NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ulike

Gamintojas: Ulike Modelis: UI04 white
Plaukų šalinimas IPL Ulike Air UI04 (balta)Džiaukitės lygia oda ilgiau. Ulike Air IPL depiliatorius puikiai tiks tokioms vietoms kaip kojos, pažastys, rankos, bikinio sritis arba virš viršutinės lūpos. Gaminys taip pat leidžia pasirinkti iš 5 energijos lygių ir 2 režimų. Be to, tai užtikrina saugų naudojimą. Be to, jame yra aušinimo funkcija, apsauganti nuo nudegimų. Taip pat rasite priedų, kad galėtumėte saugiai ir patogiai naudotis „Ulike Air“.5 energijos lygiaiUlike Air IPL epiliatorius siūlo..
204.49€
Be mokesčių:204.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Ulike Modelis: UI04
Plaukų šalinimas IPL Ulike Air UI04 (tamsiai žalia)Džiaukitės lygia oda ilgiau. Ulike Air IPL depiliatorius puikiai tiks tokioms vietoms kaip kojos, pažastys, rankos, bikinio sritis arba virš viršutinės lūpos. Gaminys taip pat leidžia pasirinkti iš 5 energijos lygių ir 2 režimų. Be to, tai užtikrina saugų naudojimą. Be to, jame yra aušinimo funkcija, apsauganti nuo nudegimų. Taip pat rasite priedų, kad galėtumėte saugiai ir patogiai naudotis „Ulike Air“.5 energijos lygiaiUlike Air IPL epiliatori..
228.60€
Be mokesčių:228.60€
Į krepšelį
Plaukų šalinimas IPL Ulike Air UI04 (šviesiai žalia)
Teirautis
Gamintojas: Ulike Modelis: UI04 green
Plaukų šalinimas IPL Ulike Air UI04 (šviesiai žalia)Džiaukitės lygia oda ilgiau. Ulike Air IPL depiliatorius puikiai tiks tokioms vietoms kaip kojos, pažastys, rankos, bikinio sritis arba virš viršutinės lūpos. Gaminys taip pat leidžia pasirinkti iš 5 energijos lygių ir 2 režimų. Be to, tai užtikrina saugų naudojimą. Be to, jame yra aušinimo funkcija, apsauganti nuo nudegimų. Taip pat rasite priedų, skirtų saugiam ir patogiam „Ulike Air“ naudojimui.5 energijos lygiaiUlike Air IPL epiliatorius si..
218.92€
Be mokesčių:218.92€
Teirautis
Plaukų šalinimas IPL Ulike Air3 UI06 (violetinė)
Teirautis
Gamintojas: Ulike Modelis: UI06
Ulike Air3 UI06 IPL epiliatorius (violetinė)Atsisveikinkite su tradiciniais plaukų šalinimo būdais. Ulike Air 3 yra IPL epiliatorius, kuris puikiai tiks tokioms sritims kaip kojos, pažastys, pečiai, bikinio sritis arba virš viršutinės lūpos. Gaminys taip pat leidžia pasirinkti iš 3 energijos lygių ir 2 režimų. Be to, tai užtikrina saugų naudojimą. Be to, jame yra aušinimo funkcija, apsauganti nuo nudegimų. Rasite priedų, kad galėtumėte saugiai ir patogiai naudoti „Ulike Air 3“.3 energijos lygiai..
339.50€
Be mokesčių:339.50€
Teirautis
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)