė susieti du garsiakalbius leidžia sustiprinti stereo garsą. Vienu įkrovimu galima atkurti iki 18 valandų. Be to, ritmingas LED šviesų šou įneš jaudinančios atmosferos į bet kurį vakarėlį. Įrenginyje naudojama Bluetooth 5.3 technologija, kuri garantuoja stabilų ir greitą ryšį...
26.62€
Be mokesčių:26.62€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Halo 200 black
Tronsmart Halo 200 Bluetooth belaidė kolonėlė su mikrofonu (juoda)Naudodami Tronsmart atrasite naujų mėgstamų dainų matmenų! Dėl didelės iki 120 vatų garsiakalbio galios mėgausitės puikiu garsu ir ryškiais žemaisiais dažniais. Be to, dėl integruoto USB-A prievado įrenginį taip pat naudosite kaip nešiojamą maitinimo šaltinį. Be to, vakarėlių metu galite prijungti mikrofoną (kurį rasite komplekte) arba gitarą ir dar labiau pasinerti muzikoje.Galingas garsas„Tronsmart“ belaidė „Bluetooth“ garsiak..
173.39€
Be mokesčių:173.39€
Į krepšelį
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart Bang Mini (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Bang Mini
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart Bang Mini“ (juodas)Pagyvinkite kitą vakarėlį naudodami „Tronsmart Bang Mini“ belaidį garsiakalbį su ryškiu LED apšvietimu. Patirkite įspūdingą garso kokybę su iki 50 W galia. Šio garsiakalbio baterija veikia iki 15 valandų ir palaiko „Bluetooth 5.3“, kad perdavimas būtų greitas ir stabilus. Jis taip pat turi IPX6 atsparumą vandeniui ir nešiojamą dizainą, todėl puikiai tinka susibūrimams lauke, išvykoms paplūdimyje ar išvykoms su draugais.Atraskite nau..
80.10€
Be mokesčių:80.10€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart Force + (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Force +
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart Force“ (juodas)Įeikite į garso pasaulį ir visam laikui pakeiskite savo muzikinę patirtį naudodami „Tronsmart Force“ belaidį garsiakalbį. Tai garantuoja nuostabų stereofoninį garsą ir, be to, leidžia pritaikyti garsą pagal savo skonį. Sujungę 2 garsiakalbius galite sukurti garso sistemą. Dėl tvirto dizaino su IPX7 sertifikatu prietaisas puikiai tinka lauko veiklai. Vienu įkrovimu galima naudotis iki 15 valandų, o „Bluetooth 5.0“ leis mėgautis stabiliu ..
46.75€
Be mokesčių:46.75€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart Force 2
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Force 2
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart Force 2“Įeikite į garso pasaulį ir visam laikui pakeiskite savo muzikinę patirtį naudodami belaidį garsiakalbį „Tronsmart Force 2“. Tai garantuoja nuostabų stereofoninį garsą ir, be to, leidžia pritaikyti garsą pagal savo skonį. Sujungę 2 garsiakalbius galite sukurti garso sistemą. Dėl tvirto dizaino su IPX7 sertifikatu prietaisas puikiai tinka lauko veiklai. Vienu įkrovimu galima naudotis iki 15 valandų, o „Bluetooth 5.0“ leis mėgautis stabiliu ryšiu..
61.09€
Be mokesčių:61.09€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart Force Max (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Force Max
Bluetooth belaidis garsiakalbis „Tronsmart Force Max“ (juodas)Tronsmart Force Max yra belaidis garsiakalbis, kuriame yra 4 tvarkyklės su 2 pasyviais šilumos šalintuvais, kad būtų galima klausytis stulbinančio stereogarso. Jame taip pat yra trijų juostų EQ funkcija, leidžianti reguliuoti garsą pagal savo asmeninius pageidavimus. Sujungę 2 garsiakalbius galite sukurti garso sistemą. Dėl tvirto dizaino su IPX6 sertifikatu prietaisas puikiai tinka lauko veiklai. Be to, jis taip pat pasitarnaus kaip ..
95.61€
Be mokesčių:95.61€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart T2 Mini 2023 juodas (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T2 mini 2023 black
Tronsmart T2 Mini 2023 juodas (juodas) Bluetooth belaidis garsiakalbisNorite patirti nepamirštamą muzikos patirtį? Rinkitės belaidį garsiakalbį Tronsmart T2 Mini 2023! Jis užtikrina iki 18 valandų atkūrimą, o dėl IPX7 atsparumo vandeniui įvertinimo galite be rūpesčių jį naudoti lyjant. Be to, dėl kompaktiško dydžio (175 × 50 × 67 mm) galėsite jį visada turėti po ranka ir pasiimti į bet kurią kelionę!Pamirškite muzikąSu Tronsmart garsiakalbiu visiškai pasiklysite muzikoje. Jis naudoja SBC garso k..
18.82€
Be mokesčių:18.82€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart T6 Mini (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T6 Mini black
Tronsmart T6 Mini belaidis garsiakalbis (juodas)Ieškote sau tobulo garsiakalbio? T6 Mini iš Tronsmart jums puikiai tiks! Jis išsiskiria didele baterija, leidžiančia vienu įkrovimu paleisti net 500 dainų! Be to, dėl kompaktiško ir lengvo dizaino galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę. Mėgaukitės mėgstamomis dainomis, kad ir kur būtumėte.Tobulas garsasTronsmart T6 Mini garsiakalbis yra tikras garso inžinerijos šedevras, leisiantis mėgautis puikia įvairiapusio garso kokybe, užpildančia visą ..
16.67€
Be mokesčių:16.67€
Teirautis
Belaidis Bluetooth garsiakalbis Tronsmart T7 (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7
Tronsmart T7 Bluetooth belaidis garsiakalbis (juodas)Nuo šiol muzika gali jus lydėti visą laiką. „Tronsmart T7“ belaidėje kolonėlėje naudojama „SoundPulse Audio“ technologija, užtikrinanti subalansuotą ir apibrėžtą garsą, o IPX7 apsaugos įvertinimas leidžia pasiimti įrenginį į bet kokius nuotykius. Speciali programa leidžia pritaikyti garsą asmeniniams poreikiams, o patogiais mygtukais galite skambinti, valdyti muzikos grotuvą ir dar daugiau! Įrenginys palaiko Bluetooth 5.3, kuris garantuoja sta..
42.09€
Be mokesčių:42.09€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 23 (2 Puslapių)