NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

USB laidas 2IN1 USB2.0 į USB-C/Micro-B USB Vention CQDBF 1m (juodas)

USB laidas 2IN1 USB2.0 į USB-C/Micro-B USB Vention CQDBF 1m (juodas)
Nauja
USB laidas 2IN1 USB2.0 į USB-C/Micro-B USB Vention CQDBF 1m (juodas)
3.18€
Be mokesčių: 3.18€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Vention
  • Modelis: CQDBF

USB 2 viename USB 2.0 į USB-C/Micro-B USB laidas CQDBF, 1m (juodas)

Dabar įkrauti įrenginius bus dar lengviau! Vention siūlo kabelį, kuris sutaupys ir laiko, ir vietos! Dviguba jungtis yra atsakinga už platų suderinamumą, todėl galite laisvai krauti tiek Micro USB, tiek USB-C palaikančius įrenginius! Kabelis palaiko populiarius greitojo įkrovimo protokolus, o dėl savo tvirtos konstrukcijos jis tikrai tarnaus jums ilgą laiką! Jis atsparus lenkimui ir nusidėvėjimui, o tarp USB-C ir Micro USB jungčių panaudota neelastinga medžiaga, kuri yra atspari lūžimui. Be to, nikeliuotos jungtys nerūdys ir gali atlaikyti daugybę įkrovimo ciklų.

Vention/COQBF/1

Apgalvotas dizainas

Kuo kabelis toks ypatingas? Jis buvo sukurtas specialiai vartotojams, kurie naudoja įrenginius, palaikančius Micro USB ir USB-C. Vienoje kabelio pusėje yra USB 2.0 A jungtis, o kitoje – USB-C ir Micro USB jungtis, kurias galite naudoti pakaitomis!

Vention/COQBF/2

Platus suderinamumas

Nebereikia nešiotis visų įrenginių laidų rinkinio. Viskas, ko jums reikia, yra Vention! Kabelis siūlo platų suderinamumą, todėl papildę išmanųjį telefoną taip pat galite įkrauti planšetinius kompiuterius, skaitytuvus, ausines ir pan. Naudodami laidą taip pat galite perkelti failus 480 Mbps greičiu, o tai reiškia, kad 1 GB failą galite perkelti kaip vos 30 sekundžių!

Vention/COQBF/3

Saugus naudojimas

Nereikia jaudintis dėl įrangos. Aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas užtikrina aukštą laidumą, o dėl kelių pynimo – stabilią įtampą, apsaugančią kraunamų įrenginių baterijas. Be to, laidas palaiko populiarius greitojo įkrovimo protokolus, todėl jų įkrovimas, nors ir greitas, bus visiškai saugus!

Vention/COQBF/4

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras